Philips Hue White E27 15,5W Bluetooth

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

So žiarovkou Philips Hue White A67, ktorá ponúka vynikajúci svetelný tok 1600 lumenov a bezdrôtové stmievanie, získate jasné svetlo v miestnostiach. So šikovným, hlasom ovládaným osvetlením cez Bluetooth môžete v ktorejkoľvek miestnosti ovládať svetla bezdotykovo. Vychutnajte si dokonalý odtieň teplého bieleho svetla, ktorý sa hodí k akémukoľvek vybaveniu a pomôže vám pri každodenných úlohách.

Ovládajte až 10 svetiel s Bluetooth aplikáciou

S LED žiarovkami ovládanými cez Bluetooth a s aplikáciou Hue Bluetooth, ktorá umožňuje ovládať až 10 svetiel v miestnosti, si v okamihu navodíte tú správnu atmosféru.

Ovládajte svetla hlasom

So šikovným, hlasom ovládaným osvetlením cez Bluetooth môžete v ktorejkoľvek miestnosti ovládať svetla bezdotykovo. Jednoducho spárujte svoje svetla Hue s akýmkoľvek kompatibilným zariadením Amazon Echo alebo Google Home. Apple HomeKit je podporovaný po dokúpení a pripojení cez Hue Bridge.

Správna atmosféra s jemným bielym svetlom

Vychutnajte si dokonalý odtieň teplého bieleho svetla, ktorý sa hodí k akémukoľvek vybaveniu a pomôže vám pri každodenných úlohách. Úplne regulovateľné inteligentné osvetlenie Hue White je dokonalým odrazovým mostíkom pre nastavenie tej správnej atmosféry

Silné a jasné biele svetlo

Žiarovka High Lumen poskytuje silné biele svetlo. Vďaka vynikajúcemu svetelnému toku 1 600 lúmenov je táto žiarovka jednoznačne najjasnejšia z rady Philips Hue.
 

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Svoje inteligentné osvetlenia doplňte zariadením Hue Bridge (predáva sa samostatne) a vychutnajte si kompletnú ponuku funkcií radu Philips Hue. Zariadenie Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si rutinné postupy. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 15.5 W
Druh pätice E27
Svetelný tok 1600 lumen
Nastaviteľný farebný tón Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue White E27 15,5W Bluetooth

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené