Philips TAB8505/10 strieborný


Soundbar, Farba sivá, 2.1 kanálový, Výkon reproduktoru: 240 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 2 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3, wav, flac, AAIF, Frekvenčný rozsah: 50 Hz. Viac info


Cena 249,99 €

Zľava 38 % z predchádzajúcej ceny: 399,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný 2.1-kanálový soundbar s bezdrôtovým aktívnym subwooferom Philips TAB8505/10 v striebornom prevedení sa vďaka skvelým vlastnostiam a charakteristickému geometrickému dizajnu s nízkym profilom stane obľúbeným doplnkom vo vašej obývačke. Tento zvukový panel vás obklopí virtuálnym trojrozmerným priestorovým zvukom s maximálnym výkonom 240 W (200 W RMS) a vy si tak vychutnáte intenzívnu dramatickú atmosféru pri sledovaní obľúbených filmov. Disponuje kompatibilitou s hlasovými asistentmi (Alexa, Google Assistant, Siri) a Play-Fi (pre streamovanie prehrávaných súborov v každej miestnosti), funkciou Dolby Atmos či podporou služby Spotify Connect a Apple AirPlay 2. S určitosťou poteší technológia Bluetooth 4.2 (streamovanie hudby), HDMI eARC výstup či dvojica HDMI vstupov.

Epický zvuk pre filmy a hudbu

Obohaťte svoje zážitky z každého filmu a skladby. Tento štíhly soundbar a bezdrôtový subwoofer s technológiou Dolby Atmos sa pýšia ideálnou kombináciou výkonu a štýlu. Získate lepšie basy, umocnený hudobný zážitok a jasnejšie hlasy.

Inteligentný soudbar

Tento soundbar prináša nový rozmer zvuku všetkému, čo sledujete, a každej vašej piesni, ktorú milujete. Kanály 2.1 obohacujú zvukové stopy, prinášajú ostrejšie efekty a jasnejšie dialógy. Bezdrôtový subwoofer pridáva na efekte každej explózii a úderu.

Dolby Atmos - vychutnajte si zábavu naplno

Zintenzívnite zážitok bez ohľadu na to, čo sledujete. Tento zvukový panel, kompatibilný s Dolby Atmos, reprodukuje hĺbky aj výšky a vytvára virtuálny trojrozmerný priestorový zvuk, ktorý prúdi nad vami a okolo vás.

Play-Fi

Vďaka kompatibilite s Play-Fi bude tento panel hviezdou vášho nastavenia pre viac miestností. Môžete synchronizovať reproduktory kompatibilné s Play-Fi pre zvuk do viacerých miestností alebo dokonca vytvoriť systém s naozaj priestorovým zvukom – to všetko cez aplikáciu Philips Sound alebo Play-Fi.

Funguje s vašimi obľúbenými hlasovými asistentmi

Požiadajte zariadenia so službou Alexa alebo akýkoľvek reproduktor, ktorý funguje s asistentom Google, o prehratie hudby cez zvukový panel. Uprednostňujete Siri? Tento zvukový panel funguje s Apple AirPlay 2, takže ju môžete požiadať tiež. Zvýraznite alebo stlmte hudbu, preskočte nahrávky - to všetko úplne bez pomoci rúk.

Ľahko sa pripojte k obľúbeným zdrojom

Spotify Connect vám umožní streamovať signál Spotify cez Wi-Fi. Navyše môžete streamovať zoznamy prehrávaných súborov s vysokým rozlíšením zo svojho smartfónu cez Apple AirPlay alebo Bluetooth. V prípade filmov vám prechod 4K umožní pripojiť zdroje videa 4K HDR bez straty rozlíšenia.

HDMI eARC

Tento zvukový panel je kompatibilný s HDMI eARC, vysokorýchlostným pripojením, ktoré vám umožní zažiť plný zážitok pokročilých zvukových formátov, ako je Dolby Atmos. Soundbar má tiež duálne vstupy HDMI.

Charakteristický geometrický dizajn

Tento zvukový panel sa môže pochváliť jedinečne šikmým a plochým dizajnom. Pri riešení otázky umiestnenia máte vďaka priloženým nástenným konzolám k dispozícii viac možností.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 2.1
Výkon reproduktoru 240 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAB8505/10 strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami