PlayStation

Playstation je herná konzola, ktorá bude dokonale vyhovovať skúseným hráčom, ktorí očakávajú ten najlepší pôžitok z hry. Páčiť sa bude aj deťom a dospelým, ktorí sa chcú zabaviť. S hernou konzolou od Sony si naplno užijete aj virtuálnu realitu. Žiadne starosti s inštalovaním hier, naopak, pohodlný ovládač a hodiny skvelej zábavy. Poďte sa pozrieť na technické parametre jednotlivých modelov.

V kategórii aktuálne zobrazujeme 11 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

V decembri 2019 oslávila herná konzola Playstation 1 svoje 25. narodeniny. Na pultoch obchodov bola celých 10 rokov a išlo o prvú konzolu vôbec, ktorej sa predalo viac ako 100 miliónov kusov na celom svete. Tento veľký úspech spoločnosti Sony poukázal na kvalitu a obľúbenosť týchto konzol. Vysokú latku sa Sony podarilo udržať až dodnes.

Veď PlayStation 4 Pro si poradí s rozlíšením 4K takmer rovnako ako jeho konkurent Xbox One X. V tesnom závese sa drží aj čo sa týka hardwaru. Pomyselnú korunu na hlavu PlayStationu však nasadzujú hry. Tieto herné konzoly sa totiž pýšia najväčším počtom exkluzívnych hier – na PS 4 je to viac ako 1200 titulov. Medzi ne patrí Crash Bandicoot, Bloodbore, Horizon: Zero Dawn, God of War alebo Drivecluv a Uncharted.

PS 4 je potom jasným víťazom na poli virtuálnej reality. Do hry sa môžete úplne ponoriť vďaka výhľadu v rozsahu 360 stupňov a plynulému rozsahu pohybu. Hyperrealistické prostredie hry dokreslí aj skvelá grafika, jasnosť obrazu a parádny zvuk.

Čo je u PlayStationu teraz v ponuke?

  • PlayStation 4 Pro – Do nástupu novej generácie herných konzol PlayStation 5 je práve PS 4 Pro najsilnejšou z rodiny Sony Playstation.
  • PlayStation 4 Slim – Ak nepotrebujete 4K rozlíšenie, je táto konzola skvelá pre svoj pomer cena/výkon. V svojej cenovej kategórii víťazí.
  • PlayStation VR – Pre tých, ktorí chcú hrať v 3D a byť súčasťou hry.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore