Philips TAA6606BK čierne


Rozhranie: Bluetooth,


Cena 149,00 €

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveďKúpte vo výhodnom sete
ušetríte až 49,00 €

Zobraziť sety (2)

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Kúpte vo výhodnom sete

Popis produktu

Športové bezdrôtové slúchadlá Philips TAA6606 v čiernej farbe sú vďaka svojej odolnej a ľahkej konštrukcii či inovatívnym vlastnostiam ako stvorené pre aktívnych jedincov. Hudba a vibrácie budú prenášané cez lícne kosti priamo k vnútornému uchu prostredníctvom akustického systému Bone conduction, čiže vaše uši budú úplne voľné a nezaťažované. O celodenný komfort a maximálny situačný prehľad sa postará prevedenie s ľahkým záhlavným oblúkom, ktorý zaistí dlhšie pohodlné nosenie. Nemusíte sa obávať ani intenzívneho tréningu v extrémnych poveternostných podmienkach – stupeň ochrany IP67 slúchadlá ochráni pred vodou, prachom či potom. Pýšia sa integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie umožní až 9 hodín prehrávania.

Uvoľnite svoje telo, prebuďte svoju energiu

Inovatívny akustický systém Bone Conduction a dizajn s odkrytým uchom vám prinesú úplne nový hudobný zážitok a bezpečnejšie športové aktivity. Jedinečné aktívne svetlo na behanie a vodotesnosť so stupňom ochrany IP67 vám umožnia ísť von kedykoľvek a kdekoľvek.

  • Až 9 hodín prehrávania na jedno nabitie - Jedno nabitie umožní približne 9 hodín prehrávania.

  • Akustický budič Bone conduction s odkrytým uchom - Budiče Bone Conduction, ktoré prenášajú zvuk cez lícne kosti, zabezpečujú, že ucho je počas behu odkryté, preto lepšie vnímate okolité prostredie a ľahšie predídete nebezpečenstvu.

  • Vodotesné so stupňom ochrany IP67 - Tieto športové slúchadlá sa môžu pochváliť stupňom odolnosti IP67 proti namočeniu. Môžete sa potiť, trénovať v daždi, či dokonca ich nosiť v sprche.

  • Prevedenie s ľahkým záhlavným oblúkom - Prevedenie s ľahkým záhlavným oblúkom zaistí dlhšie pohodlné nosenie, pričom si nepokazíte účes ani vás nebude tlačiť na hlave.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie Bluetooth

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAA6606BK čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené