4,9 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Multifunkčný zásuvkový systém PowerCube Extended USB ponúka zapojenie až 4 elektrických zariadení naraz a 2 USB zariadenia. Atraktívny dizajn zaujme azda každého užívateľa a bude sa hodiť do každej modernej domácnosti alebo kancelárie. 4 zásuvky (250V ~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), 1.5m predlžovací kábel, montážny dok, jednotlivé zásuvky sa vzájomne neblokujú, možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami, detská poistka, uzemnenie.

Dodajte svojmu domovu či kancelárii šmrnc!

  • Moderné dizajnové poňatie predlžovacieho prívodu, vrátane 2 USB portov, v podaní PowerCube Extended USB.
  • 4 zásuvky (250V ~, 16A, 3680W), 2 USB porty (2.1A, 2x 5 V), 1.5m predlžovací kábel, montážny dok, jednotlivé zásuvky sa vzájomne neblokujú, možnosť kombinácie s ostatnými PowerCube verziami, detská poistka, uzemnenie.

Prečo je PowerCube Extended USB jedinečná? 

  • DOSTUPNOSŤ:

Prakticky rozložené zásuvky, ktoré môžete využívať všetky súčasne. Zapojené zariadenia si vzájomne neprekážajú ako u bežných predlžovacích káblov či rozbočiek. Komplikácie nenastávajú ani v prípade pripojenia rozmerovo neštandardných prívodov v podobe adaptérov či nabíjačiek na batérie.

  • DESIGN: 

Elegantný vzhľad. Vďaka modernému dizajnu obohatí PowerCube každý interiér. Produktový rad PowerCube získal niekoľko ocenení. Medzi najvýznamnejšie radíme Red Dot Design Award.

  • KAPACITA: 

Pohodlne zapojíte 4 elektrické zariadenia a vďaka 2 USB portom môžete dobíjať vaše mobilné zariadenie súčasne. Verzia Extended USB vám umožní priblížiť zdroj elektrickej energie na zvolené miesto. Možno kombinovať s ostatnými PowerCube verziami.

  • UMIESTNITE KAMKOĽVEK: 

PowerCube Extended USB, ako už názov napovedá, disponuje predlžovacím káblom s dĺžkou 150 cm.
Na stôl, pod stôl, na stenu ... jednoducho kdekoľvek majte zásuvku vždy na dosah. Verzia Extended USB obsahuje v balení montážny dok pre ľahké umiestnenie. Ak budete potrebovať zmeniť miesto uchytenie, jednoducho odlepte ľahko odnímateľnú pásku a dok umiestnite inde.

 

 

  • ROZŠÍRENIE: 

PowerCube je dodávaný v rôznych variantoch, čo vám umožní vybrať riešenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám najviac. Vytvárajte vlastné zostavy. Spojením viacerých PowerCube získate potrebnú kombináciu elektrických zásuviek a USB portov.

 

  • BEZPEČNOSŤ: 

Všetky typy PowerCube sú dôkladne testované a certifikované v súlade s miestnymi štandardmi. Produkty sú uzemnené a obsahujú detskú poistku. Konštrukcia každej PowerCube je pre väčšiu bezpečnosť vyrobená z kvalitného ABS plastu odolného proti vzplanutia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet zásuviek 4
Maximálny prúd 16 A
Maximálny príkon 3680 W

Hodnotenie

4,9 / 5

8 recenzií PowerCube Extended USB

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Štefan

19. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Spokojnosť


Erik

22. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaLukáš

28. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaOliver

26. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn

Užitočný pomocník. Nenáročný na miesto.