Philips TAT2206GR zelené


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba zelená, Bluetooth, Dokovacia stanica: Áno, Výdrž batérie: 6 h, Výdrž batérie s puzdrom: 18 h, Zabudovaný mikrofón: Áno, Aktívne tlmenie hluku: Nie, Certifikácia IPX4, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie hlasitosti: Áno, Ovládanie prehrávania: Áno, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 39,99 €

Zľava 20 % z predchádzajúcej ceny: 49,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAT2206GR v mentolovej farbe vám poskytnú naozajstnú slobodu počas prechádzky či športovania a pritom sa postarajú o skvelý zvuk, ktorý bude prúdiť do vašich uší zo 6 mm budičov. S odolnosťou IPX4 sa počas obľúbených outdoorových aktivít nemusíte obávať vody, dažďa ani stekajúceho potu. Na jedno nabitie budú hrať 6 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a až 2× dodatočne naplno nabije, pretože obsahuje kapacitu až na 12 hodín funkčnosti. Disponujú integrovaným mikrofónom pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov a na spravovanie hovorov či prehrávania poslúži integrované ovládanie.

Skutočne bezdrôtové slúchadlá

  • IPX4 odolnosť voči striekajúcej vode a potu – Slúchadlá so stupňom ochrany IPX4 a výkonnými 6 mm budičmi vám umožnia vychutnať si skvelý zvuk v akomkoľvek počasí. Sú plne odolné voči striekajúcej vode, znesú aj trochu potu a nezľaknú sa ani dažďa. 

  • Malé prenosné nabíjacie puzdro s časom prehrávania 12 hodín – Jediným nabitím môžete získať až 6 hodín prehrávania a navyše aj 12 hodín z plne nabitého puzdra. Krátke 15-minútové nabitie v puzdre sa postará o hodinu prehrávania. Plné nabitie puzdra trvá 2 hodiny pomocou zariadenia USB-C.

  • Telefonovanie pomocou jedného slúchadla (monofónny režim) – Čas hovoru môžete zdvojnásobiť použitím jedného slúchadla, zatiaľ čo druhé sa nabíja. Mikrofón je automaticky priradený k slúchadlu, ktoré používate, a jednoducho ho prepnete, keď je v tomto slúchadle už takmer vybitá batéria. 

  • Bezpečné a pohodlné – Získajte skutočné pohodlie vďaka mäkkým vymeniteľným silikónovým krytom na špičky do ucha. Tie bezpečne zapadnú do zvukovodu, čím vytvárajú dokonalé tesnenie, ktoré znižuje vonkajší hluk. Vďaka tvaru hokejky bude každé slúchadlo bezpečne uchytené. 

  • Integrované ovládanie, vstavaný mikrofón a jednoduché párovanie – Ovládanie na slúchadlách umožňuje pozastaviť zoznam skladieb, prijímať hovory, ovládať hlasitosť a prebudiť hlasového asistenta. Slúchadlá sú pripravené na spárovanie ihneď, ako zapnete Bluetooth. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAT2206GR zelené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené