Philips HU3916/10 Series 3000

Cena:
179,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Zvlhčovač vzduchu Philips HU3916/10 Series 3000 vám poskytne príjemné dýchanie nielen počas vykurovacej sezóny, ale aj počas celého roka. S výkonom zvlhčovania 300 ml za hodinu sa hodí do miestností s rozlohou do 45 m2. Technológia NanoCloud využíva prirodzený a hygienický proces odparovania na zabezpečenie optimálneho výkonu, a zároveň šíri o 99 % menej baktérií ako ultrazvukové zvlhčovače. Ponúka 3 nastavenia rýchlosti a intuitívne dotykové ovládanie. Na digitálnom displeji sa číselne zobrazuje spätná väzba vlhkosti v reálnom čase, ako aj ukazovatele úrovne vody, časovač a režimy. Pre príjemný a ničím nerušený spánok je k dispozícii režim spánku, ktorý pri minimálnej úrovni hluku pracuje potichu, no účinne.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Smart zariadenie Boneco H300 prináša zvlhčovanie, čistenie vzduchu alebo oboje zároveň do vášho domova. Boneco H300 je určený pre miestnosti s rozlohou do 125 m3. Prednastavený režim sa postará o ideálnu vlhkosť v miestnosti, zvoliť si môžete z 3 profilov a 6 úrovní výkonu. Inovatívny, integrovaný filter zároveň čistí vzduch v miestnosti a zmierňuje príznaky alergikov. Zvlhčovač sa môže pochváliť vysokým výkonom, jednoduchým ovládaním pomocou gombíka alebo smatfónu a jednoduchým čistením. Nádoba na vodu disponuje objemom 4,5 litrov a akonáhle je prázdna, prístroj sa automaticky vypne. K dispozícii máte aj časovač, detskú poistku a špeciálnu nádobku na použitie éterických olejov.

Základné parametre

 • Objem vodného zásobníka: 4500 ml
 • Ionizátor: Nie
 • Čistenie vzduchu: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zvlhčovač vzduchu Philips HU3916/10 Series 3000

 • Pre príjemné dýchanie a pokojný spánok
 • Vhodný pre priestor až do 45 m2
 • Výkon zvlhčovania: 300 ml/h
 • Šíri o 99 % menej baktérií*
 • Pomáha udržiavať hydratovanú pokožku
 • Režim spánku pre tichú prevádzku
 • Dotykový panel
 • Príkon: 25 W

Štýlový zvlhčovač vhodný do väčších priestorov 

Zvlhčovač Philips HU3916/10 Series 3000 má 3 rýchlosti ventilátora a úroveň zvlhčovania 300 ml/h pri najvyššom nastavení. Je ideálny do väčších miestností v dome do 45 m2*.

*Veľkosť miestnosti je vypočítaná na základe úrovne zvlhčovania testovanej v nezávislom laboratóriu podľa normy AHAM HU-1-2006 (R2011).

Technológia odparovania NanoCloud

Keďže molekuly vodnej pary sú veľmi malé, majú menšiu schopnosť šíriť baktérie vo vzduchu. Laboratórne testy potvrdili, že technológia NanoCloud šíri o 99 % menej baktérií ako ultrazvukové zvlhčovače*.

*Znižuje šírenie baktérií o 99 %: Baktérie testované (escherichia coli a zlatý stafylokok) na ošetrenom tampóne v certifikovanom laboratóriu tretej strany, stav sa vzťahuje na antibakteriálne vlastnosti testované podľa normy GB 21551.2-2010, výsledok preukázal vyše 99 % mieru antibakteriálnych účinkov po 24 hodinách prevádzky.

Prirodzený a hygienický proces odparovania

Technológia NanoCloud využíva prirodzený a hygienický proces odparovania na zabezpečenie optimálneho výkonu. Suchý vzduch sa nasáva do zariadenia, kde sa doň pridajú čisté molekuly vody veľkosti nanočastíc a zvlhčený vzduch sa šíri do miestnosti. Pomáha udržiavať hydratovanú pokožku a znižuje svrbenie (najmä v zimných mesiacoch).

Žiadne biele stopy ani vlhké miesta

Vďaka 360° dizajnu zvlhčovač šíri zvlhčený vzduch rovnomerne do miestnosti a zabraňuje tak vzniku vlhkých miest na podlahe a povrchoch. Technológia NanoCloud takisto znižuje riziko šírenia minerálov do vzduchu, čím zabraňuje tvorbe bielych stôp na nábytku a iných povrchoch.

Digitálny snímač pre správnu úroveň vlhkosti

Digitálny snímač monitoruje vlhkosť vzduchu každé 3 sekundy a v prípade potreby zapína a vypína váš zvlhčovač, čím zabezpečuje, aby mala vlhkosť stále správnu úroveň a vyhovovala vašim potrebám.

Tichý a účinný režim spánku

Špecializovaný režim spánku je jedinečne navrhnutý, aby zvlhčoval vzduch pri minimálnej úrovni hluku a počas noci pracoval potichu, no účinne.

3 nastavenia vlhkosti

Nastavenie zvlhčovania vám umožní presné ovládanie vlhkosti. Vyberte si medzi 40-, 50- a 60-percentnou vlhkosťou vzduchu na dosiahnutie maximálneho komfortu.

Prehľadný displej

Na digitálnom displeji sa číselne zobrazuje spätná väzba vlhkosti v reálnom čase, ako aj ukazovatele úrovne vody, časovač a režimy.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine HU3916/10SK (stiahnuť) [*.pdf, 1.3 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ zvlhčovača: Teplá para
Objem vodného zásobníka: 3000 ml

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Typ zvlhčovača: Teplá para
Objem vodného zásobníka: 3000 ml

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 25 cm
Hmotnosť: 2610 g
Výška: 37,5 cm
Hĺbka: 25 cm

Funkcie

Vlhkomer: Áno

Ostatné

Kód produktu: HU3916/10

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore