Philips GC9635/20 PerfectCare Elite

Euromonitor International

Euromonitor International

Philips je svetová značka číslo 1 na žehlenie


Parný generátor, Príkon: 2700 W, Max.prevádzkový tlak: 7,5 Bar, Materiál žehliacej plochy: zliatina, Parný náraz: 420 g/min, Vertikálne naparovanie, Kontinuálna para: 155 g/min, Odvápňovací systém, Samočistenie, Automatické nastavenie teploty, Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Odnímateľná nádoba na vodu, Automatické vypnutie, Dĺžka kábla: 1,8 m, Hmotnosť: 5,3 kg. Viac info


Cena 249,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 25,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

12×

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

12 + nakupů

Zobraziť 12 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Parný generátor Philips GC9635/20 PerfectCare Elite je ultra ľahká žehlička, ktorá vyžehlí aj ťažko dostupné miesta a záhyby. Ponúka vám zvislé žehlenie, najšpičkovejšiu žehliacu plochu T-Ionic Glide, režim ECO, technológiu OptimalTemp a automatické vypnutie. Jednoduchosť skladovania a prenášania zaručuje bezpečnostný zámok. Žehlička získala zlatý certifikát od spoločnosti Woolmark, pre bezpečné žehlenie vlny a akéhokoľvek iného typu tkaniny. Objem nádržky na vodu je 1,8 litra, maximálny tlak pary 7,5 Barov, zosilnená para až 520g. Farba: modrá.

Parný generátor Philips GC9635/20 PerfectCare Elite 

 • Najúčinnejšia para pre najrýchlejšie žehlenie
 • Ultra ľahká žehlička
 • Max. tlak pary 7,5 bar
 • Zosilnená para až 520 g
 • nádoba na vodu s objemom 1,8 l
 • Odnímateľná nádoba na vodu

Veľká oddeliteľná nádržka na vodu

Odnímateľná nádoba na vodu vám umožňuje kedykoľvek jednoducho doplniť vodu bez toho, aby ste zariadenie museli vypnúť. Nalievací otvor na vodu je veľký, preto môžete vodu jednoducho doplniť priamo pod vodovodným kohútikom. Objem nádoby je 1,8 l, takže môžete pohodlne žehliť až 2 hodiny bez prerušenia a bez toho, aby ste museli doplniť nádobu.

Režim ECO bez zníženia kvality výsledkov žehlenia

Režim ECO používa znížené množstvo pary, ktoré však je dostatočné na to, aby vyžehlilo všetko vaše oblečenie. Žehlite všetko od džínsov až po hodváb, bez potreby meniť nastavenie teploty. S technológiou OptimalTEMP už nikdy nebudete musieť mrhať časom zmenami nastavenia teploty, čakaním, kým sa teplota zmení, či triedením oblečenia. Žehlite látky od džínsov až po hodváb, vďaka kombinácii teploty a výkonnému kontinuálnemu výstupu pary zaručene nedôjde k prepáleniu žiadneho typu tkaniny.

Bezpečné prenášanie

Váš naparovací žehliaci systém sa dodáva so zaistením pri prenášaní, ktoré bezpečne uzamkne žehličku na základni bez toho, aby hrozilo riziko pošmyknutia či popálenia na horúcej žehliacej ploche. Prenášanie systému po dome a jeho vyberanie zo skladovacieho priestoru či ukladanie doň je bezpečné a jednoduché.

Bezpečnosť na prvom mieste

Inovatívna technológia OptimalTEMP zaručuje, že nedôjde k prepáleniu akýchkoľvek žehliteľných látok. Vďaka tomu môžete bez obáv žehliť, no tiež to znamená, že horúcu žehliacu plochu môžete nechať položenú priamo na bavlnenej žehliacej doske bez toho, aby sa akokoľvek poškodila. Vďaka tomu sa znižuje námaha vašich zápästí, pretože už tak často nemusíte odkladať žehličku na základňu a opäť ju skláňať.

Automatické vypnutie

Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne naparovací žehliaci systém, ak sa nepoužíva niekoľko minút. Šetrí tak energiu a dodáva vám pocit istoty.

Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

Túto žehličku testovali a vďaka jej vynikajúcim výkonom schválili nezávislé odborné inštitúty, ktoré sa zameriavajú na textil, ako sú napríklad DWI, IWTO alebo Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáha používateľom identifikovať kvalitné výrobky, ktoré spoločnosť Woolmark schválila na používanie pri produktoch z vlny. Philips je jedinou spoločnosťou vyrábajúcou žehličky, ktorej sa s technológiou OptimalTEMP podarilo získať zlatý certifikát spoločnosti Woolmark. Môžete si byť istí, že naše výrobky s certifikáciou Apparel Care od spoločnosti Woolmark sú ideálnou voľbou pre akékoľvek vlnené oblečenie.

