Philips Sonicare HX9042/17 Premium Plaque Defense náhradné hlavice (2ks)

Cena:
23,99 €

Pôvodná cena 24,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,48 €

POPIS PRODUKTU

Náhradné hlavice PHILIPS SONICARE HX9042/17 sú určené pre rukoväte zubných kefiek Philips Sonicare. V balení sa nachádzajú 2 kefkové nástavce: Premium Plaque Defense. Sú určené pre dokonalé čistenie a belšie zuby. Nástavec sa prispôsobuje kontúram vašich zubov a ďasnám a poskytuje 4-násobne vyššiu kontaktnú plochu ako bežný nástavec. Modré vlákna na hlavici sa postupne odfarbujú, čím upozornia na potrebu výmeny.

Zobraziť celý popis

 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Náhradné hlavice PHILIPS SONICARE HX9042/17

 • 2 kefkové nástavce Premium Plaque Defense
 • Štandardná veľkosť
 • Nasadzovací systém
 • Inteligentné párovanie režimov 

10-násobne účinnejšie odstránenie povlaku

Kefkový nástavec Philips Sonicare Premium HX9042/17 na redukciu povlaku vám zaistí maximálne hĺbkové čistenie. Vďaka pružným bokom a jedinečnému usporiadaniu štetiniek odstraňuje až 10-krát viac zubného povlaku aj z ťažko dostupných miest, aby zaistil skutočne hĺbkové vyčistenie pozdĺž línie ďasien a v medzizubných priestoroch.

 

4x väčšia kontaktná plocha

Každé čistenie s technológiou adaptívneho čistenia znamená čistenie na mieru. Gumené mäkké a pružné boky na kefke, umožňujú kefkovému nástavcu Premium Plaque Defense prispôsobiť sa jedinečným kontúram vašich úst. Štetinky sa prispôsobia zasa ďasnám a zubom a poskytujú tak 4x väčšiu kontaktnú plochu než bežný kefkový nástavec. Čistia teda do väčšej hĺbky aj na ťažko dosiahnuteľných miestach. Technológia adaptívneho čistenia vytvára dynamickú činnosť, ktorá sa dostáva medzi zuby a pozdĺž línie ďasien a absorbovať nadmerný tlak pri pohyboch kefky.

 

Najúčinnejšie čistenie

Vaša inteligentná zubná kefka sleduje, ako často a s akou intenzitou si čistíte zuby, a upozorní vás, keď bude potrebné nástavec vymeniť. Nemáte inteligentnú zubnú kefku Philips Sonicare? Žiaden problém, stačí sledovať modré štetinky, a keď sa ich farba zmení na bielu, viete, že je čas na výmenu.

 

Inteligentné parovanie režimov

​Kefkový nástavec disponuje praktickou funkciou inteligentného párovania režimov, s ktorou bez problémov dosiahnete ten najlepší zdravotný stav vašich ďasien. Mikročip vnútri kefkového nástavca Premium Plaque Defense komunikuje s rúčkou zubnej kefky Philips Sonicare. Po nasadení kefkového nástavca rúčka automaticky vyberie optimálny režim a úroveň intenzity na zaistenie výnimočnej starostlivosti o ďasná. Stačí len začať čistiť.

 

Jednoduchá výmena

Kefkový nástavec Premium Plaque Defense sa jednoducho nasadí na rúčku zubnej kefky Philips Sonicare a pevne zaistí na mieste. Výmena kefkového nástavca je jednoduchá.Možno nasadiť na rúčky všetkých zubných kefiek okrem modelov PowerUp Battery a Essence.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 4,96 cm
Hmotnosť: 14 g
Výška: 17,6 cm
Hĺbka: 2,48 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 2x Premium Plaque Defense

Ostatné

Kód produktu: HX9042/17

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore