PlayStation VR2


VR2, Počet objektívov: 2, Max. rozlíšenie: 2000x2040 px, Zabudovaný mikrofón: áno, Zorný uhol: 110°, Funkcie kamery: detekcia pohybu, Rozhranie: USB-C, Farba: biela. Viac info


Cena 579,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 599,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 11,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 96,67 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

***Momentálne nemáme upresnený dátum dodania, prosím sledujte nás online aj naďalej, dostupnosť budeme aktualizovať. Vzhľadom na obmedzenú dostupnosť tohto tovaru si spoločnosť NAY, a.s. vyhradzuje právo obmedziť množstvo predaného tovaru na jeden kus na jedného zákazníka; ponuka platí do vypredania zásob.***

Sada na virtuálnu realitu PlayStation VR2 je určená pre pripojenie k hernej konzole PlayStation 5. S jej pomocou môžete vstúpiť do ohromujúceho sveta a prirodzene s ním interagovať. Náhlavná súprava má štyri sledovacie kamery, vetracie otvory, nastaviteľný pásik okolo hlavy, 110° zorné pole aj dva OLED displeje s rozlíšením 2000×2040 pixelov a 120Hz obnovovacou frekvenciou. V sade tiež nájdete pravý aj ľavý ovládač Sense s inovatívnym dizajnom, analógovými páčkami a akčnými tlačidlami. Konektivitu zabezpečuje USB kábel.  

Praktické vyhotovenie

Náhlavná súprava PlayStation VR2štyri zabudované sledovacie kamery, ktoré zaznamenajú každý pohyb bez potreby použitia externej kamery, takže sa bez obáv môžete vrhnúť na slobodné skúmanie virtuálneho sveta. Váš zážitok počas hrania obohatí integrovaný motor produkujúci jemné vibrácie. Pohodlné nosenie zabezpečia vetracie otvory aj nastaviteľný pásik okolo hlavy

Detailné zobrazenie

Ohromujúce vizuálne spracovanie v 4K HDR si vychutnáte vďaka dvom OLED displejom s rozlíšením 2000×2040 pixelov a 120Hz obnovovacou frekvenciou, takže získate 4× väčšie rozlíšenie ako má súprava PlayStation VR. VR okuliare ponúkajú 110° zorné pole, foveálne vykresľovanie aj funkciu sledovania očí, ktorá dokáže simulovať emocionálne reakcie vášho avatara, takže počas hrania môžete dať vašim spoluhráčom najavo pocity úplne novým a realistickým spôsobom. Optimálne vykreslenie obrazu zabezpečia Fresnelové šošovky. Ich rozostupy si môžete prispôsobiť tak, aby zodpovedali polohe vaši očí.

Pohlcujúci zvuk

Vďaka technológii Tempest 3D AudioTech 2 sa ozvučenie hry dynamicky prispôsobuje vašej polohe a pohybom hlavy. Lepšie tak budete vnímať prítomnosť ďalšej osoby, ktorá vám šepká do ucha, a lokalizujete priateľov aj nepriateľov podľa streľby alebo krokov.

Ovládače Sense pre PlayStation VR2

Pravý a ľavý ovládač Sense pre PlayStation VR2inovatívny guľovitý dizajn, ktorý vám umožní robiť presné pohyby a gestá. Intuitívnu komunikáciu s okolitým svetom umožnia analógové páčky a akčné tlačidlá spolu s tlačidlom pre uchopenie herných predmetov. Haptická odozva zabezpečí jemné vibrácie aj intenzívne impulzy, ktoré vám umožnia pocítiť realistické reakcie na vaše činnosti v hre. Dynamický odpor vyvolajú adaptívne spúšťače umiestnené v každom ovládači. Ovládače naviac rozpoznajú polohu vašich prstov aj bez stlačenia tlačidla, takže môžete natiahnuť ruku a dotknúť sa sveta okolo vás.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o PlayStation VR2 nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 2000x2040
Funkcie kamery detekcia pohybu
Pre zariadenia PS5
Počet objektívov 2
Zorný uhol 110 °

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie PlayStation VR2

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Marek

18. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • vylepsena verzia
 • nic

daleko lahsie napojenie na PS5 nez predchadzajuca verzia plus lepsia kvalita ovladacov plus lepsia kvalita obrazu


Slavomír

2. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Výborná VR platforma pre majitelov PS5
 • 4K(2K na každé oko)/120hz, HDR
 • Kvalita vyrobních materialov Headsetu
 • Cena oproti iným Headsetom
 • PassTrough/SeeTrough funkcia (Aj ked len čiernobiely)
 • Možnosť pripojiť akýkoľvek headset (káblom ale aj bluetoth donglom)
 • Komfortnosť Headsetu a Sense Ovládačov
 • Výborne Balenie (Možnosť využiť krabicu ako odkladacie puzdro/obal na headset a ovládače
 • Len Káblové pripojenie (Kábel je potrebné aj pri Wirelles headseatoch ak chcete kvalitu ale pri takom Beat Saberi alebo nenáročných hrách by mohla byť aj možnosť Wireless)
 • Ovládače sa (zatiaľ) nedajú dokúpiť samostatne aby clovek nemusle vždy čakať kým sa dobije batéria

Výborny headset, kvalita od playstation, poriandy upgrade oproti PSVR1. Kupoval som v deň vydania a neľutujem, knižnica hier zatiaľ nie je "obrovská" ale zas každý si najde to svoje a najde sa tu par "Must Have" titulov (ako napr.: Hubris, Beat Saber, Horizon CotM, Red Matter 2, Walking Dead Saints and Sinners 1 & 2...) ak si majitelom PS5 a láka ta Virtuálna Realita či už si mal/a alebo nemal/a PSVR1, kúpa sa oplatí, ak však už si vlastníkom PCVR headsetu skok v grafike už nie je až taky veľký a tak netreba mať prehnané očakávania :) za mňa maximálna spokojnosť hodnotím 9/10 (Jediný bod strhávam za menší "Sweetspot" oproti PSVR1 a je teda treba vždy minutku/dve štelovat na hlave aby bol obraz čistý a ostrý :D)


Stefan

20. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Dobrá


 • Splnilo očakávania
 • Výborne rozlíšenie
 • Dobre sedí na hlave netlačí
 • Kvalita spracovania
 • Váha
 • Vydrž batérie ovládačov ( treba nastaviť v menu vypínanie po 10min nečinnosti predĺži vydrž)

Treba poriadne vyčistí šošovky a dobre nastavit vzdialenosť šošoviek inak sa môže zdať že obraz nieje ostrý.


Alena

9. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca