Philips TADR402 sivý

  • Zľava
  • 20% zľava s kódom

Podporované pásma: FM, Počet staníc v pamäti: 20, DAB: Nie, RDS: Nie,


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 31. 10. 2021
Ukázať zľavový kód
38,32 €

Cena 47,90 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 49,99 € Zobraziť nápoveď

0,96 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantný rádiobudík Philips TADR402 v sivom farebnom prevedení na prvý pohľad zaujme zrkadlovou prednou stranou a vďaka svojim kompaktným rozmerom zapasuje do každej izby vo vašej domácnosti. Všetky dôležité informácie sa zobrazujú na prehľadnom LED displeji s 3 stupňami stmievania (vysoký/stredný/nízky). O prísun obľúbeného rozhlasového vysielania sa postará FM rádio s digitálnym ladením a 20 predvolenými stanicami. Vďaka funkcii jemného zobudenia sa intenzita zvuku bude postupne zvyšovať (vybrať si môžete klasický bzučiak alebo rozhlas). Zariadenie disponuje duálnym alarmom, 12 alebo 24 hodinovým formátom, nočným svetlom, USB vstupom na nabitie vášho smartfónu či záložnými batériami v prípade výpadku napájania.

Skvelý spoločník pri vstávaní

  • Elegantný a jasný displej – Displej so zrkadlovou povrchovou úpravou jasne zobrazuje čas a zároveň slúži ako dotykový ovládací panel. Môžete nastaviť aj jas displeja. 

  • Záložné batérie v prípade výpadku napájania – Tento budík má aj záložnú batériu. Ak dôjde k výpadku napájania, nebudete musieť hodiny opäť nastavovať a budík sa stále aktivuje včas.

  • Jemné zobudenie – Funkcia jemného zobudenia vás príjemne zobudí do nového dňa budíkom s postupne sa zvyšujúcou intenzitou. Môžete si vybrať, či vás zobudí zvuk budíka alebo rádia.

  • Duálna funkcia – Funkcia duálneho budíka vám umožňuje nastaviť dva rôzne budíky.

  • Časovač vypnutia – Nechajte sa unášať do ríše pokojného spánku na vlnách svojej obľúbenej stanice znejúcej na pozadí. Časovač vypnutia môžete nastaviť na prehrávanie až po dobu 2 hodín. Po uplynutí nastaveného času sa rádio vypne. 

  • USB vstup – Praktický USB port vám umožní nabiť svoj telefón, keď budete spať.

  • Nočné svetlo – Ak v noci musíte vstať, jednoducho si rozsvieťte nočné svetlo stlačením vrchnej časti hodín. Druhým stlačením znížite jas svetla, vďaka čomu vytvoríte príjemne tlmené osvetlenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Podporované pásma FM
Počet staníc v pamäti 20
DAB Nie
RDS Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TADR402 sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené