Philips TAM3205/12 čierno-strieborný

  • Zľava 10 %

Mini/mikrosystém, Farba čierna, Typ média: USB, CD, RMS výkon: 18 W, Bluetooth, Podporované pásma: FM, FM rádio, 10 staníc v pamäti, USB port, AUX vstup. Viac info


Cena 102,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 114,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,06 € Zobraziť nápoveď


4,9 / 5

18×

88.9% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peniaze
Výborná

18 + nakupů

Zobraziť 18 recenzií

Popis produktu

Elegantný hudobný mikrosystém Philips TAM3205/12 v čierno-striebornom farebnom prevedení poľahky zapasuje do každého moderného aj tradičného interiéru vďaka svojmu minimalistickému dizajnu. Dokáže produkovať čistý, zreteľný a jasný zvuk plynúci z dvoch samostatných reproduktorov (z 3“ basových reproduktorov s Bass Reflex) s maximálnym výstupným RMS výkonom 18 W. Zariadenie disponuje CD prehrávačom (CD, CD-R, CD-RW a MP3 CD), FM tunerom s možnosťou uloženia až 10 staníc či Bluetooth technológiou, vďaka ktorej môžete streamovať vašu obľúbenú hudbu zo smartfónu alebo tabletu. S určitosťou poteší aj možnosť digitálneho ovládania zvuku či prítomnosť USB vstupu (určený na nabíjanie), 3,5 mm zvukového vstupu a prehľadného LED displeja.

Všetka vaša hudba

Tento štýlový mikrosystém vám umožní streamovať zoznamy skladieb cez Bluetooth, prehrávať disky CD a počúvať rádio FM. Digitálny rádioprijímač s 10 predvoľbami zabezpečí krištáľovo čistý príjem a prehrávač CD dokáže načítať MP3 CD a nahraté CD. 

2-pásmové basové reflexné reproduktory

Reproduktory v policovom štýle vám poskytnú zreteľný zvuk a dobré basy z 3“ basových reproduktorov a basových reflexných portov. Maximálny 18 W výkon prináša slušný zvuk do menších priestorov. 

Klasický dizajn

Dvojtónová centrálna jednotka a skrinky reproduktorov pripomínajú dizajn samostatných jednotiek HiFi. Ovládač hlasitosti s textúrou poskytuje pri ovládaní uspokojivý analógový dojem. Na prednej strane jednotky sú tlačidlá na prehrávanie a výber zdroja. 

Digitálne ovládanie zvuku

Hip-hop alebo chorály, symfónia alebo rocková opera? Čokoľvek sa vám páči, digitálne ovládanie zvuku tohto mikro systému vám umožní užiť si ju viac. Vyberte si z predvolených zvukových štýlov navrhnutých tak, aby vo vašej hudbe zvýraznili to najlepšie. 

Pocíťte pravé čaro domova

Tento mikro systém napájaný striedavým prúdom vyzerá skvele v každej miestnosti. Dosah bezdrôtového rozhrania Bluetooth je 10 metrov a cez port USB môžete nabíjať inteligentné zariadenie. Vďaka ľahko použiteľnému diaľkovému ovládaniu máte kľúčové funkcie systému na dosah ruky.   

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
RMS výkon 18 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmové
DAB Nie
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

4,9 / 5

18 recenzií Philips TAM3205/12 čierno-strieborný

88.9% Kvalita
Výborná

88.9% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Daniel

10. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Cena) výkon

Robert

11. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúcamarian

15. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • až 20 stanic sa da uložiť
  • kvalita produktu
  • všetko
  • nemožno individualne uložiť stanicu,aspoň mne sa to nepodarilo
  • manualne uložiť stanice

produkt vynikajuci,som s nim spokojný


Katarína

8. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá