Philips Hue Play Single čierne (1ks)

Cena:
79,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Svietidlo Philips Hue Play v elegantnom čiernom prevedení disponuje kompaktným dizajnom a všestrannosťou, ktorá umožní vytvoriť si atmosféru v izbách vašej domácnosti, presne podľa vašich predstáv. Otvorte dvere svojej kreativite vďaka 16 miliónom farieb a možnosťou zmeny farby osvetlenia na škále v rozmedzí 2000-6500, od studenej bielej po denné svetlo. Premente svoju izbu na kino alebo herňu, synchronizáciou hudby, filmov a hier. Umiestniť ho môžete na zadnú stranu televízora/monitora, na podlahu, alebo na poličku. Celkový výkon svietidla Philips Hue Play je 6 W a svetelný tok dosahuje hodnotu 530 lm. Trieda energetickej účinnosti sa pohybuje od A++ po A.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Unikátny zážitok pri sledovaní 

Preneste sa na nový level zážitku zo sledovania, ktorý prináša úplné ponorenie do obsahu vašej televízie, či monitora. Vďaka Hue Sync sa efekty z obrazovky prenášajú, prostredníctvom kompaktných svietidiel Philips Hue Play, do prostredia v jej okolí, čo dodáva úžasný efekt, ktorým premeníte celú svoju izbu na kino, alebo herňu. Toto je umožnené prostredníctvom schopnosti zobrazovania 16 miliónov farieb a synchronizácie s hudbou, filmami a hrami. K čo najlepšej výkonnosti poslúži výkon 6 W, čo umožní svetelný tok 530 lm a spolu s unikátnym dizajnom sa hodí aj ako interiérový doplnok. 

Vytvorte si vždy perfektnú atmosféru 

Zažiarte pri návšteve, alebo si vytvorte večer presne podľa vašich predstáv s možnosťou zmeny farby osvetlenie v rozmedzí 2000-6500, teda od studenej bielej po denné svetlo. Užiť si môžete aj rôzne efekty a ovládať ich po svojom, či chcete aby sa svietidlá nachádzali na zadnej strane televízie, na podlahe, alebo na poličke, vyfarbíte svoju izbu bez problémov. Jedná zásuvka vystačí na 3 svietidlá Hue Play, takže si môžete osvetliť naozaj každý kút vášho domova inteligentne a kreatívne. Perfektná kontrola svietidla Philips Hue Play je možná prostredníctvom aplikácie Philips Hue, kde si môžete nastaviť časovače, notifikácie a aj alarmy pre čo najlepší zážitok. Prepojenie s inteligentnými domácimi systémami, ako aj zariadeniami Amazon Alexa, Apple Homekit a Google Home, vám rozšíri možnosti využitia a kontroly svetiel aj vašim hlasom. 

Philips Hue Play presne podľa Vášho štýlu

Svetelnú lištu - inteligentné osvetlenie Philips Hue Play je možné pripevniť na stenu alebo televízor, položiť na akýkoľvek povrch alebo postaviť kolmo. Vďaka všestrannému inteligentnému svetlu je ideálny doplnok do každej obývačky, zábavného priestoru alebo mediálnej miesnosti.

Ozdobte inteligentnými okolitými svetlami

Meňte atmosféru svojho domova jediným dotykom tlačidla. Použite viac ako 16 miliónov farieb a 50.000 odtieňov chladného až teplého bieleho svetla na vytvorenie špeciálnych okamihov, navodenie atmosféry na večierok alebo jednoducho na príjemnú večernú atmosféru.

Povýšte zážitok z Vášho televízora

Pripojte inteligentnú svetelnú lištu - inteligentné osvetlenie Philips Hue Play za Vašu obrazovku pomocou priložených klipov a obojstrannej pásky, aby ste okamžite vytvorili nádherné podsvietenie vo farbe podľa Vášho výberu.

Prispôsobte si farbu svetla

Na každú príležitosť si nastavte tú správnu svetelnú atmosféru a ozdobte svoj domov teplým až studeným bielym svetlom. Vychutnajte si rôzne štýly po celý rok, či už je to svieže biele svetlo pripomínajúce jarný vánok, teplé biele svetlo letného slnka alebo chladné zimné denné svetlo. Pre túto funkciu je potrebné prepojenie s Philips Hue Bridge.

Ešte väčšia zábava pomocou inteligentného osvetlenia

Ponorte sa do svojho filmu, hry alebo hudby pomocou kúzla svetla. S miliónmi farieb, z ktorých si môžete vybrať a veľký počet možností osvetlenia: takto môžete z ktorejkoľvek obývacej izby urobiť súkromné kino - všetko, čo potrebujete, je popcorn.

Netreba veľa zásuviek

Prepojte až 3 svetelné lišty (inteligentné osvetlenie) Philips Hue Play pomocou 1 zástrčky, čím získate viac miesta pre ostatné zariadenia.

Ovládajte to po svojom

Spojte svoje svetlá Philips Hue s Philips Hue Bridge a začnite objavovať nekonenčné možnosti. Ovládajte svoje svetlá zo smartphonu alebo tabletu pomocou aplikácie Philips Hue. Alebo pridajte do systému prepínače, aby ste aktivovali svoje svetlá. Nastavte si časovače, upozornenia, budíky a ďlašie funkcie pre dokonalý zážitok so systémom Philips Hue. Philips Hue dokonca spolupracuje s Amazon Alexa, Apple HomeKit a Google Home, čím budete môcť ovládať svetlá vo Vašej domácnosti pomocou hlasu.

Plná kontrola vo Vašich rukách

Prepojte svoje osvetlenie Philips Hue s mostom Philips Hue Bridge a odomknite svet nekonečných možností tohto inteligentného systému.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 6 W
Druh pätice: nemá
Svetelný tok: 530 lumen
Nastaviteľný farebný tón: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips lighting
iSmart: Áno
Celkový výkon: 6 W
Druh pätice: nemá
Životnosť žiarovky: 25000 hod.
Farba svetla: premenná
Stmievateľné: Áno
Svetelný tok: 530 lumen

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 44,3 mm
Výška: 35,8 mm
Dĺžka: 253,3 mm
Hmotnosť: 420 g

Obsah balenia

Obsah balenia: Kábel

Funkcie

Nastaviteľný farebný tón: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 100-240 V

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: svietidlo
Oblasť využitia: Osvetlenie
Technológia: ZigBee

Ostatné

Kód produktu: 915005733701

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore