Philips Hue Surimu obdĺžnikové svietidlo

  • Doprava zadarmo

Svietidlo, Celkový výkon: 60 W, Napájanie: 230 V, Farba svetla: premenná, Svetelný tok: 3500 lm, Nastaviteľná farba, Technológia: Bluetooth, ZigBee, Kompatibilné s hl. asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit. Viac info


Cena 270,89 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,42 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Obdĺžnikový stropný panel Philips Hue Surimu vyžaruje jemné, rozptýlené farebné svetlo vhodné do obývacích izieb a spální.

Farebné inteligentné svetlo

Navoďte tú správnu atmosféru v domácnosti pri každej udalosti vďaka 16 miliónom farieb. Jedným dotykom tlačidla môžete z vašej obývačky vytvoriť zábavný večierok alebo ju premeniť na kino.

Biele svetlo s funkciou stmievania

Svietidlo poskytuje biele svetlo v širokom spektre odtieňov, od teplých po studené. Funkcia stmievania vám umožní nastaviť správnu intenzitu svetla od jasného denného až po slabé nočné, a vytvoriť tak správnu atmosféru pri akejkoľvek činnosti. 

Ovládanie až 10 svetiel súčasne pomocou aplikácie 

Aplikácia Hue Bluetooth vám umožní hlasom ovládať inteligentné svietidlá Hue v jednej miestnosti v domácnosti. Môžete pridať až 10 inteligentných svietidiel a ovládať ich jedným ťuknutím na tlačidlo v mobilnom zariadení.

Hlasové ovládanie osvetlenia

Systém Philips Hue spolupracuje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant, keď je spárovaný s kompatibilnými zariadeniami Google Nest alebo Amazon Echo. Môžete tak jednoduchými hlasovými príkazmi ovládať jedno alebo aj viacero svietidiel v miestnosti.

Hue Bridge vám sprístupní kompletnú ponuku funkcií inteligentného osvetlenia

Zariadenie Hue Bridge, ktoré sa predáva samostatne, vám umožní využívať množstvo funkcií radu Philips Hue, pomocou ktorých môžete zautomatizovať osvetlenie. Hue Bridge vám umožní pridať až 50 inteligentných svietidiel, ktoré môžete ovládať v celej domácnosti. Ak chcete celú konfiguráciu inteligentného domáceho osvetlenia zautomatizovať, vytvorte si rutinné postupy. Svietidlá ovládajte, aj keď práve nie ste doma, a dokúpte si k nim aj ďalšie príslušenstvo, akým sú snímače pohybu alebo inteligentné spínače.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 60 W
Svetelný tok 3500 lumen
Nastaviteľný farebný tón Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips Hue Surimu obdĺžnikové svietidlo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami