Philips TAM6805/10 čierny


Mini/mikrosystém, Farba čierna, Typ média: USB, CD, RMS výkon: 50 W, Wi-Fi, Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, Bluetooth, Podporované pásma: FM, DAB+, DAB, FM rádio, DAB, RDS, 40 staníc v pamäti, USB port, AUX vstup, Výstup pre slúchadlá. Viac info


Cena 287,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,76 € Zobraziť nápoveď


4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Elegantný mikrosystém Philips TAM6805/10 v klasickom čiernom dizajne vás ohúri množstvom moderných funkcií a skvelým zvukom s výkonom 50 W. Poľahky zabezpečí prístup k tisícom internetových rádií z celého sveta, ale aj ku klasickým či digitálnym rozhlasovým staniciam prostredníctvom tunerov FM a DAB+. Svoju hudbu budete môcť prehrávať aj z CD alebo sa pripojiť k iným zdrojom cez zvukový vstup či USB. Špecifikom je technológia Bluetooth (bezdrôtové streamovanie zo smartfónu či tabletu) a aplikácia Spotify Connect (budete mať úplnú kontrolu nad prehrávanou hudbou z knižnice Spotify). O čistý zvuk s mohutnými basmi sa postará zabudovaný systém reproduktorov Bass Reflex s budičmi s plným rozsahom a basovým reflexným portom.

Všetko v jednom

Tento kompaktný univerzálny mikro systém s internetovým rádiom, funkciou Spotify Connect, rozhraním bluetooth a prehrávačom CD dokáže prehrať úplne všetko. Cez zvukový vstup alebo port USB môžete pripojiť aj iné zdroje. Vychutnajte si plnší zvuk zo systému, ktorý sa hodí takmer do každej miestnosti.

Celá vaša hudobná zbierka, podcasty a oveľa viac

Od klasických melódií po najnovšie podcasty. S funkciou Spotify Connect môžete cez Wi-Fi streamovať signál aplikácie Spotify vo výbornej kvalite. Takisto môžete streamovať zoznamy skladieb a mnoho ďalšieho cez rozhranie Bluetooth, prehrávať CD alebo sa pripojiť k iným zdrojom cez zvukový vstup alebo USB.

Internetové rádio. Rádio DAB+ FM

Internetové rádio je vašou vstupenkou do sveta tisícok svetových staníc vysielajúcich všetky možné druhy programov. Digitálny tuner zabezpečuje krištáľovo čistý zvuk a pre svoje obľúbené internetové, DAB+ alebo FM stanice si môžete nastaviť predvoľby.

Integrovaný systém reproduktorov Bass Reflex

Priamo do skrinky tohto univerzálneho mikro systému sú zabudované dva reproduktory. Vďaka budičom s plným rozsahom a basovým reflexným portom získate čistý zvuk a skvelé basy. Maximálny výkon 50 W je ideálny pre kuchyne, kancelárie a menšie obývačky.

Klasický vzhľad. Moderné funkcie

Drevená skrinka a zabudované reproduktory pripomínajú dizajn hi-fi systémov. Zreteľný farebný displej zobrazuje zdroj alebo stanicu, ako aj obrázok obalu albumu a informácie o skladbe. Textúrovanými ovládačmi možno ovládať hlasitosť, výber zdroja a ladenie.

Digitálne ovládanie zvuku. Vyberte si predvolený štýl zvuku

Hip-hop alebo chorály, symfónia alebo rocková opera? Čokoľvek sa vám páči, digitálne ovládanie zvuku tohto mikro systému vám umožní užiť si ju viac. Vyberte si z predvolených zvukových štýlov navrhnutých tak, aby vo vašej hudbe zvýraznili to najlepšie.

Pocíťte pravé čaro domova vo vašom dome

Tento mikro systém napájaný striedavým prúdom vyzerá skvele v každej miestnosti. Dosah bezdrôtového rozhrania Bluetooth je 10 m a cez port USB môžete nabíjať inteligentné zariadenie. Vďaka ľahko použiteľnému diaľkovému ovládaniu máte kľúčové funkcie systému na dosah ruky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
RMS výkon 50 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmové
DAB Áno
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

4,0 / 5

2 recenzie Philips TAM6805/10 čierny

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Peter

18. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


  • konektivita
  • pekny decentny dizajn produktu
  • dialkovy ovladac
  • chýba český nebo slovenský jazyk v menu
  • chýba český / slovensky manual v balení
  • antena je velmi chabá - je to kusok 0,5m kabela
  • kvalita zvuku

Štefan

8. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca