Philips XU3000/01 Series 3000


Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 200 min., Typ navigácie: Laser, Permanentná mapa upratovania, Pre domácnosti so zvieratami, Výška vysávača: 9,6 cm. Viac info


Cena 269,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Robotický vysávač Philips XU3000/01 Series 3000 vysáva a vytiera naraz tvrdé podlahy. Výkonná lítium-iónová batéria s kapacitou 4800 mAh zaistí výdrž až 200 minút. S mobilnou aplikáciou Philips HomeRun máte ovládanie k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek.

Philips XU3000/01 Series 3000

Efektívny poriadok. Nevynechá jediné miesto.

Nechajte robotický vysávač perfektne vyčistiť podlahy vo vašej domácnosti a venujte svoj čas tomu, na čom vám naozaj záleží! Prístroj dokáže vysávať a vytierať naraz a k dôkladnému a skutočne efektívnemu upratovaniu vás vôbec nepotrebuje. Má mimoriadne silný sací výkon a veľkú nádobu, vďaka ktorým zvládne bez doplňovania vody vytrieť skutočne veľké plochy. Robot je prostredníctvom zabudovaných senzorov schopný rozpoznať svoje okolie a vyhnúť sa nábytku bez toho, aby niekde uviazol či spadol zo schodov. Ľahko prekoná koberce, rohožky aj prahy miestností. Vďaka laserovej navigácii vytvára virtuálne mapy a vytvára tú najlepšiu stratégiu čistenia tak, aby pokryl celý priestor na čo najmenej pohybov. Prostredníctvom mobilnej aplikácie Philips HomeRun môžete ľahko naplánovať jednorazové či pravidelné čistenie podláh, vybrať konkrétne miestnosti, ktoré treba upratať, podľa potreby meniť sací výkon prístroja alebo vlhkosť mopu a mnoho ďalšieho. Ovládanie vysávača je intuitívne a zrozumiteľné.

  • Vysáva a umýva jedným ťahom
  • Mimoriadne silný sací výkon
  • Intuitívna aplikácia v slovenskom jazyku

Vysáva a umýva naraz

Zverte starostlivosť o vaše podlahy robotickému vysávaču a nechajte ho upratovať za vás! Dokáže vysávať a vytierať zároveň, a týmto spôsobom zvládne odstrániť oveľa viac jemného prachu ako iba samotné dôkladné vysávanie*. Pokiaľ doma radi chodíte naboso, nemusíte sa obávať nepríjemných pocitov, vaše chodidlá budú vždy čisté.

Mimoriadny sací výkon a citlivé senzory

Prístroj disponuje veľmi silným sacím výkonom, dokáže preto jednoducho odstrániť drobné nečistoty, zvieracie chlpy aj veľmi jemný prach. Prekážkou pre neho nie sú ani koberce, rohožky alebo hlbšie štrbiny. Tieto snímače fungujú aj pri slabom osvetlení, kvôli prístroju teda nemusíte rozsvietiť svetlá.

Nabíjacia stanica

Nabíjanie robotického vysávača je veľmi jednoduché, prístroj vás k nemu vôbec nepotrebuje. Po dokončení upratovania sa jednoducho presunie do dobíjacej stanice a automaticky sa pripraví na ďalšie používanie. Pokiaľ mu dôjde energia počas upratovania, dobije sa počas neho, a potom pokračuje presne v miestach, kde sa vybil.

Laserová navigácia a mapovanie miestností

Robotický vysávač využíva 360 ° laserové meranie (LiDAR), za pomoci ktorého vytvára presné interaktívne mapy vašej domácnosti (s kapacitou až 5 podlaží**). Tieto mapy je možné využiť pri vytváraní plánu upratovania v mobilnej aplikácii HomeRun. Trasa vysávača je optimálna vďaka inteligentným algoritmom. Prístroj tak nevynechá žiadne miestečko.

Mobilná aplikácia v slovenskom jazyku

Vďaka smart mobilnej aplikácii Philips HomeRun budete mať o upratovaní vašej domácnosti perfektný prehľad a budete si ho môcť prispôsobiť vašim aktuálnym potrebám. Je dostupná zadarmo, v slovenskom jazyku a je prehľadná a intuitívna. Ponúka rad tipov na efektívne využitie robotického vysávača doplnených o zrozumiteľné videá. Môžete v nej vybrať, ktoré miestnosti treba upratať, zvoliť ich poradie, nastaviť pravidelné intervaly upratovania, zvoliť mokré či suché čistenie, sací výkon robota aj preferovanú vlhkosť mopu.

Vysaje aj pod nízkym nábytkom

Robot bez problémov vyčistí podlahu aj pod posteľou, pohovkou a ďalším nízkym nábytkom. Je vysoký iba 96 mm. Je vybavený snímačmi, ktoré zabraňujú pádu z výšky – napríklad zo schodov. Vďaka bočnej kefe smeruje všetky nečistoty priamo do sacieho otvoru a zbiera ich aj z tých najhoršie prístupných miest.

Silná batéria s dlhou výdržou

Prístroj je vybavený spoľahlivou lítium-iónovou batériou s kapacitou 4800 mAh, ktorá mu na plné nabitie umožňuje nepretržite vysávať po dobu až 200 minút, čo vystačí na plochu väčšiu ako 150 m2. Pokiaľ sa batéria vybije uprostred upratovania, vysávač sa automaticky presunie do nabíjacej stanice a po dobití pokračuje tam, kde prestal.

300ml nádoba na vodu na čistenie veľkých plôch

Mop robotického vysávača je vyrobený z veľmi jemných vlákien a je odolný proti opotrebovaniu.

Nádoba prístroja má objem 300 ml, čo je množstvo, ktoré vystačí na vyčistenie plochy veľké až 150 m2.

Veľmi tichá prevádzka

Naplánujte si upratovanie podláh na dobu, kedy nebudete doma! Prístroj podlahy vyčistí perfektne a podľa vašich predstáv a po ukončení upratovania sa presunie späť do stanice. Prístroj dokáže vysávať veľmi ticho, a preto vás nebude rušiť ani počas spánku alebo odpočinku.

*Testované na pevných podlahách pri nastavení „vysávač s mopom“, alebo iba „vysávač“.
**Podľa poschodia vo veľkosti max. 100 m²
***Na základe testovania robotického vysávača HomeRun s prázdnou nádobou na vodu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 200 min.
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie Laser
Mapovanie viacero podlaží Nie
Automatická detekcia povrchu Nie
Funkcia dobiť a pokračovať Áno
Automatické vysypanie Nie
Smart (ovládanie mobilom) Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Philips XU3000/01 Series 3000

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Kristína

18. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Tichý chod, rýchle a dôkladné upratovanie všetkých povrchov. V aplikácii mám stále prehľad, ako je upratovanie ďaleko, zvláda aj dlhé psie chlpy, ktoré sa na kefy skoro vôbec nenamotávajú.


Ján

13. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Super