Philips HU4813/10

Cena:
99,00 €

Pôvodná cena 139,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Zvlhčovač vzduchu Philips HU4813/10 zo série 2000. Pomocou tohto moderného prístroja sa vám bude ľahšie dýchať. Technológia NanoCloud v porovnaní so špičkovými ultrazvukovými odparovačmi vzduchu rozširuje o 99% menej baktérií a predchádza vzniku vlhkých miest a bieleho prachu. Vďaka nízkej hlučnosti 34 dB sa skvele hodí do spálne či detskej izby. Farba zvlhčovača: čierna.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 29 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Zvlhčovač vzduchu PHILIPS HU4813/10

 • Až 44 m2
 • Rozširuje o 99 % menej baktérií*
 • Automatické nastavenie vlhkosti
 • Indikátor častíc

Prirodzené vyparovanie

Optimalizovaný výkon zaručuje hygienické a prirodzené vyparovanie. Suchý vzduch prechádza cez zvlhčovač, pridá sa k nemu vodná para a vlhký vzduch vychádza zo zvlhčovača do okolia. Technológia NanoCloud využíva proces prirodzeného vyparovania, ktorý privádza suchý vzduch do zvlhčovača, pridáva doňho molekuly vody a potom zvlhčený vzduch vypúšťa do miestnosti.

Bez bielych fľakov a bieleho prachu

Vďaka 360° dizajnu zvlhčovač šíri vlhký vzduch rovnomerne do miestnosti a zabraňuje tak vzniku vlhkých miest na podlahe alebo povrchoch. Technológia NanoCloud tiež znižuje riziko šírenia minerálov do vzduchu, čím zabraňuje usadzovaniu bieleho prachu na nábytku a povrchoch.

Tichý režim spánku

V režime spánku zvlhčovač beží pri minimálnej úrovni hluku a všetky svetlá okrem indikátora rýchlosti sú vypnuté. Toto nastavenie zaručuje, že vlhkosť vzduchu bude na želanej úrovni, aj kým spíte.

Dizajn s jednoduchým čistením

Oblý minimalistický dizajn uľahčuje čistenie. Zvlhčovač nemá ohrevnú platňu, takže odstraňovanie vodného kameňa nie je potrebné.

Nádoba s ľahkým plnením

Doplňte vodu pomocou pohára alebo doneste nádobu na vodu k vodovodnému kohútiku. Indikátor maximálnej hladiny zreteľne ukazuje, koľko vody môžete naliať do nádoby. Keď je nádoba prázdna, zvlhčovač sa automaticky vypne a displej indikuje potrebu doplnenia vody.

Rozširuje o 99 % menej baktérií

Keď sa voda vyparí, vodné molekuly sú také malé, že vodný opar je voľným okom neviditeľný. Keďže sú také malé, nedokážu dobre šíriť vzduchom baktérie. Naše laboratórne testy potvrdili, že technológia NanoClound šíri o 99 % menej baktérií ako popredné ultrazvukové zvlhčovače.

Žiadna horúca voda

Zvlhčovač s nízkym rizikom popálenia horúcou vodou alebo parou. Technológia NanoCloud vodu nezahrieva a predchádza tak popáleniu horúcou vodou alebo parou.

Automatické nastavenie vlhkosti

Zachovajte stálu úroveň vlhkosti vzduchu vďaka automatického nastaveniu vlhkosti. Vyberte si cieľovú vlhkosť vzduchu 40 %, 50 % alebo 60 % a zvlhčovač sa automaticky zapne alebo vypne tak, aby dosiahol želanú úroveň vlhkosti. Inteligentný snímač vlhkosti umožňuje zariadeniu presne spravovať úroveň vlhkosti. Poskytuje tiež číselnú úroveň vlhkosti vzduchu v miestnosti v reálnom čase.

Časovač

Zariadenie bude pracovať nastavený počet hodín a po uplynutí tohto času sa automaticky vypne. Vyberte si čas 1, 4 alebo 8 hodín.

Vysoká absorpcia a odparovanie

Zvlhčovač Philips má 3 rýchlosti ventilátora a výkon zvlhčovania 300 ml/h pri najvyššom nastavení. Je ideálny do stredne veľkých miestností do 44 m2.*

Pripojené súbory

Návod v slovenčine HU4813/10SK (stiahnuť) [*.pdf, 7.81 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem vodného zásobníka: 2000 ml
Ionizátor: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Objem vodného zásobníka: 2000 ml

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 31 cm
Hmotnosť: 4338 g
Výška: 40,5 cm
Hĺbka: 31 cm

Funkcie

Ionizátor: Nie

Ostatné

Kód produktu: 883481310010

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore