Philips TAR4406 biely


Rádiobudík, Farba strieborná, Podporované pásma: FM, DAB: Nie, RDS: Nie, 20 staníc v pamäti, Hodiny: Áno, Premietanie času: Nie, Zobúdzanie rádiom: Áno, Opakované budenie: Áno, Celkový výkon: 0,7 W, USB port: Áno, AUX vstup: Nie, Výstup pre slúchadlá: Nie, Vstavaný displej: Áno, LED, Napájanie: 230 V, Typ batérie: AAA. Viac info


Cena 39,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný rádiobudík Philips TAR4406/12 v bielej farbe so zrkadlovou povrchovou úpravou sa postará o príjemné ranné prebúdzanie. Poľahky zabezpečí prístup k obľúbeným rozhlasovým staniciam prostredníctvom FM tunera s možnosťou uloženia až 20 predvolieb. S určitosťou poteší duálny budík, ktorý vám pomôže ráno si privstať, a naopak, s časovačom vypnutia večer príjemne zaspíte za zvuku rádia. Jasný, zreteľný LED displej s veľkými číslicami vás bude spoľahlivo informovať o aktuálnom čase a praktické ovládacie tlačidlá zabezpečia jednoduché nastavenie budíka, hlasitosti či ladenia. Zariadenie je vybavené aj USB portom pre pohodlné nabíjanie vášho telefónu.

Prebuďte sa nabití energiou

Tento FM rádiobudík nabije vaše mobilné zariadenie, kým vy spíte, a zobudí vás postupne sa zvyšujúcim tónom budíka alebo rádiovej stanice. Ponúka aj funkciu časovača režimu spánku, môžete tak zaspávať za zvuku rádia.

Zrkadlový displej s veľkými hodinovými číslicami

Na tomto rádiobudíku FM na prvý pohľad zistíte čas. Vďaka veľkým čísliciam je displej so zrkadlovým povrchom dobre viditeľný a vy si môžete nastaviť jas tak, aby vyhovoval miestnosti. O nastavenie budíka, hlasitosti a ladenia sa postará jednoduché ovládanie.

USB vstup. Nabite si telefón

Praktický USB port umožňuje používať napájanie rádiobudíka na nabíjanie telefónu, keď spíte. Budík má aj záložnú batériu. V prípade výpadku napájania nebude potrebné nastavovať hodiny a budík sa spustí včas.

Duálna funkcia budíka. Nastavte dva budíky

Funkcia duálneho budíka umožňuje nastaviť dva budíky. Každý z nich môže používať tón budíka alebo rádiostanicu. Perfektné, ak ste zvyknutí odložiť prvý budík. Alebo ak sa váš partner musí zobúdzať skôr ako vy.

Časovač vypnutia. Zaspávajte pri počúvaní vašej obľúbenej stanice

Nechajte sa unášať do ríše pokojného spánku na vlnách svojej obľúbenej rozhlasovej stanice znejúcej na pozadí. Časovač vypnutia môžete nastaviť tak, aby rádio hralo až 2 hodiny. Po uplynutí nastaveného času sa rádio automaticky vypne.

Jemné zobudenie. Tón budíka alebo hlasitosť rádia sa pomaly zvyšuje

Pokojný začiatok dňa vďaka funkcii jemného zobudenia. Bez ohľadu na štýl budenia, tón budíka alebo rádio, začína sa nízkou hlasitosťou, ktorá sa postupne zvyšuje. Už žiadne prebúdzanie šokom.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Podporované pásma FM
Celkový výkon 0.7 W
Počet staníc v pamäti 20
DAB Nie
RDS Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAR4406 biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené