Pioneer SPH-10BT

 • Výpredaj

Autorádio, 1 din, Celkový výkon: 200 W, Podporované pásma: FM, AM, RDS, 24 predvolieb, Bluetooth, USB port, Výstup pre subwoofer, Linkový výstup, LCD displej, Odnímateľný panel, Ekvalizér. Viac info


Cena 139,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Autorádio Pioneer SPH-10BT s držiakom pre chytrý telefón je navrhnuté tak, aby poskytovalo bezpečnejší a ľahší prístup k vašim aplikáciám pre smartfón. Vyrieši tak problém s upevnením mobilu v aute. Obsahuje štyri špeciálne tlačidlá pre rýchly prístup k obľúbeným aplikáciám. Bezpečnejšie riadenie vozidla podporujú tiež funkcie, ako je rozpoznávanie hlasu. Váš chytrý telefón stačí jednoducho pripojiť, či už bezdrôtovo alebo káblom, k integrovanému robustnému držiaku, smartphone spárovať pomocou bezplatnej aplikácie Pioneer Smart Sync a okamžite si môžete začať užívať jednoduchý spôsob ovládania a zážitok z jazdy. Odnímateľný panel poslúži ako ochrana proti krádeži prístroja.

Navrhnuté pre iPod/iPhone

Modelom SPH-10BT predstavuje spoločnosť Pioneer dynamický vývoj v prepojení inteligentných telefónov a zábavy v aute - najmodernejšiu konektivitu pre smartphony, lepšiu dostupnosť, přehratelnost obsahu a vysokú kvalitu zvuku. Vďaka funkcii iPod a iPhone Direct Control umožní spravovať vaše i-zariadenia priamo z palubnej dosky vozidla a vychutnať si vynikajúci zvuk.

Kompatibilné s OS Android

Pripojte a počúvajte hudbu uloženú v Android zariadeniach. Pomocou bezplatnej aplikácie Pioneer Smart Sync si môžete začať užívať jednoduchý spôsob ovládania.

USB vstup

Pripojte ľubovoľné zariadenie pomocou USB kábla, aby ste si mohli užiť počúvanie čistého zvuku alebo si jednoducho iba nabiť vaše zariadenie.

13-pásmový grafický ekvalizér

Upravte si zvukový výstup do najmenších detailov presne podľa vašich preferencií a vychutnajte si skutočný hudobný zážitok.

MIXTRAX

MIXTRAX vytvorí vo vozidle skvelú atmosféru párty s non-stop mixom z vašej hudobnej knižnice s celou radou DJ-inšpirovaných efektov a podsvietením v klubovom štýle. 3-zónové RGB podsvietenie umožní voľbu farby podsvietenia panelu podľa palubnej dosky.

FLAC - zvuk bez kompromisov

Vychutnajte si počúvanie digitálnych audio súborov FLAC i vo vašom vozidle. Spoznajte prehrávanie uložených súborov v CD kvalite, bez toho aby bolo nutné ich prevádzať. Okrem toho podporuje zvukové formáty AAC, MP3, WAV a WMA.

Funkcia Bluetooth

Integrované Bluetooth umožní audio streaming (A2DP) s vyhľadávaním interpretov, albumov a skladieb a handsfree telefonovanie cez reproduktory auta. Externý mikrofón je v balení.

Vstup pre zadné parkovacie senzory

Po pripojení voliteľných zadných parkovacích senzorov Pioneer ND-PS1* vám autorádio Pioneer SPH-10BT poskytne vizuálnu a zvukovú výstrahu. * Predávajú sa osobitne.

Rádio pre jednoduchú inštaláciu

Autorádio SPH-10BT dodáva vysoký výkon štvorkanálovým MOSFET zosilňovačom 4 x 50 W s vynikajúcou kvalitou reprodukcie zvuku a môže nahradiť vaše pôvodné 1 DIN rádio. Disponuje mnohými možnosťami prehrávania hudby. Samozrejmosťou je FM/AM digitálny tuner s podporou RDS. Do pamäte si môžete uložiť až 24 frekvencií. Rádio dokáže stanice pri prvom použití samé nájsť, vybrať frekvenciu s najsilnejším signálom a následne všetky uložiť do pamäte, takže sa nemusíte starať o zdĺhavé ladenie. RCA výstup, high pass filter a low pass filter umožní pripojenie subwoofera alebo prídavného zosilňovača.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Áno
Zvukové formáty flac, mp3, wma, wav, aac
Slot pre pamäťovú kartu Nie
DVD mechanika Nie
Celkový výkon 200 W
AUX vstup Nie
DAB Nie
Veľkosť 1 din
CD mechanika Ne
Diaľkové ovládanie Nie
Odnímateľný panel Áno

Hodnotenie

4,7 / 5

9 recenzií Pioneer SPH-10BT

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jozef

24. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáŠtefan

3. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Výborná možnosť ako mať Smart rádio


Vladimír

9. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • pomer cena / výkon
 • Hrá to dobre
 • Držiak na mobil je celkom fajn
 • Rozšírenie možností po pripojení cez mobil
 • Aplikácia na mobil nie je bohviečo,raz sa spojí raz nie
 • Bez mobilu to stráca na komforte,malo ovládacích prvkov

Rádio to nie je špatné,aj myšlienka prepojenia s mobilom je dobrá,len to prevedenie viazne.<br /> Aplikácia do mobilu je podľa mňa slabá /android/,cez bluetooth sa raz spojí a raz nie,nie je to <br /> moc spolahlivé,aj tých funkcií je pomerne málo,čakal som od toho viacej.


Adam

24. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • pomer cena / výkon
 • Funkcie
 • Nastavenie