Philips TAM2805 čierny

Mini/mikrosystém, Farba čierna, RMS výkon: 10 W, Wi-Fi, Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, Bluetooth, Podporované pásma: FM, DAB+, FM rádio, DAB, RDS, 20 staníc v pamäti, AUX vstup, Výstup pre slúchadlá. Viac info

4,9 / 5

11×

95% Kvalita
Výborná

87.5% Hodnota za peniaze
Výborná

11 + nakupů

Zobraziť 11 recenzií

Popis produktu

Štýlový mikrosystém Philips TAM2805/10 v čiernom farebnom prevedení vás na prvý pohľad zaujme svojím tenkým a elegantným dizajnom s možnosťou umiestnenia na stôl či na stenu. Poľahky zabezpečí prístup k tisícom internetových rádií z celého sveta, ale aj ku klasickým či digitálnym rozhlasovým staniciam prostredníctvom tunerov FM a DAB+. Špecifikom je technológia Bluetooth (bezdrôtové streamovanie zo smartfónu či tabletu), aplikácia Spotify Connect (budete mať úplnú kontrolu nad prehrávanou hudbou z knižnice Spotify) či živý a informatívny plnofarebný 2,4“ TFT displej, na ktorom sa zobrazia všetky podstatné informácie. Tóny budú plynúť do priestoru s RMS výkonom 2 x 5 W, no poteší aj prítomnosť zvukového vstupu (3,5 mm) a budíka.

Výnimočne štíhly a nabitý funkciami

Spolu s internetovým rádiom a vysielaním DAB+ získate s týmto štíhlym mikrosystémom, ktorý sa dá namontovať na stenu, aj kompatibilitu s funkciou Spotify Connect a streamovanie prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Dokonca si môžete pripojiť aj prehrávač CD alebo gramofón.

Jeden malý systém pre všetku vašu hudbu

Tento mikrosystém prináša digitálne alebo internetové rádio s čistým zvukom z tisícov staníc na celom svete. Môžete streamovať hudbu, podcasty a mnoho iného cez Bluetooth a zvukový vstup sa postará o káblové zdroje.

Ideálne do menších priestorov

Tento štíhly mikrosystém môžete nechať voľne stáť na priloženom stojane, alebo môžete stojan odstrániť a pripevniť systém priamo na stenu. Dva plnorozsahové ovládače poskytujú čistý stereofónny zvuk.

Jednoduché streamovanie

Streamovanie cez Spotify? Toto Bluetooth internetové rádio sa môže pochváliť funkciou Spotify Connect. Použite svoj mobil ako diaľkové ovládanie, zatiaľ čo rádio streamuje signál najvyššej kvality Spotify – priamo zo serverov Spotify. Dva plnorozsahové ovládače poskytujú čistý stereofónny zvuk.

Pohodlie a kontrola

Jednoducho použiteľné diaľkové ovládanie ponúka kľúčové funkcie systému na dosah ruky. Na farebnom displeji sa zobrazujú informácie o albume a skladbách zo služby Spotify Connect a logá staníc pri používaní internetového rádia alebo DAB+.

Zobuďte sa na zvuk svojej obľúbenej rádiostanice alebo tónu

Vďaka praktickej funkcii budíka je tento štíhly mikro systém perfektný do spálne. Zobuďte sa s úsmevom na zvuk svojej obľúbenej rádiostanice. Alebo sa môžete rozhodnúť pre jednoduchý tón budíka.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
RMS výkon 10 W
NFC Nie
DAB Áno
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

4,9 / 5

11 recenzií Philips TAM2805 čierny

95% Kvalita
Výborná

87.5% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Peter

16. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Všetko
  • Žiadne

Veľmi dobrá kúpa za danú cenu


Peter

23. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • DAB, Internetové rádio, Spotify
  • Jednoduché intuitívne nastavenie a obsluha aj bez návodu
  • Po oskenovaní FM a nastavení presetov sa v zozname FM rozhlasových staníc zobrazujú len frekvencie namiesto názvov

Jednoduchá inštalácia a jednoduché intuitívne nastavenie a obsluha aj bez návodu, takže ani neviem či bol vôbec nejaký pribalený.<br /> Výber staníc DAB je jednoduchý ale v zozname FM staníc figurujú len frekvencie namiesto názvov.


Galina

14. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


  • vzhľad, prehľadný displej, čistý zvuk a internetové rádio
  • zatiaľ nič

odporúčam


Milan

30. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá


Produkt funguje dobre