Philips TAT2206PK ružové

Cena:
49,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAT2206PK v ružovej farbe vám poskytnú naozajstnú slobodu počas prechádzky či športovania a pritom sa postarajú o skvelý zvuk, ktorý bude prúdiť do vašich uší zo 6 mm budičov. S odolnosťou IPX4 sa počas obľúbených outdoorových aktivít nemusíte obávať vody, dažďa ani stekajúceho potu. Na jedno nabitie budú hrať 6 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a až 2× dodatočne naplno nabije, pretože obsahuje kapacitu až na 12 hodín funkčnosti. Disponujú integrovaným mikrofónom pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov a na spravovanie hovorov či prehrávania poslúži integrované ovládanie.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips SHB2505/10 v bielej farbe sú úplne bez drôtov, takže budete cítiť slobodu pri pohybe či počas športu bez obetovania kvality zvuku. Sú malé a ľahké, ale napriek tomu poskytujú čistý a bohatý zvuk vďaka kvalitným 6 mm akustickým budičom. Komfort zabezpečujú mäkké pogumované krídla (bezpečne zapadnú pod záhyb vonkajšieho ucha a zaistia stabilitu) a vymeniteľné kryty na gumené špičky do ucha. Disponujú integrovaným mikrofónom pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov a na ovládanie hovorov či prehrávania slúži multifunkčné tlačidlo. Na jedno nabitie budú hrať 5 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a až 3x dodatočne naplno nabije, pretože obsahuje kapacitu až na 15 hodín funkčnosti.

Základné parametre

  • Značka: Philips
  • NFC: Nie
  • Rozhranie: Bluetooth

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skutočne bezdrôtové slúchadlá

  • IPX4 odolnosť voči striekajúcej vode a potu – Slúchadlá so stupňom ochrany IPX4 a výkonnými 6 mm budičmi vám umožnia vychutnať si skvelý zvuk v akomkoľvek počasí. Sú plne odolné voči striekajúcej vode, znesú aj trochu potu a nezľaknú sa ani dažďa. 

  • Malé prenosné nabíjacie puzdro s časom prehrávania 12 hodín – Jediným nabitím môžete získať až 6 hodín prehrávania a navyše aj 12 hodín z plne nabitého puzdra. Krátke 15-minútové nabitie v puzdre sa postará o hodinu prehrávania. Plné nabitie puzdra trvá 2 hodiny pomocou zariadenia USB-C.

  • Telefonovanie pomocou jedného slúchadla (monofónny režim) – Čas hovoru môžete zdvojnásobiť použitím jedného slúchadla, zatiaľ čo druhé sa nabíja. Mikrofón je automaticky priradený k slúchadlu, ktoré používate, a jednoducho ho prepnete, keď je v tomto slúchadle už takmer vybitá batéria. 

  • Bezpečné a pohodlné – Získajte skutočné pohodlie vďaka mäkkým vymeniteľným silikónovým krytom na špičky do ucha. Tie bezpečne zapadnú do zvukovodu, čím vytvárajú dokonalé tesnenie, ktoré znižuje vonkajší hluk. Vďaka tvaru hokejky bude každé slúchadlo bezpečne uchytené. 

  • Integrované ovládanie, vstavaný mikrofón a jednoduché párovanie – Ovládanie na slúchadlách umožňuje pozastaviť zoznam skladieb, prijímať hovory, ovládať hlasitosť a prebudiť hlasového asistenta. Slúchadlá sú pripravené na spárovanie ihneď, ako zapnete Bluetooth. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Philips
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: ružová
Hmotnosť: 37 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 18 hod.

Ostatné

Kód produktu: 4895229117433

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore