Philips TAPR702 čierny

Cena:
69,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,40 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dizajnový Bluetooth budík Philips TAPR702 v čiernom textilnom prevedení vkusne doplní každý moderný interiér a spríjemní vám ranné vstávanie. Disponuje Bluetooth technológiou pre bezdrôtové streamovanie obľúbených skladieb z vášho smartfónu, ktorý navyše jednoducho nabijete prostredníctvom Qi nabíjačky umiestnenej na hornom paneli zariadenia. Staršie typy telefónov nabijete prostredníctvom nabíjacieho USB portu. Funkcia jemného budenia vás príjemne zobudí zvukom bzučiaka alebo vlastným ranným playlistom s postupne sa zvyšujúcou intenzitou.Vďaka funkcii duálneho budíka si môžete nastaviť až 2 rôzne časy budenia pre vás a vášho partnera a s funkciou časovača vypnutia môžete pokojne zaspávať pri počúvaní obľúbených melódií.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Multifunkčný bezdrôtový reproduktor Remax RB-M26 v čiernom farebnom prevedení má elegantný dizajn, ktorý zapasuje do každej modernej domácnosti. Špecifikom tohto modelu je funkcia budíka a hodín, čo sa bude s istotou páčiť každému, kto obľubuje viacero technológií ukrytých v jednom zariadení. Ponúka celkový výkon 10 W pre čisté a jasné tóny vašej obľúbenej hudobnej produkcie. Disponuje FM rádiom, napájaním cez Micro USB 5V, USB vstupom, TF a AUX vstupom, technológiou Bluetooth s dosahom 10 metrov a integrovanou batériou 4400 mAh.

Základné parametre

  • Značka: Remax
  • Wi-Fi: Nie
  • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Moderný dizajn

Spoza textilných priestorových reproduktorov tohto Bluetooth budíka svieti veľký digitálny displej so zobrazením času. Na hornom lesklom paneli, v ktorom je ukrytá bezdrôtová nabíjacia podložka Qi pre váš telefón, sa nachádzajú ovládacie tlačidlá. Zariadenie umožňuje nabíjať aj telefóny staršieho typu prostredníctvom nabíjacieho USB portu

Časovač vypnutia

Večerné zaspávanie si môžete spríjemniť počúvaním vašich obľúbených podcastov alebo zoznamov skladieb. Pomocou časovaču vypnutia si môžete nastaviť prehrávanie hudby až po dobu 2 hodín. Po uplynutí nastaveného času sa reproduktor vypne a vy môžete nerušene spať. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 10 W
DAB: Nie
RDS: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Celkový výkon: 10 W
Premietanie času: Nie

Konektivita

USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 13,5 cm
Výška: 6,1 cm
Hĺbka: 13,5 cm
Hmotnosť: 0,3 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Rádio

DAB: Nie
RDS: Nie
Zobúdzanie rádiom: Nie

Funkcie

Hodiny: Áno
Opakované budenie: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Batérie

Typ batérie: AAA

Ostatné

Kód produktu: 6951613997758

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore