Philips TAR3505 čierny


Rádiobudík, Farba čierna, Podporované pásma: FM, DAB, DAB, RDS, 20 staníc v pamäti, Hodiny, Premietanie času, Zobúdzanie rádiom, Opakované budenie, Celkový výkon: 1 W, Vstavaný displej, LCD, Napájanie: 230 V, Typ batérie: AAA. Viac info


Cena 51,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,04 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Praktický rádiobudík Philips TAR3505/12 v čiernom prevedení vkusne doplní každý moderný interiér a spríjemní vám ranné vstávanie zvukom vašej obľúbenej stanice. Tuner FM/DAB/DAB+ vám ponúkne krištáľovo čistý príjem a umožňuje nastaviť až 20 FM a 20 DAB predvolieb. Z množstva užitočných funkcií poteší predovšetkým časovač vypnutia, ktorý vám umožní pokojne zaspávať pri počúvaní obľúbeného rozhlasového vysielania (po uplynutí nastaveného času sa rádio vypne) a funkcia dvojitého budíka, vďaka ktorej si môžete nastaviť až dva rôzne časy budenia. Funkcia jemného zobudenia vás príjemne zobudí zvukom s postupne sa zvyšujúcou intenzitou a môžete si zvoliť, či vás zobudí zvuk budíka alebo rádia. Na podsvietenom LCD displeji sa zobrazujú všetky dôležité informácie vrátane aktuálneho času, ktorý sa automaticky synchronizuje.

Rozhlasový príjem bez praskania na dosah ruky

Toto digitálne rádio je vašou vstupenkou k lepšiemu počúvaniu – od nepretržitej hudby až po najnovšie správy. Tuner DAB+ poskytuje krištáľovo čistý príjem a môžete nastaviť až 20 predvolených obľúbených staníc. Displej zreteľne zobrazuje čas.

Časovač vypnutia. Zaspávajte pri počúvaní rádia

Nechajte sa unášať do ríše pokojného spánku na vlnách svojej obľúbenej rozhlasovej stanice znejúcej na pozadí. Časovač vypnutia hodín môžete nastaviť tak, aby rádio hralo až 2 hodiny. Po uplynutí nastaveného času sa rádio vypne.

Dvojitý budík a jemné budenie

Funkcia duálneho budíka vám umožňuje nastaviť dva rôzne budíky a funkcia jemného zobudenia vás príjemne zobudí do nového dňa budíkom s postupne sa zvyšujúcou intenzitou. Môžete si vybrať, či vás zobudí zvuk budíka alebo rádia.

Automatická synchronizácia času. Záložná batéria pre prípad výpadku napájania

Tento budík automaticky synchronizuje čas a má aj záložnú batériu. Ak dôjde k výpadku napájania, nebudete musieť hodiny opäť nastavovať a nastavenie budíka sa zachová.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Podporované pásma DAB, FM
Celkový výkon 1 W
Počet staníc v pamäti 20
DAB Áno
RDS Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAR3505 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami