Philips Sonicare HX6068/12 W2 Optimal White náhradné hlavice (8ks)

Cena:
39,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Kefkový nadstavec Philips Sonicare HX6068/12 W2 Optimal White predstavuje dokonalé riešenie pre ľudí, ktorí chcú ísť za hranice dôkladného čistenia a urobiť pre svoj žiarivo biely úsmev maximum. Pomáha zlepšiť zdravotný stav ďasien, odstraňuje až 7x viac povlaku a vaše zuby budú belšie už za 1 týždeň. Nástavce sú skvelým pomocníkom aj v období medzi profesionálnymi bieleniami. Jednoduchý nasadzovací systém. Farba štetín sa zmení, keď je potrebné vymeniť nástavec. 8-balenie, štandardná veľkosť, párovanie režimov BrushSync.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Philips Sonicare HX6068/12 W2 Optimal White

  • 8 ks
  • Štandardná veľkosť
  • Nasadzovací systém
  • Párovanie režimov BrushSync

7-krát účinnejšie v porovnaní s manuálnou kefkou

Husté a vysokokvalitné štetiny odstraňujú povlak až 7-krát účinnejšie než manuálna zubná kefka.
 

Belšie zuby už po 1 týždni

Kefkový nástavec W2 Optimal White má časť na odstraňovanie neželaného zafarbenia s hustými štetinami, ktoré sú usporiadané do diamantového tvaru a odstraňujú škvrny na povrchu zubov spôsobené potravinami a nápojmi. Svoj o 100 %* belší úsmev si všimnete už o 7 dní.
 

Automatický výber optimálneho režimu 

Vďaka funkcii párovania režimov BrushSync™ dosiahnete vždy to najlepšie čistenie**. Kefkový nástavec Philips Sonicare W2 Optimal White sa synchronizuje s rúčkou zubnej kefky Philips Sonicare s technológiou BrushSync™** a vyberie optimálny režim a úroveň intenzity na výnimočné čistenie a bielenie zubov. Stačí len začať čistiť.
 

Upozornenie na potrebu výmeny nástavca

Účinnosť kefkových nástavcov klesá po 3 mesiacoch používania, technológia BrushSync™ vás však upozorní skôr, než k tomu dôjde. Vaša inteligentná zubná kefka sleduje, ako často a s akou intenzitou si čistíte zuby, a upozorní vás, keď bude potrebné nástavec vymeniť. Nemáte inteligentnú zubnú kefku Philips Sonicare? Stačí sledovať modré štetinky, a keď sa ich farba zmení na bielu, viete, že je čas na výmenu za nový kefkový nadstavec.
 

Testovaný výrobok 

Všetky kefkové nástavce Philips Sonicare sú bezpečné a šetrné k zubom aj k ďasnám. Počas testov kefkové nástavce Philips podstupujú náročné skúšky, takže si môžete byť istý, že vám pri každom čistení ponúknu výnimočný výkon a trvácnosť.
 

31000 sterov za minútu

Kefkový nástavec a kefka Philips Sonicare tvoria špičkový tím. Vylepšujú sonickú technológiu a prinášajú bezkonkurenčnú kvalitu čistenia. Vysokorýchlostné vibrácie tela zubnej kefky umožňujú dosiahnuť frekvenciu až 31 000 sterov kefkou za minútu, ktoré menia zubnú pastu na bublinky bojujúce proti povlaku, vháňajú ich hlboko do medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien a tým zabezpečujú dokonalé čistenie.
 

Jednoduchý systém nasadzovania 

Kefkový nástavec W2 Optimal White možno bez problémov nasadiť na telá všetkých zubných kefiek Philips Sonicare s výnimkou modelov PowerUp Battery a Essence. Jednoduché nasadenie umožňuje ľahkú výmenu a čistenie.
 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 6 cm
Hmotnosť: 830 g
Výška: 22,1 cm
Hĺbka: 4,4 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 8 kefk. nástavcov W2 Optimal

Ostatné

Kód produktu: 881606812010

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore