Philips TAKH402 modré detské slúchadlá

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 59,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Detské bezdrôtové slúchadlá na uši Philips TAKH402 v modrom farebnom prevedení sú odolné a štýlové, vďaka čomu sú vhodné pre menších milovníkov hudby. Navrhnuté sú s obmedzením hlasitosti, aby dosiahli maximálne 85 dB, čím zaistia ochranu sluchu vašich ratolestí. Pohodlie doma či na cestách zaobstarajú mäkké vankúšiky na náušníkoch, výstuž na flexibilnom hlavovom oblúku či užívateľsky príjemné ovládanie. Vaše deti určite poteší aj sada nálepiek na dozdobenie a svetelné LED panely, ktoré svietia v štyroch variantoch (červená, zelená, modrá, mix). Disponujú integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie zabezpečí až 20 hodín prehrávania.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 33 %

Zvážte aj tento produkt

Sony MDR-RF855 uzatvorené bezdrôtové slúchadlá s výkonnými 40 mm neodýmovými budiacími jednotkami ponúkajú čistý zvuk a hlboké basy. Slúchadlá napájajú nabíjateľné batérie, ktoré sa nabíjajú pomcou dokovacej stanice. Komfort používania zvyšuje aj ovládanie hlasitosti na slúchadlách.

Základné parametre

 • Značka: Sony
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 10-22000
 • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zažiarte ako hviezda

 • 20 hodín prehrávania – deti budú milovať tieto bezdrôtové slúchadlá. Dostanú 20 hodín hracieho času na jediné nabitie.

 • 32 mm akustické budiče – špeciálne navrhnuté, aby chránili mladé uši. Môžu sa pochváliť 32 mm akustickými budičmi, ktoré boli obmedzené na 85 dB. Môžete oddychovať s vedomím, že vaše deti si užívajú melódie, videá a hry bezpečne. 

 • Komfortné ušné vankúšiky a vankúšiky na hlavovom oblúku - Mäkké vankúšiky na náušníkoch a tiež mäkká výstuž na hlavovom oblúku udržia deti v pohodlí, či už počúvajú hudbu alebo sledujú svojich obľúbených youtuberov.

 • Prispôsobiteľné náušníky vrátane nálepiek - k dispozícii je dokonca aj sada nálepiek, takže deti si môžu tieto slúchadlá ozdobiť, ako sa im to páči.

 • Plochý a kompaktný skladací dizajn – tieto detské slúchadlá majú šikovný dizajn, ktorý sa dá zložiť dvoma spôsobmi: buď ich zložíte naplocho alebo naplocho a dovnútra pre kompaktný zväzok.

 • Flexibilný a nastaviteľný hlavový oblúk – silný a flexibilný oblúk sa ľahko nastavuje a je dostatočne odolný, aby vydržal hod do batoha alebo pád na podlahu. Môže byť dokonca silno skrútený a nezlomí sa.

 • Svetelné LED panely v náušníkoch – rozsvietia sa, aby dodali zábavný štýl. Na výber sú štyri varianty: červená, zelená, modrá alebo kombinácia všetkých troch.

 • Inteligentné párovanie - jediným dlhým stlačením multifunkčného tlačidla sú tieto bezdrôtové Bluetooth slúchadlá pripravené na párovanie.

 • Príjemné ovládanie tlačidiel – tlačidlo príjemné pre užívateľa uľahčuje deťom volanie, preskočenie skladby alebo pozastavenie toho, čo počúvajú. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Philips
Frekvenčný rozsah (Hz): 12-22000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Ovládanie prehrávania: Nie
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Hmotnosť: 123 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 12-22000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Dosah: 11 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 20 hod.

Ostatné

Kód produktu: 4895229100954

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore