Philips HP8281/00 MoistureProtect

45 dní záruka vrátenia peňazí po registrácii

Cena:
79,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický sušič vlasov ušič vlasov PHILIPS HP8281/00 MoistureProtect je určený na pohodlné a šetrené sušenie dlhších aj kratších vlasov. Tento model poskytuje technológie a funkcie, ktoré sa prispôsobujú kvalite vašich vlasov a vďaka tomu je zvolené optimálne sušenie. Pri sušení vlasov máte k dispozícii 6 nastavení rýchlosti a teploty. Stlačením tlačidla Cool Shot sa spustí prúd studeného vzduchu, ktorý vám dokonale zafixuje účes. Vďaka sušiču si budete môcť umyť a upraviť vlasy aj tesne predtým ako idete von a nebudete musieť čakať až vlasy prirodzene vyschnú samé. Tento model je dodávaný spolu s koncentrátorom a difuzérom.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Sušic vlasov SOLIS 968.67 Swiss Perfection je vybavený 2300 W AC motorom a schopnosťou vyvinúť intenzívny prúd vzduchu. Vlasy sú vysušené rýchlejšie a zároveň zostávajú hydratované, zachovávajú lesk a farbu a to vďaka ionizačnej technológií. Vybrať si môžte 3 nastavenia teploty a 2 rýchlosti. Nenahraditeľná profesionálna funkcia poskytuje aj intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu. Pohodlné používanie je aj vďaka napájacej šnúre s dĺžkou 2,8 m. Odnímateľná zadná mriežka zjednoduší čistenie. Súčasťou fénu je koncentrátor pre precíznu úpravu účesu. Farba čierna

Základné parametre

 • Počet rýchlostí: 2
 • Príkon: 2300 W
 • Počet teplotných stupňov: 3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Sušič vlasov PHILIPS HP8281/00 MoistureProtect

 • Inteligentný snímač MoistureProtect - zachováva vo vlasoch ich prirodzenú vlhkosť
 • Starostlivosť pomocou iónov pre lesklé vlasy
 • Chladný stupeň
 • Nastavenie teploty/rýchlosti: 6/6
 • Výkon: 2100 – 2300 W
 • Dĺžka kábla: 2,5 m
 • Motor: DC
 • Farba: perlová biela a ružové zlato

Technológia MoistureProtect

Technológia MoistureProtect kontroluje teplotu a prispôsobuje ju tak, aby oživila lesk vlasov a aby si zachovali svoju prirodzenú vlhkosť. Neustále zabezpečuje optimálnu teplotu a chráni tak vlasy pred prehrievaním. Tešte sa z krásnych vlasov, ktoré sú chránené zvnútra aj zvonka.

Snímač MoistureProtect

Infračervený snímač MoistureProtect neustále sleduje teplotu sušenia a prispôsobuje ju tak, aby vyhovovala potrebám vašich vlasov. Inteligentný snímač meria teplotu vlasov počas sušenia a zabraňuje tak strate vlhkosti a poškodeniu kutikúl. Ak si vo vlasoch udržíte vlhkosť, budú poddajnejšie, lesklejšie a zdravšie. Snímač môžete podľa potreby zapínať a vypínať.

Sušiaci výkon 2300 W

Tento profesionálny sušič vlasov s výkonom 2300 W šesť nastavení rýchlostí a teploty. Výsledná kombinácia sily, rýchlosti a technológie zabezpečuje rýchlejšie, jednoduchšie a jemnejšie sušenie či úpravu vlasov.

Starostlivosť pomocou iónov

Záporne nabité ióny zabránia vzniku statickej elektriny, formujú vlasy a vyhladzujú ich kutikuly, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

Teplota ThermoProtect

Teplota ThermoProtect zabezpečuje teplotu sušenia ideálnu pre vaše vlasy. Výkonné a zároveň jemné sušenie poskytuje optimálne výsledky a starostlivosť.

Šesť nastavení rýchlosti a teploty

So šiestimi nastaveniami rýchlosti a teploty získate kontrolu nad svojimi vlasmi. Tlmený prietok vzduchu s vysokou teplotou vám s použitím difuzéra umožní vytvarovať si krásne kučery. So silným prietokom vzduchu a vysokou teplotou sa zas budete za krátku dobu tešiť z dokonale hladkých vlasov.

Chladný prúd

Tlačidlo chladného prúdu prináša intenzívny nával chladného vzduchu, ktorý sa používa na konečnú úpravu a zafixovanie účesu. S chladným vzduchom vydržia dosiahnuté výsledky dlhšie a váš účes zostane presne na svojom mieste.

Pripojené súbory

PHILIPS HP8281-00_Manual [*.pdf, 755.99 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet rýchlostí: 3
Príkon: 2300 W
Počet teplotných stupňov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Počet rýchlostí: 3
Možnosť zavesenia: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 33,2 cm
Hmotnosť: 900 g
Výška: 24,7 cm
Hĺbka: 10,6 cm

Konektivita

Dĺžka kábla: 2,5 m

Funkcie

Ionizátor: Áno
Fúkanie studeným vzduchom: Áno
Počet teplotných stupňov: 2

Energetické údaje

Príkon: 2300 W

Ďalšie parametre

Difuzér: Áno
Cestovné vrecko: Nie

Ostatné

Kód produktu: 8710103864967

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore