Philips PSG7040/10 PerfectCare 7000 Series

Euromonitor International

Euromonitor International

Philips je svetová značka číslo 1 na žehlenie


Parný generátor, Príkon: 2100 W, Max.prevádzkový tlak: 8 Bar, Parný náraz: 600 g/min, Vertikálne naparovanie, Kontinuálna para: 120 g/min, Odvápňovací systém, Automatické nastavenie teploty, Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Odnímateľná nádoba na vodu, Automatické vypnutie, Dĺžka kábla: 1,65 m, Hmotnosť: 3,85 kg. Viac info


Cena 279,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 28,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie a jedno ocenenie

Popis produktu

Parný generátor Philips PSG7040/10 PerfectCare 7000 Series s technológiou OptimalTEMP, ultraľahkou žehličkou a nádobou na vodu s objemom 1,8 l vám umožní až 2 hodiny nepretržitého žehlenia.

Philips PSG7040/10 PerfectCare 7000 Series

Neuveriteľná ľahkosť a výkonnosť. Žehlenie bez námahy. Perfektné výsledky.

Mimoriadne výkonný parný generátor Philips PerfectCare 7000 Series zlikviduje nechcené záhyby z vášho oblečenia v priebehu niekoľkých málo okamihov. Žehlenie vám maximálne urýchli a zjednoduší ho. Využíva inovatívnu technológiu OptimalTEMP, ktorá garantuje, že žiadnu žehliteľnú látku nespáli či nepoškodí teplom, využíva totiž takú teplotu, ktorá je vysoko efektívna, ale úplne šetrná. Na jedno nastavenie a bez zbytočného triedenia oblečenia podľa materiálu ošetríte vaše obľúbené kúsky z hodvábu, bavlny aj džínsoviny, a to v ľubovoľnom poradí. Použitie generátora je bezpečné aj pre odevy so zipsami, gombíkmi alebo s rôznymi aplikáciami. Parný generátor je vybavený stálym výstupom pary až 50 g/min, veľmi silným parným rázom až 230 g/min pre špičkové výsledky. Do nádoby prístroja sa zmestí 1,8 l vody, ktoré vystačia až na 2 hodiny nepretržitého žehlenia, hodia sa preto aj pre veľmi veľké várky bielizne a extra nepoddajné záhyby. Odstránenie vodného kameňa je veľmi jednoduché, stačí vyprázdniť špeciálnu nádobu, v ktorej sa usadeniny koncentrujú. Inovatívna žehliaca plocha s názvom SteamGlide Elite zaručuje hladký plynulý pohyb po látke a odolnosť proti poškriabaniu.

  • Technológia OptimalTemp = garancia nespálenia žiadnej žehlitelnej látky
  • Silný výstup pary odstránenie i nepoddajnej záhyby
  • Žehliaca plocha SteamGlide Elite je odolná proti poškrabania a perfektne kĺže po každej látke

Inovatívna technológia OptimalTEMP  

Vďaka inovatívnej technológii OptimalTEMP ošetríte všetky typy žehliteľných látok bez obáv z jej poškodenia teplom. Parný generátor Philips PerfectCare 7000 Series totiž využíva takú teplotu, pri ktorej nehrozí spálenie látky, ani ak by ste žehličku priložili priamo na látku alebo na žehliacu dosku.

Bez potreby nastavovanie teploty  

S parným generátorom Philips PerfectCare 7000 Series pred začatím žehlenia nemusíte oblečenie triediť podľa materiálu ani počas neho meniť nastavenia prístroja. Chúlostivý hodváb, jemnú bavlnu aj silnú džínsovinu môžete bez obáv žehliť v ľubovoľnom poradí. Všetky žehliteľné látky zbavíte záhybov behom okamihu.

Mimoriadne výkonné naparovanie  

Aj tie najodolnejšie záhyby sa veľmi rýchlo poddajú a žehlenie bude hotové behom okamihu. Parný generátor Philips PerfectCare 7000 Series je vybavený trvalým výstupom pary až 50 g/min a veľmi účinný parný ráz až 230 g/min. 

 

 

Žehliaca plocha SteamGlide Elite  

Parný generátor Philips PerfectCare 7000 Series využíva inovatívnu žehliacu plochu nazvanú SteamGlide Elite s unikátnou šesťvrstvovou povrchovou úpravou s titánovou vrstvou, ktorú si spoločnosť Philips dokonca nechala patentovať. Je navrhnutá tak, aby hladko kĺzala po každej tkanine a ľahko sa čistila. Navyše je vysoko odolná proti poškriabaniu.

Veľká 1,8l nádoba na vodu  

Nádoba parného generátora Philips PerfectCare 7000 Series má objem 1,8 l. To je množstvo, ktoré vystačí až na dve hodiny nepretržitého žehlenia! Nádoba je odnímateľná a jej plniaci otvor je veľmi veľký, aby sa ľahko plnila napríklad pod prúdom tečúcej vody.

 

Zámok pre bezpečné prenášanie  

Prístroj je možné ľahko a bezpečne prenášať z jedného miesta na druhé, bez rizika popálenia o horúcu plochu. Parný generátor je vybavený bezpečnostným zámkom, ktorý žehličku primkne napevno k základni.

Automatické vypnutie  

Pokiaľ prerušíte žehlenie a prístroj necháte určitú dobu bez dozoru, parný generátor sa automaticky vypne pre váš väčší pokoj a úsporu energie. Žiadne nepríjemné prekvapenia vás nečakajú, ani pokiaľ na zapnutú žehličku zabudnete.

 

 

Jednoduché odvápňovanie  

Odvápňovanie prístroja snáď ani nemôže byť jednoduchšie. Vďaka dômyselnému systému Easy De-Calc sa všetky usadeniny koncentrujú v špeciálnej nádobke na vodný kameň a na nutnosť odvápnenia vás prístroj navyše sám upozorní kombináciou svetelného a zvukového signálu. Potom stačí len vybrať uzáver a vyprázdniť jej obsah.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2100 W
Kontinuálna para 120 g/min
Automatické vypnutie Áno

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Euromonitor International

Euromonitor International

Philips je svetová značka číslo 1 na žehlenie

5,0 / 5

2 recenzie Philips PSG7040/10 PerfectCare 7000 Series

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Sylvia

1. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Lahka zehlicka
  • Dobre sa klze
  • Nevie vyzehlit zaclony v zavesenej polohe.

Parny generator som si kupovala kvoli zehleniu kosiel. Narocne materialy pekne vyzehli.<br /> Zavesene zaclony vsak nevie vyzehlit.


Milan

9. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca