Philips Sonicare Prestige HX9092/11 štandardné náhradné hlavice 2ks

Cena:
29,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Užite si naše najlepšie odstraňovanie povlaku bez ohľadu na spôsob čistenia zubov. Kefkový nástavec Philips Sonicare Prestige HX9092/11 štandardná náhradná hlavica má presne nasmerované štetiny navrhnuté tak, aby maximalizovali potenciál odstraňovania povlaku. Kefka jemne odstráni škvrny vďaka trojuholníkovým špičkám štetín navrhnutým na efektívnejšie odstraňovanie než ponúkajú zaoblené štetiny. Zbavte sa povlaku pomocou sonickej technológie – nášho žiarivého príkladu efektívneho a jemného čistenia zubov. Jednoduché nasadenie umožňuje ľahkú výmenu a čistenie.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Philips Sonicare Prestige HX9092/11 štandardné náhradné hlavice 2ks

  • 2 ks
  • Štandardná veľkosť
  • Nasadzovací systém
  • S technológiou BrushSync

Čistiaca hlavica pre komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu

Jedinečná čistiaca hlavica Sonicare Prestige bola navrhnutá v spolupráci s poprednými zubnými špecialistami tak, aby bola dokonale šetrná k ďasnám, ale nekompromisná v odstraňovaní zubných škvŕn a povlaku vďaka svojmu jedinečnému tvaru. Umiestnenie, tvar aj dĺžka štetiniek kefkovej hlavice sú dokonale premyslené pre hĺbkové čistenie pozdĺž línie ďasien a medzi zubami, hlavica dokáže odstrániť až 20x viac zubného povlaku ako manuálna kefka. Spoznajte aj vy účinok kombinácie sonickej technológie čistenia zubov a tej najpokročilejšej hlavice Philips Sonicare!

Šikmo strihané vlákna

Vlákna kefkovej hlavice vznikli pod dohľadom popredných špecialistov na ústnu hygienu a boli navrhnuté tak, aby čo najlepšie plnili svoj účel. Unikátne šikmé zastrihnutie štetiniek vďaka optimálnemu uhlu zaistí odstránenie až 20x viac zubného povlaku aj na ťažko prístupných miestach*. Pre optimálne výsledky odporúčame hlavicu kefky meniť každé tri mesiace.

Zaoblený profil hlavice

Aj tie najhoršie prístupné miesta ústnej dutiny ľahko vyčistíte vďaka inovatívnemu zaoblenému tvaru čistiacej hlavice.

Trojuholníkové zakončenie vlákien

Vlákna čistiacej hlavice majú vďaka svojmu unikátnemu tvaru lepší kontakt s povrchom zubov a môžu tak odstrániť ešte viac škvŕn.

Dlhšie vlákna

Bočné vlákna kefkovej hlavice sú mimoriadne ohybné, a preto kompenzujú nadmerný tlak na zuby a ďasná. V okamihu, keď sa sústredíte na čistenie zubov, jemne masírujú ďasná.
  
*v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou
**v laboratórnom teste v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou
*** na základe predbežných laboratórnych štúdií

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Obsah balenia

Obsah balenia: 2ks

Ostatné

Kód produktu: HX9092/10

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore