Philips TAM3505/12 čierny

  • Zľava

Mini/mikrosystém, Farba čierna, Typ média: USB, CD, RMS výkon: 18 W, Bluetooth, Podporované pásma: FM, DAB+, DAB, FM rádio, DAB, RDS, 20 staníc v pamäti, USB port, AUX vstup. Viac info


Cena 149,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 154,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 15,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

4,8 / 5

95% Kvalita
Výborná

88.6% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Elegantný hudobný mikrosystém Philips TAM3505/12 v čiernom farebnom prevedení poľahky zapasuje do každého moderného aj tradičného interiéru vďaka svojmu minimalistickému dizajnu. Dokáže produkovať čistý, zreteľný a jasný zvuk plynúci z dvoch samostatných reproduktorov (z 3“ basových reproduktorov s Bass Reflex) s maximálnym výstupným RMS výkonom 18 W. Zariadenie disponuje CD prehrávačom (CD, CD-R, CD-RW a MP3 CD), DAB+ a FM RDS tunerom s možnosťou uloženia až 20 staníc (10 FM + 10 DAB+) či Bluetooth technológiou, vďaka ktorej môžete streamovať vašu obľúbenú hudbu zo smartfónu alebo tabletu. S určitosťou poteší aj možnosť digitálneho ovládania zvuku či prítomnosť USB vstupu (určený na nabíjanie), 3,5 mm zvukového vstupu a prehľadného LED displeja.

Všetka vaša hudba

Tento štýlový mikrosystém vám umožní streamovať zoznamy skladieb cez Bluetooth, prehrávať disky CD a počúvať rádio DAB+ a FM. Digitálny rádioprijímač s 20 predvoľbami zabezpečí krištáľovo čistý príjem a prehrávač CD dokáže načítať MP3 CD a nahraté CD. 

2-pásmové basové reflexné reproduktory

Reproduktory v policovom štýle vám poskytnú zreteľný zvuk a dobré basy z 3“ basových reproduktorov a basových reflexných portov. Maximálny 18 W výkon prináša slušný zvuk do menších priestorov. 

Klasický dizajn

Dvojtónová centrálna jednotka a skrinky reproduktorov pripomínajú dizajn samostatných jednotiek HiFi. Ovládač hlasitosti s textúrou poskytuje pri ovládaní uspokojivý analógový dojem. Na prednej strane jednotky sú tlačidlá na prehrávanie a výber zdroja. 

Digitálne ovládanie zvuku

Hip-hop alebo chorály, symfónia alebo rocková opera? Čokoľvek sa vám páči, digitálne ovládanie zvuku tohto mikro systému vám umožní užiť si ju viac. Vyberte si z predvolených zvukových štýlov navrhnutých tak, aby vo vašej hudbe zvýraznili to najlepšie. 

Pocíťte pravé čaro domova

Tento mikro systém napájaný striedavým prúdom vyzerá skvele v každej miestnosti. Dosah bezdrôtového rozhrania Bluetooth je 10 metrov a cez port USB môžete nabíjať inteligentné zariadenie. Vďaka ľahko použiteľnému diaľkovému ovládaniu máte kľúčové funkcie systému na dosah ruky.   

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
RMS výkon 18 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmové
DAB Áno
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

4,8 / 5

9 recenzií Philips TAM3505/12 čierny

95% Kvalita
Výborná

88.6% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jana

13. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dab+

vsetko v poriadku,hra dobre


Tomáš

8. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáJuraj

3. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • DAB+
  • vhodny do bytu
  • bez vyhrad

male, sikovne, konektivita zodpovedajuca dobe


Dušan

21. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dobrý zvuk a za tie peniaze má všetko čo má mať praktické mikro.
  • Určite nič

Potreboval som niečo do kuchyne, praktické, ale s dobrým zvukom. Tak a toto je ono. Nielen že pasuje, dobre vyzerá, ale má aj super čistý zvuk.