Philips XC8349/01 8000 Series Aqua Plus 3v1


Tyčový vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Odoberateľný ručný vysávač, Prevádzková doba: 80 min., Osvetlenie vysávanej plochy, Pre domácnosti so zvieratami, Objem: 0,6 l, Informačný display, Maximálna hlučnosť: 84 dB, Hmotnosť: 4,81 kg. Viac info


Cena 329,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 379,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 33,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

22×

93.6% Kvalita
Výborná

88.2% Hodnota za peniaze
Výborná

22 + nakupů

Zobraziť 22 recenzií

Popis produktu

Tyčový vysávač Philips XC8349/01 8000 Series Aqua Plus 3v1 s batériou 25,2V ponúka prevádzkovú dobu až 80 minút. Je poháňaný digitálnym motorom PowerBlade. Je vhodný na suché a mokré čistenie a na zvieracie chlpy.

Philips XC8349/01

 • Technológia PowerCyclone 10
 • Vysávač, mop a ručný vysávač 3 v 1
 • Zachytáva až 99,7 % nečistôt
 • Kapacita na prach: 0,6 L
 • Systém filtrácie: Trojitý filtračný systém
 • Doba nabíjania: 4 – 5 h
 • Typ batérií: Lítiovo-iónová
 • Prietok vzduchu (max.): 1 100 l/min
 • Úroveň výkonu zvuku: 84 dB
 • Napätie akumulátora: 25 V
 • Doba prevádzky: až 80 min

Vysáva a umýva jedným ťahom. S dvojitou sacou silou.

Vďaka multifunkčnému Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 môžete až o polovicu skrátiť čas, za ktorý bežne vo vašej domácnosti povysávate. Prístroj sa skladá zo super výkonného bezdrôtového vysávača, mopu a praktického ručného vysávača a pri plnom nabití s ním ľahko, rýchlo a efektívne upracete až 125 m2. S výmennými hubicami, ktoré sú súčasťou balenia, zvládnete takmer čokoľvek! Inovatívna hubica Aqua vždy najprv vysaje a až potom podlahu umyje - a to ako pri pohybe vpred, tak pri pohybe vzad. Hubica s 360° satím je výnimočne adaptabilná a má schopnosť smerovať satie k tým najviac znečisteným miestam, ktoré treba vysávať so zvýšeným výkonom. Vďaka unikátnemu systému satia zbiera nečistoty všetkými smermi a je vybavená LED osvetlením, ktoré vám pomôže zbadať aj smietky tých najmenších rozmerov, ktorých by ste si bez svetiel zaručene nevšimli. Prístroj má patentovaný systém rozvodu vody a v kombinácii s handričkou na umývanie s antibakteriálnou úpravou dokáže odstrániť až 99% baktérií.**** Bohaté príslušenstvo vysávača si poradí so všetkými typmi povrchov. Umožní vám ľahko vysať zvieracie chlpy z čalúnenia pohoviek, upratať interiér vášho automobilu alebo vysávať vysoko pri strope. Vysávač má premyslenú konštrukciu s dvoma sacími komorami a motorom prístroja umiestneným v jeho hornej časti, takže dokáže kolmo priľnúť k podlahe a vysať aj pod veľmi nízkym nábytkom. Najväčšou výhodou bezdrôtového vysávača je bezpochyby jeho extra dlhá výdrž, v energeticky náročnom režime Turbo zvládne vysávať dvakrát tak dlho ako vysávače konkurenčných značiek. Využíva spoľahlivú 25,2V lítiovo-iónovú batériu najnovšej generácie a pokročilú technológiu PowerCyclone 10 pre skvelý sací výkon na extra dlhú dobu.

Bezdrôtový vysávač 3v1

S všestranným bezdrôtovým vysávačom Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 perfektne upracete celú domácnosť iba za zlomok času. Zvládne vykonať funkcie tyčového vysávača, ručného vysávača a mopu na umývanie tvrdých podláh a vďaka integrovanému multifunkčnému príslušenstvu sa skvele hodí aj na dôkladné upratanie celého domu alebo auta. Má mimoriadne silný motor pre špičkový sací výkon a spoľahlivú batériu pre extra výdrž.

Vysáva a umýva jedným ťahom. S dvojitou sacou silou

Novy model adaptívnej hubice Aqua sa inteligentne automaticky upravuje výsávanie tam, kde je potrebné zvýšiť výkon pomocou kanálov s dvojitým odsávaním - jeden vpredu, jeden vzadu. Obe vysávacie komory majú jedinečný striedavý  cik -cak dizajn a patentovanú distribúciu vody pre maximálny výkon.

Celý dom na jedno nabitie

Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 je vybavený silnou 2,5V lítiovo-iónovou batériou s extra dlhou životnosťou. Na jedno plné nabitie vám umožní vysávať veľmi dlho, až 80 minút! ** Za takúto dobu pohodlne vysajete všetky plochy vo vašej domácnosti a nemusíte sa obávať, že by sa prístroj vybil uprostred upratovania. Na jedno nabitie vysaje až 125 m2.

Odstráni až 99% baktérií

Súčasťou balenia je handrička na umývanie tvrdých podláh. Má špeciálnu antibakteriálnu úpravu a zabraňuje množeniu baktérií po upratovaní. ****** Pokiaľ pri používaní prístroja do vody pridáte malé množstvo číreho čistiaceho prostriedku, dosiahnete perfektnú čistotu a odstránite až 99% baktérií. ****

2x dlhšia výdrž v režime Turbo než u konkurencie ***

Bezdrôtový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 umožňuje vysávať v režime Turbo pre maximálnu rýchlosť a efektivitu - tento mód je však prirodzene energeticky náročnejší než bežný režim vysávania. V režime Turbo prístroj vydrží dvakrát dlhšie ako prístroje konkurenčných značiek.

360 ° hubica s LED osvetlením

Patentovaná hubica vysávača Aqua je unikátna vďaka 360° satiu. Nečistoty zbiera všetkými smermi a z každého pohybu po povrchu dokáže vyťažiť maximum. Má tiež LED osvetlenie, vďaka ktorému uvidíte doslova každú drobnú smietku a vašej pozornosti neujde žiadna nečistota. Bezdrôtový vysávač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 odstráni až 99,7% všetkých nečistôt.

Všetky miesta na dosah

Motor a prachová komora bezdrôtového vysávača sú umiestnené v jeho hornej časti. Vďaka tomu je prístroj perfektne flexibilný a dokáže skvele priľnúť k podlahe. Ľahko tak vysajete aj pod veľmi nízkym nábytkom. Integrovaná štrbinová hubica vysávača vám umožní vysávať až pri strope.

Technológia PowerCyclone 10

Bezdrôtové vysávače vybavené jedinečnou bezvreckovou technológiou PowerCyclone 10 sú doposiaľ najvýkonnejšie vysávače spoločnosti Philips, a v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi vydržia vysávať ešte dlhšiu dobu - a to s perfektným sacím výkonom počas celej doby upratovania.

Ručný vysávač s miniturbo kefou

Pre efektívne odstránenie vlasov a chlpov domácich miláčikov z čalúnenia pohoviek, kresiel alebo sedačiek sa skvele hodí špeciálne navrhnutá miniturbo kefa. Využijete ju aj pre dôkladné čistenie poťahov v aute.

Bohaté príslušenstvo

Celé príslušenstvo bezdrôtových vysávačov Philips je vždy po ruke a veľmi jednoducho sa používa. Ľahko s ním ošetríte všetky typy povrchov. Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 ponúka integrovanú kefu, štrbinovú hubicu, extra predlžovaciu hadicu, dva kusy antibakteriálnej handričky z mikrovlákna, mäkkú kefu a náhradný filter.

Dokovacia stanica

Dobíjanie prístroja prebieha prostredníctvom jedinečnej dokovacej stanice s minimalistickým designom. Po ukončení upratovania do nej prístroj môžete jednoducho umiestniť a nechať ho dobiť pre ďalšie používanie.

Domov s minimom alergénov

So sofistikovaným bezdrôtovým vysávačom Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 bude dôkladné upratovanie domácnosti hračkou. Je vybavený výkonným motorom pre extra saciu silu a systémom trojitej filtrácie, ktoré spoločne dokážu zachytiť až 98% jemných častíc, ako sú baktérie, jemný prach alebo drobné alergény vo veľkosti už 5 μm. ******

* Pri zachytávaní nečistôt. Na základe priemerného zachytávania nečistôt pri pohybe vpred a vzad v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi FC690x a XC814x.

** V režime ECO.

*** Testované proti 10 najpredávanejším bezdrôtovým vysávačom> 300 Euro v Nemecku (obdobie 2020). Výdrž a pokrytie na základe internej Philips metódy sledovania.

**** Testované externou agentúrou s použitím vody a čistiaceho prostriedku.

***** Handrička obsahuje zinc pyrithione, s antibakteriálnou hodnotou> 99% 24 hod po použití. Testované certifikovaným laboratóriom podľa GB 21551.2-2010 a ISO20743: 2013, s E. coli a S. aureus.

****** Test vykonaný podľa normy EC 60312/ EN60312

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 4.81 Kg
Objem 0.6 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 80 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Automatická detekcia povrchu Nie
Typ tyčového vysávača viacúčelový
Flexibilný ohybný kĺb Nie
HEPA filter Nie
Detekcia znečisteného filtra Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

22 recenzií Philips XC8349/01 8000 Series Aqua Plus 3v1

93.6% Kvalita
Výborná

88.2% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Svetlana

23. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Výborne vysáva, podsvietenie je super, funkcia umývania na nezaplatenie :)

Jaroslav

11. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáTomáš

17. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Vykon vysavaca
 • Kompaktnost pri rezime zavesenia na stene
 • Mnozstvo nadstavcov
 • Vydrz baterie
 • Jednoduchost vyprazdnovania zasobnika
 • Jednoduchost ovladania len jedno posuvne tlacitko, ziadne AI, ziadny dotykovy display
 • Pri baleni produktu vyrobcom bola pritlacena jeena lamela hlavice a takze sa teraz neveacia do uplne povodnej polohy

Alexandra

10. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Este neviem, je to vianocny darcek