Philips TAA4205 čierne


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší Viac info


Cena 79,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAA4205 v čiernom prevedení sú vďaka svojim vlastnostiam ako stvorené pre športovo aktívnych jedincov, ktorí si svoj tréning nevedia predstaviť bez obľúbenej hudby. Špecifikom je zabudovaný monitor srdcového tepu, vodotesnosť so stupňom ochrany IPX5 pre tréningy v daždi či viacúčelové tlačidlo (pozastavenie skladieb, telefonovanie, nastavenie hlasitosti, hlasový asistent). O celodenný komfort a stabilitu sa postarajú ohybné krídlové špičky zo silikónu, svorky na ucho a kryty na špičky do ucha pre dokonalé utesnenie. Disponujú integrovanou li-polymérovou batériou, ktorá na jedno nabitie bude dodávať energiu 6 hodín, a vďaka režimu Quick Charge budete môcť dobiť slabú batériu v priebehu 15 minút na ďalšiu 1 hodinu počúvania.

Zabudovaný monitor srdcového tepu

Senzor v slúchadle presne sleduje váš tep. Budete vedieť, kedy pridať a kedy si odpočinúť. Funkcia je kompatibilná s otvorenými fitness aplikáciami, ako sú Strava a Runkeeper, ako aj s aplikáciou Philips Headphones.

6 hodín prehrávania

S týmito slúchadlami získate čistý zvuk, úderné basy a 6 hodín prehrávania dokonca aj pri monitorovaní srdcového tepu. Jedno nabitie cez kábel USB typu C trvá 2 hodiny a rýchle 15-minútové nabitie vám zabezpečí ďalšiu hodinu prehrávania.

Svorky na ucho a krídlové špičky

Vyberte si ohybné krídlové špičky zo silikónu, ktoré vám pevne zapadnú pod záhyb ucha. Alebo sa rozhodnite pre svorky na ucho, ktoré vám pohodlne sadnú na ucho. Môžete si vybrať kryty na špičky do ucha, ktoré vám umožnia zabezpečiť dokonalé utesnenie.

Aplikácia pre slúchadlá Philips

Aplikáciu Philips Headphones môžete použiť na sledovanie svojho srdcového tepu pri cvičení. Takisto ju môžete použiť na nastavenie zvuku hudby alebo podcastov, ktoré počúvate. Vylepšite basy, stiahnite výšky alebo si vyberte z prednastavených štýlov zvuku.

Vodotesné a odolné voči potu

Tieto športové slúchadlá sa môžu pochváliť stupňom odolnosti voči namočeniu IPX5, čo znamená, že sú odolné voči dlhodobému namočeniu. Môžete sa potiť, trénovať v daždi či dokonca ich nosiť v sprche.

Spoľahlivé pripojenie cez rozhranie Bluetooth

Stabilné pripojenie cez rozhranie Bluetooth zabezpečí, že pri behaní neprídete o svoje rytmy. Viacúčelové tlačidlo vám umožní pozastaviť zoznamy skladieb, telefonovať, nastaviť hlasitosť alebo prebudiť hlasového asistenta vášho telefónu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAA4205 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené