Philips Hue Infuse M Stropné svietidlo biele


Svietidlo, Celkový výkon: 33,5 W, Napájanie: 230 V, Farba svetla: premenná, Svetelný tok: 2100 lm, Nastaviteľná farba, Technológia: Bluetooth, ZigBee, Kompatibilné s hl. asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Viac info


Cena 190,89 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,82 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Stropné svietidlo Philips Hue Infuse vo veľkosti M a v bielom prevedení vyžaruje odtiene bieleho a farebného svetla.

Farebné inteligentné svetlo

Svietidlo s kruhovou základňou a rám svietidla s priemerom 38,1cm je vyrobené z kvalitného kovu. Difúzor je z odolného bieleho plastu a skrýva integrovaný LED zdroj s príkonom 33,5W a inteligentnou technológiou Hue White and color Ambiance, vďaka ktorej je možné nastaviť farbu svetla od 2200K (teplé žlté svetlo) do 6500K (studené biele svetlo) + 16 miliónov farebných odtieňov.

Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie 

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.

Hlasové ovládanie osvetlenia

Systém Philips Hue spolupracuje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant, keď je spárovaný s kompatibilnými zariadeniami Google Nest alebo Amazon Echo. Môžete tak jednoduchými hlasovými príkazmi ovládať jedno alebo aj viacero svietidiel v miestnosti.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Zariadenie Hue Bridge, ktoré sa predáva samostatne, vám umožní využívať množstvo funkcií radu Philips Hue, pomocou ktorých môžete zautomatizovať osvetlenie. Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si rutinné postupy. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 33.5 W
Svetelný tok 2100 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue Infuse M Stropné svietidlo biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami