Philips TAM2805 čierny

Cena:
139,00 €

Pôvodná cena 159,99 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový mikrosystém Philips TAM2805/10 v čiernom farebnom prevedení vás na prvý pohľad zaujme svojím tenkým a elegantným dizajnom s možnosťou umiestnenia na stôl či na stenu. Poľahky zabezpečí prístup k tisícom internetových rádií z celého sveta, ale aj ku klasickým či digitálnym rozhlasovým staniciam prostredníctvom tunerov FM a DAB+. Špecifikom je technológia Bluetooth (bezdrôtové streamovanie zo smartfónu či tabletu), aplikácia Spotify Connect (budete mať úplnú kontrolu nad prehrávanou hudbou z knižnice Spotify) či živý a informatívny plnofarebný 2,4“ TFT displej, na ktorom sa zobrazia všetky podstatné informácie. Tóny budú plynúť do priestoru s RMS výkonom 2 x 5 W, no poteší aj prítomnosť zvukového vstupu (3,5 mm) a budíka.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %

Zvážte aj tento produkt

Internetové rádio so sieťovým prehrávačom a podporou Bluetooth Soundmaster IR3200 vám umožní počúvať viac ako 14 000 rozhlasových staníc z celého sveta, triedených podľa žánru a krajiny. Atraktívny prístroj s moderným dizajnom obsahuje najmodernejšie technológie - pripojenie na internet cez Wi-Fi, hudobný sieťový prehrávač s podporou DLNA a UPnP, farebný TFT displej s nastavením jasu. Diaľkové ovládanie, DAB+/FM rádio a hodiny s budíkom rozširujú možnosti tohto moderného prístroja. Konektor 3,5 mm umožňuje pripojiť externý zvukový zosilňovač, ale aj zabudované reproduktory dokáže poskytnúť kvalitný zvuk. Napájanie je zo siete 230 V pomocou dodaného adaptéra AC/DC.

Základné parametre

  • Wi-Fi: Áno
  • Ethernet / LAN pripojenie: Nie
  • Podporované pásma: FM

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Výnimočne štíhly a nabitý funkciami

Spolu s internetovým rádiom a vysielaním DAB+ získate s týmto štíhlym mikrosystémom, ktorý sa dá namontovať na stenu, aj kompatibilitu s funkciou Spotify Connect a streamovanie prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Dokonca si môžete pripojiť aj prehrávač CD alebo gramofón.

Jeden malý systém pre všetku vašu hudbu

Tento mikrosystém prináša digitálne alebo internetové rádio s čistým zvukom z tisícov staníc na celom svete. Môžete streamovať hudbu, podcasty a mnoho iného cez Bluetooth a zvukový vstup sa postará o káblové zdroje.

Ideálne do menších priestorov

Tento štíhly mikrosystém môžete nechať voľne stáť na priloženom stojane, alebo môžete stojan odstrániť a pripevniť systém priamo na stenu. Dva plnorozsahové ovládače poskytujú čistý stereofónny zvuk.

Jednoduché streamovanie

Streamovanie cez Spotify? Toto Bluetooth internetové rádio sa môže pochváliť funkciou Spotify Connect. Použite svoj mobil ako diaľkové ovládanie, zatiaľ čo rádio streamuje signál najvyššej kvality Spotify – priamo zo serverov Spotify. Dva plnorozsahové ovládače poskytujú čistý stereofónny zvuk.

Pohodlie a kontrola

Jednoducho použiteľné diaľkové ovládanie ponúka kľúčové funkcie systému na dosah ruky. Na farebnom displeji sa zobrazujú informácie o albume a skladbách zo služby Spotify Connect a logá staníc pri používaní internetového rádia alebo DAB+.

Zobuďte sa na zvuk svojej obľúbenej rádiostanice alebo tónu

Vďaka praktickej funkcii budíka je tento štíhly mikro systém perfektný do spálne. Zobuďte sa s úsmevom na zvuk svojej obľúbenej rádiostanice. Alebo sa môžete rozhodnúť pre jednoduchý tón budíka.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
RMS výkon: 10 W
iNFC: Nie
DAB: Áno
Počet reproduktorov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 45,5 cm
Výška: 32 cm
Hĺbka: 15,5 cm
Hmotnosť: 2,87 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Display/Grafika

iTyp displeja: TFT
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: DAB+, FM
FM rádio: Áno
Počet staníc v pamäti: 20
DAB: Áno
RDS: Áno
Zobúdzanie rádiom: Áno

Zvuk

RMS výkon: 10 W

Funkcie

Ekvalizér: Nie
Budík: Áno

Reproduktory

Počet reproduktorov: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Nie

Ostatné

Kód produktu: 4895229107779

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore