Philips TASN503 čierne


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba čierna, Bluetooth, 5.0, Výdrž batérie: 5 h, Zabudovaný mikrofón, Prijímanie hovorov, Certifikácia IPX5, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB. Viac info


Cena 129,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,60 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TASN503 v čiernom prevedení sú ideálne pre športových nadšencov. Snímač srdečného tepu vám pomôže dosiahnúť skvelé výsledky pri každom tréningu. Navyše so stupňom ochrany IPX5 proti namočeniu sa nemusíte obávať, že sa spotíte alebo vás pri tréningu zastihne dážď. So vstavanou batériou a technológiou Bluetooth môžete bezdrôtovo streamovať obľúbenu hudbu z vášho smartfónu až 6 hodín, zatiaľ čo 40 mm reproduktory budú produkovať krištáľovo čistý a prirodzený zvuk. Jednoduchým ťuknutím na slúchadle môžete pozastaviť zoznam prehrávaných skladieb, uskutočňovať hovory či upravovať hlasitosť. Vymeniteľné gumené kryty na špičky do uší malých, stredných a veľkých rozmerov zaručia, že slúchadlá vám dokonale padnú do ucha.

Mäkké pogumované krídla

Tri veľkosti vymeniteľných gumených krytov na špičky do ucha vytvoria dokonalé tesnenie. Ohybné krídlové špičky bezpečne zapadnú pod záhyb vonkajšieho ucha. Tieto športové slúchadlá zostanú na svojom mieste bez ohľadu na to, aký namáhavý je váš tréning.

6 hodín prehrávania počas snímania

Bežte rýchlejšie, skáčte vyššie, majte tvrdší úder. Získajte 6 hodín prehrávania aj pri snímaní srdcového tepu. Jedno nabitie trvá 2 hodiny. Pokiaľ potrebujete dobiť, rychlé 15 minútové nabíjanie vám zaistí ďalšiu hodinu prehrávania.

Vstavaný mikrofón s funkciou potlačenia ozveny

Už žiadne nepríjemné ozveny pri telefonovaní. Vďaka odstráneniu akustickej ozveny bude vaše spojenie vždy čisté a bez rušenia.

Detailný zvuk. Dobré basy. Skvelá pasívna izolácia hluku

Vstupte do sveta krištáľovo čistého a prirodzeného zvuku s presne vyladenými 40 mm reproduktormi. Športové slúchadlá do uší sú starostlivo navrhnuté tak, aby poskytovali svieži, detailný a prirodzený zvuk- bez ohľadu na to, akú hudbu počúvate.

Integrovaný snímač srdcového tepu

Sledujte svoj srdcový tep pomocou integrovaného snímača. Podľa toho vždy spoznáte, kedy treba poradne zabrať a naopak kedy je čas na odpočinok, takže na každom tréningu dosiahnete najlepšie možné výsledky. 

Vodotesné so stupňom ochrany IPX5. Vodotesné a odolné voči potu

Tieto športové slúchadlá sa môžu pochváliť stupňom odolnosti voči namočeniu IPX5. Môžete sa potiť, trénovať v daždi, či dokonca ich nosiť v sprche.

Inteligentné párovanie

Tlačidlá vám umožňujú pozastaviť zoznam skladieb, uskutočňovať hovory a upravovať hlasitosť jednoduchým ťuknutím. Všetko bez dotyku vášho smartfónu. Slúchadlá sú pripravené spárovať sa okamžite po zapnutí Bluetooth. Po spárovaní si zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TASN503 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami