Philips TAT2236GR zelené

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,

Farba

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantné bezdrôtové slúchadlá do uší Philips TAT2236 v zelenom prevedení sú celkom bez káblov, takže pocítite úplnú slobodu pri nosení bez obetovania kvality zvuku. Napriek malým rozmerom poskytnú bohatú a čistú reprodukciu hudby vďaka kvalitným 12 mm budičom. O komfort a bezpečné upevnenie v uchu počas celodenného nosenia sa postará prvok tvaru hokejky, ktorý udržuje každé slúchadlo zaistené. Špecifikom je monofónny režim (použite jedno slúchadlo, kým sa druhé nabíja), ovládacie prvky integrované do slúchadiel a vodotesnosť so stupňom ochrany IPX4. Na jedno nabitie budú hrať 6 hodín a súčasťou je aj dobíjacie puzdro, ktoré slúchadlá ochráni a dodatočne naplno nabije až na 12 hodín prehrávania navyše.

Odolnosť IPX4

Vychutnajte si fantastický zvuk v akomkoľvek počasí so slúchadlami so stupňom ochrany IPX4 a výkonnými 12 mm budičmi. Hravo odolajú striekajúcej vode, potu či dažďu. 

Monofónny režim

Vďaka monofónnemu režimu môžete čas hovoru zdvojnásobiť použitím jedného slúchadla, zatiaľ čo sa druhé nabíja. Mikrofón je automaticky priradený k slúchadlu, ktoré používate, a jednoducho ho prepnete, keď je v tomto slúchadle už takmer vybitá batéria.

Kompaktné nabíjacie puzdro USB-C

Slúchadlá ponúkajú až 6 hodín prehrávania na jedno nabitie a malé nabíjacie puzdro sa postará o ďalších 12 hodín prevádzky. Iba 15 minútovým nabíjaním získate ďalšiu hodinu prehrávania.

Zabudované ovládanie, vstavaný mikrofón, jednoduché párovanie

Pomocou ovládacích prvkov na slúchadlách jednoducho pozastavíte zoznam skladieb, prijmete hovor či prebudíte hlasového asistenta. Hneď po zapnutí funkcie Bluetooth sú slúchadlá pripravené na párovanie a po spárovaní si zapamätajú posledné zariadenie, s ktorým boli spárované.

Pohodlné a bezpečné nasadenie

Pohodlný a ľahký dizajn vám umožní vychutnať si svoje melódie v skutočnom pohodlí. Bez špičiek do uší nebudete v uchu nič cítiť – a nebudete cítiť žiadny tlak. Prvok tvaru hokejky udržuje každé slúchadlo zaistené.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAT2236GR zelené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené