Philips TAT2236BK čierne bezdrôtové slúchadlá


Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba čierna, Bluetooth, Dokovacia stanica, Výdrž batérie: 6 h, Výdrž batérie s puzdrom: 18 h, Zabudovaný mikrofón, Certifikácia IPX4, Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz, Ovládanie prehrávania, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Farba


Cena 39,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Elegantné bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAT2236 v čiernom prevedení sú celkom bez káblov, takže pocítite úplnú slobodu pri nosení bez obetovania kvality zvuku. Napriek malým rozmerom poskytnú bohatú a čistú reprodukciu hudby vďaka kvalitným 12 mm budičom. O komfort a bezpečné upevnenie v uchu počas celodenného nosenia sa postará prvok tvaru hokejky, ktorý udržuje každé slúchadlo zaistené. Špecifikom je monofónny režim (použite jedno slúchadlo, kým sa druhé nabíja), ovládacie prvky integrované do slúchadiel a vodotesnosť so stupňom ochrany IPX4. Na jedno nabitie budú hrať 6 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a dodatočne naplno nabije až na 12 hodín prehrávania navyše.

Odolnosť IPX4

Vychutnajte si fantastický zvuk v akomkoľvek počasí so slúchadlami so stupňom ochrany IPX4 a výkonnými 12 mm budičmi. Hravo odolajú striekajúcej vode, potu či dažďu. 

Monofónny režim

Vďaka monofónnemu režimu môžete čas hovoru zdvojnásobiť použitím jedného slúchadla, zatiaľ čo sa druhé nabíja. Mikrofón je automaticky priradený k slúchadlu, ktoré používate, a jednoducho ho prepnete, keď je v tomto slúchadle už takmer vybitá batéria.

Kompaktné nabíjacie puzdro USB-C

Slúchadlá ponúkajú až 6 hodín prehrávania na jedno nabitie a malé nabíjacie puzdro sa postará o ďalších 12 hodín prevádzky. Iba 15 minútovým nabíjaním získate ďalšiu hodinu prehrávania.

Zabudované ovládanie, vstavaný mikrofón, jednoduché párovanie

Pomocou ovládacích prvkov na slúchadlách jednoducho pozastavíte zoznam skladieb, prijmete hovor či prebudíte hlasového asistenta. Hneď po zapnutí funkcie Bluetooth sú slúchadlá pripravené na párovanie a po spárovaní si zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Pohodlné a bezpečné nasadenie

Pohodlný a ľahký dizajn vám umožní vychutnať si svoje melódie v skutočnom pohodlí. Bez špičiek do uší nebudete v uchu nič cítiť – a nebudete cítiť žiadny tlak. Prvok tvaru hokejky udržuje každé slúchadlo zaistené.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Philips TAT2236BK čierne bezdrôtové slúchadlá

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Mojmír

1. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Spracovanie
  • Bateria
  • Nič

Výborná cena za peniaze


Matej

20. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca