Philips SC1994/00 Lumea Advanced

90 dní záruka vrátenia peňazí po registrácii

Cena:
249,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

IPL epilátor Philips SC1994/00 Lumea Advanced je zariadenie, ktoré pri pravidelnom používaní zabráni dorastaniu chĺpkov na tele. Lumea Advanced je určená na použitie na rukách, nohách, v podpazuší, v oblasti bikín a na bruchu. K dispozícii má veľký aplikačný priezor pre rýchle použitie na veľkých plochách, napríklad na nohách. Integrovaný snímač pokožky pre vyššiu bezpečnosť. Na šetrné ošetrovanie je možné si vyberať z 5 nastavení intenzity svetelnej energie. Samozrejmosťou je zabudovaný UV filter, ktorý chráni pokožku pred UV žiarením. Zariadenie Philips Lumea je klinicky testované a funguje efektívne, jednoducho a bezpečne na rôznych typoch chĺpkov a pokožky.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Philips SC1994/00 Lumea Advanced

  • Už po 3 ošetreniach o 85 % menej chĺpkov
  • Použitie na rukách, nohách, v podpazuší, v oblasti bikín a na bruchu
  • Zabudovaný UV filter 
  • 5 nastavení intenzity svetelnej energie 
  • Integrovaný bezpečnostný systém 
  • Snímač odtieňa pokožky 
  • Ošetrenie nôh už za 15 min.

Špičková technológia IPL

IPL je skratka pre intenzívne pulzné svetlo. Zariadenie Philips Lumea aplikuje na korienky chĺpkov jemné pulzujúce svetlo uvádzajúce folikuly chĺpkov do fázy zastaveného rastu. Vďaka tomu sa množstvo chĺpkov, ktoré rastú na tele, postupne zníži. Opakovaným používaním získate krásnu pokožku bez chĺpkov a jemnú na dotyk. Ošetrenie zabraňujúce dorastaniu chĺpkov je bezpečné a šetrné aj v citlivých oblastiach tela. Zariadenie Philips Lumea je klinicky testované a vyvinuté v spolupráci s dermatológmi na jednoduché a účinné ošetrenie v pohodlí vášho domova. 

Preukázateľne bezpečné a účinné ošetrenie

Objektívne štúdie dokazujú, že už po 3 ošetreniach sa zbavíte minimálne 85 % chĺpkov**. Prvé 4 ošetrenia je potrebné vykonať v dvojtýždňových intervaloch a po nich by ste už mali vidieť želané výsledky. Ak si chcete dosiahnutý stav udržať, stačí každé 4 týždne ošetrenie zopakovať. Po 8 takýchto udržiavacích ošetreniach sa môžete tešiť z hladkej pokožky bez chĺpkov minimálne 3 mesiace*. 

** Priemerný výsledok 71 % redukcie chĺpkov na nohách, po úplnom ošetrovacom cykle (12 ošetrení), objektívna štúdia na 48 ženách v Holandsku a Rakúsku.
* Merané na nohách, 67 % zo 45 žien dosiahlo výsledok 85 % či viac. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips.

Pre rôzne typy chĺpkov a pokožky

Zariadenie Philips Lumea Prestige funguje efektívne, jednoducho a bezpečne na rôznych typoch chĺpkov a pokožky. Funguje na prirodzene tmavých blond, hnedých a čiernych chĺpkoch a na odtieňoch pokožky od veľmi svetlej až po tmavohnedú. Rovnako ako v prípade ostatných typoch ošetrení založených na technológii IPL, ani zariadenie Philips Lumea nie je možné použiť na ošetrenie bielych/sivých, svetlých blond ani červených chĺpkov a nie je vhodné pre veľmi tmavú pokožku. Dôvodom toho je veľký kontrast potrebný medzi pigmentom chĺpkov a pigmentom pokožky. 

Integrovaný snímač odtieňa pokožky

Vyššiu bezpečnosť zabezpečuje zabudovaný snímač farby pokožky, ktorý meria typ pokožky pred začiatkom každého ošetrenia a niekedy aj počas neho. Ak rozpozná odtieň pokožky, ktorý je na použitie tohto výrobku príliš tmavý, automaticky zastaví aplikáciu impulzov. 

Veľký aplikačný priezor 

Veľký aplikačný priezor pre rýchle použitie na veľkých plochách, napríklad na nohách.

Aplikácia Lumea

Aplikácia Lumea je zdarma k dispozícii na stiahnutie a ponúka možnosť využívať technológiu IPL presne podľa vašich potrieb. Je to váš osobný inštruktor, s ktorým zaručene vyťažíte zo zariadenia Lumea maximum a budete ho používať správne, vďaka čomu dosiahnete dlhotrvajúce výsledky. Pomocou aplikácie si vytvoríte vlastný harmonogram ošetrení jednotlivých častí tela a pri každom ošetrení budete dostávať tipy a rady. Stačí, ak si budete aplikáciu pravidelne kontrolovať, aby vám neunikli žiadne upozornenia či pripomenutia. 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine SC1994/00 LUMEASK (stiahnuť) [*.pdf, 4.11 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Suché a mokré holenie: Nie
Umývateľný: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Umývateľný: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 26,6 cm
Hmotnosť: 820 g
Výška: 19 cm
Hĺbka: 12 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Puzdro

Batérie

Napätie batérie: 240 V

Funkcie

Suché a mokré holenie: Nie
Holiaci strojček: Nie

Ostatné

Kód produktu: SC1994/00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore