PlayStation

PlayStation už od svojho uvedenia na trh prináša hráčom dokonalý zážitok vďaka veľkému množstvu exkluzívnych hier, premakanému ovládaču a skvelému výkonu. Sony so svojou hernou konzolou rozvírilo taktiež vody virtuálnej reality a ich PlayStation VR patrí v súčasnosti medzi to najlepšie, čo si domov môžete kúpiť.

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 7 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Vyberte si svoju PlayStation: PS 5, PS 4 a PlayStation VR

  • PlayStation 5 – konzola novej generácie, ktorá je vďaka 8jadrovému procesoru a SSD disku skutočne rýchla a zároveň tichá. Vďaka „našlapanej“ grafickej karte si vybrané hry budete môcť užiť až v rozlíšení 8K. Herný zážitok na novej PlayStation 5 ešte viac umocní technológia ray tracing, ktorá sa postará o realistické svetlo v hre. Kapacita vnútorného úložiska je 825 GB. Časť pamäti síce zaberie samotný systém, ale aj tak si na novú PS 5 uložíte dostatok hier. Dokonalý herný zážitok z hry získate aj vďaka ovládači DualSense. Nový ovládač reaguje napríklad na to, po akom povrchu sa v hre pohybujete. Inú odozvu dostanete, keď idete po zemi alebo keď plávate vo vode. S touto novou možnosťou skvelo pracovali napríklad vývojári hry Spider-Man: Miles Morales. Veríme, že výrobcov, ktorí prvky pre DualSense ovládač zapoja do hier bude len pribúdať. Vďaka novému ovládaču je totiž hranie na PlayStation 5 zase o niečo realistickejšie.

  • PlayStation 4 Slim – kompaktnejšia verzia obľúbenej hernej konzoly PlayStation 4. Vyniká hlavne menšou spotrebou energie. Ponúka slušný herný zážitok, ale nezvládne napríklad 4K rozlíšenie. Ideálna voľba, pokiaľ hľadáte cenovo dostupnú konzolu, ktorá má pritom stále slušný výkon.

  • PlayStation VR – vďaka premakaným PlayStation VR okuliarom s OLED displejom sa ocitnete doslova uprostred hry. O dokonalý herný zážitok sa postará aj priestorový zvuk, ktorý vás skutočne vtiahne do deja. PlayStation VR ponúka desiatky hier, ktoré vás len tak neomrzia. Inštalácia je jednoduchá vďaka HDMI a USB.

Exkluzívne hry na PlayStation

Herná konzola PlayStation vyniká predovšetkým množstvom exkluzívnych hier, ktoré si nikde inde nezahráte. Akčné hry na PlayStation vás vtiahnu do deja nielen skvelou grafikou, ale hlavne prepracovaným príbehom.

  • Gran Turismo Sport – obľúbená exkluzívna pretekárska hra na PlayStation ponúka až 140 perfektných áut, s ktorými si zajazdíte až na 19 rôznych tratiach. V sólo kampani vypilujete svoje vodičské schopnosti a potom si zmerajte sily s ostatnými hráčmi v online pretekoch. Sadnúť za volant môžete do pretekárskych legiend ako sú Audi R8 LMS, McLaren 650S alebo Chevrolet Corvette Stingray C7.

  • The Last of Us II – pokračovanie akčnej hororovej hry, ktorá vás zavedie do Ameriky zmietanej pandémiou. Vydajte sa na neľútostný príbeh plný pomsty s hlavnou hrdinkou Ellie.

  • Spider-Man: Miles Morales – Petera Parkera tentokrát vystriedal Miles Morales a s ním prichádzajú aj nové schopnosti. Užite si krásne a realistické spracovanie New Yorku a vychutnajte si skutočne vymakané súboje.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore