Práčky s vrchným plnením

Aká by to bola domácnosť bez toho najvernejšieho pomocníka, práčky. V prípade, že sa obzeráte po najnovšom kúsku do vašej rozmerovo menšej kúpeľne, zhora plnená práčka bude pre vás tou najlepšou voľbou. Je ideálna nielen do malých kúpeľní, ale nemusíte si pri nej ani zbytočne namáhať chrbát.

Kategórie produktov

O kategórii

Práčka s vrchným plnením: Rozmerový ideál

Trh s práčkami je v súčasnosti naozaj široký. Nájdete tu nielen smart práčky, ktoré môžete pohodlne ovládať na diaľku, ale aj práčky s rôznymi funkciami ako práčky s automatickým dávkovaním pracích prostriedkov či práčky s parnou funkciou. V prípade, že hľadáte ideálny variant pre váš malý byt či garsónku, pričom si strážite každý kúsok priestoru, bude pre vás práčka s vrchným plnením tou správnou voľbou. Tá je totiž charakteristická užším rozmerom.

 Výhody práčky s vrchným plnením

Práčky s vrchným plnením sa nielenže zmestia do malých priestorov, ale majú aj ďalšiu výhodu. Nemusíte sa k nim zohýnať, a tak si namáhať svoju chrbticu. Prádlo sa pri práčke s vrchným plnením jednoducho vkladá aj vykladá, takže tento typ zariadenia je aj vhodnou voľbou pre seniorov. Keďže si tento druh práčky nevyžaduje priestor pre otváranie dvierok, možno ju obstavať vecami. Vrch práčky však nemožno použiť ako odkladací priestor. Sušičku tak na vrch práčky nebudete môcť umiestniť.  

Šetrite nielen priestor, ale aj energiu

Práčku s vrchným plnením si môžete vybrať z viacerých farebných variantov od klasickej bielej, cez striebornú po antracitovú. K dispozícii máte aj modely s bezpečnostnou funkciou Aqua Stop, ktorá ochráni vašu kúpeľňu pred vytopením. Navyše práčky s vrchným plnením majú aj najmenšiu spotrebu energie. Vhodnou voľbou do priestorovo menšieho bytu či kúpeľne však môže byť aj SLIM práčka, ktorá je rovnako výkonná ako bežné práčky.