Najkĺzavejšia a najodolnejšia voči poškriabaniu

Táto doposiaľ najšpičkovejšia žehliaca plocha T-ionic Glide od spoločnosti Philips zaručuje vynikajúcu kĺzavosť pre ešte bezproblémovejšie a rýchlejšie žehlenie. Má základňu z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je tvrdšia a odolnejšia než hliníková, a integrovanú titánovo-oxidovú vrstvu pre zvýšenie odolnosti voči poškriabaniu. Navyše dôkladne navrhnutý tvar a vetracie otvory zlepšujú distribúciu pary pre ešte rýchlejšie odstránenie záhybov.

Neprekonateľné odstraňovanie záhybov

Pôžitok z mimoriadne rýchleho žehlenia môže byť teraz váš spolu s revolučnou technológiou. Výkonný nepretržitý výstup pary si poradí dokonca aj so zložitými záhybmi, hrubé látky sú vyžehlené ľahko a rýchlo. V prípade potreby je tu aj zosilnená para, ideálna na veľmi odolné záhyby či zvislé žehlenie.

Ľahká a pohodlná manipulácia

Tento naparovací žehliaci systém má ideálnu hmotnosť: je neuveriteľne ľahký a pohodlne sa s ním manipuluje. Ľahko sa kĺže po odevoch, okamžite odstraňuje aj tie najnepoddajnejšie záhyby a znižuje namáhanie zápästia. Aj zvislé naparovanie je s ním veľmi jednoduché a účinné. Teraz môžete pohodlne a účinne odstraňovať záhyby aj zvislo z jemných odevov, ako sú napr. hodvábne blúzky, šaty, saká a dokonca aj z odevov so záhybmi, ozdobami, gombíkmi atď., ktoré sa ťažko žehlia.

Jednoduché odstraňovanie vodného kameňa

Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa chráni žehličku a zaručuje nepretržitý a maximálny výkon pary. Exkluzívny dizajn a ideálna poloha funkcie Easy De-Calc Plus umožňujú dokonalé odstránenie vodného kameňa a predlžujú tak životnosť vášho naparovacieho žehliaceho systému. Žehlička vás pomocou svetelnej aj zvukovej signalizácie upozorní, keď nastane čas na vyčistenie a odstránenie vodného kameňa. Keď zariadenie vychladne, jednoducho vyberte uzáver Easy De-Calc, zlejte znečistenú vodu a vodný kameň do hrnčeka a potom vylejte.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2700 W
Kontinuálna para 155 g/min
Automatické vypnutie Áno

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Euromonitor International

Euromonitor International

Philips je svetová značka číslo 1 na žehlenie

5,0 / 5

12 recenzií Philips GC9635/20 PerfectCare Elite

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Miroslav

7. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • ľahký a efektívny
 • nemám čo vytknúť

výborný pomocník na žehlenie. Prá ca s ním je neskutočne nenáročná


Bibiana

5. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pekný dizajn
 • výborná manipulácia s nádobkou na vodu
 • dostatočný výkon na žehlenie
 • kvalitná žehliaca plocha
 • vzhľadom k účelu slušná hmotnosť a rozmery
 • občas kvapká
 • veľkosť oproti žehličke

tento rok bol u nás rokom parných generátorov. Najprv tefal - dobrý, ale pokazil sa po cca mesiaci. Potom znova ten istý tefal, prišiel už nefunkčný. bola som sklamaná, manžel objednal drahší, reku šak švajčiarska kvalita - laurastar - po rozbalení a zapnutí nás prepadlo zúfalstvo - znova porucha - para sa nedala vypnúť ... Nakoniec som sa rozhodola pre zmenu značky, pôvodne som nechcela philips, lebo bola kritika na to, že sa nedá odložiť - postaviť, lebo vzhľadom k dizajnu nie je ako. Ale nakoniec som si povedala, že to neni také dôležité. Nakoniec sa dá nechať položený žehliacou plochou na doske, lebo ju nespáli a možno preto, že ju tak nechávam občas kvapká. Ale inak spokojnosť - doporučujem


Peter

11. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • Výborná záležitosť, rýchla, nič netreba nastavovať a nemá problém s akýmkoľvek materiálom
 • Veľkosť, skladnosť káblov ale inak sa to asi nedá

Určite doporučujem


Marek

22. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon