Predstavujeme QLED 8K televízory Samsung

Predstavujeme QLED 8K televízory Samsung

Samsung prináša na slovenský trh prvé QLED 8K televízory - zistite čím sú výnimočné.

Pozrite si prvý 8K TV naživo!

75“ QLED 8K televízor Samsung si už môžete pozrieť aj naživo v našej predajni v bratislavskom Auparku. Príďte si na vlastné oči pozrieť prvý QLED 8K televízor!

Adresa predajne

Nechajte sa pohltiť skutočným rozlíšením 8K

Televízor Samsung QLED 8K Q900R prináša takmer nekonečnú hĺbku obrazu. Pri každej scéne si vychutnáte tak mimoriadne detaily, že sa budete chcieť dotknúť obrazu. Je to úplne nová dimenzia obrazovej kvality v supervysokom rozlíšení.


Dychberúce rozlíšenie s 33 miliónmi pixelov

Čo presne znamená rozlíšenie 8K? Je to superpríjemné rozlíšenie, 4x jemnejšie než 4K Ultra HD a 16x jemnejšie než Full HD. 33 miliónov pixelov ponúka tak detailný obraz, že pixely vlastne vôbec nevidíte. To je skutočné rozlíšenie 8K.

Väčšia hĺbka ako kedykoľvek predtým

Vnímajte vzdialenosť novým spôsobom. Vysoké rozlíšenie televízora Samsung QLED 8KQ900R vám v každej scéne sprostredkuje aj tie najmenšie detaily. Dáva obrazu väčšiu hĺbku a vy sa ešte viac ponoríte do novej reality 8K.

Mimoriadne čistý obraz

Samsung QLED 8K Q900R ponúka čistotu a jemnosť obrazu, ktorú si veľká obrazovka zaslúži - nech už stojíte akokoľvek blízko k televízoru, neuvidíte žiadne pixely. Vnímate len úchvatne realistický obraz.

Procesor Quantum 8K

Televízor Samsung QLED 8K Q900R je vybavený exkluzívnou technológiou spoločnosti Samsung a využíva vysoko pokročilú umelú inteligenciu na to, aby vylepšil obsah v nízkom rozlíšení na kvalitu blížiacu sa 8K. Optimalizuje zvuk, reaguje na úroveň jasu vo vašej miestnosti, a dokonca odporúča obľúbený obsah a informácie pomocou hlasového ovládania.

8K AI Upscaling

Vylepšite svoj obľúbený obsah na 8K - vďaka možnostiam strojového učenia a umelej inteligencie môže Samsung QLED 8K Q900R vylepšiť kvalitu zobrazovaného obsahu. Zlepší detailnosť, zníži šum a zvýši ostrosť. Vychutnajte si čistý a presne zobrazený obsah v obrazovej kvalite na úrovni 8K.

Optimalizovaný zvuk

Inteligentný engine televízora Samsung QLED 8K Q900R automaticky analyzuje každú scénu a upravuje zvuk tak, aby k nej dokonale ladil. Či už ide o dôležitý dialóg vo vašom obľúbenom filme, alebo kľúčový zápas sezóny, užijete si dokonale optimalizovaný zvuk. Budete si pripadať ako v centre diania.

Obsah na mieru

Sledovanie televízora už nikdy nebude ako predtým. Sprievodca Universal Guide ponúka nielen seriály a obsah, ktorý je aktuálne váš obľúbený, ale odporúča obsah priamo vám na mieru. Za týmto účelom analyzuje vaše sledovacie návyky za posledných niekoľko mesiacov. Stačí len hlasový povel, aby sa vám zobrazila ponuka obsahu na mieru. Stačí sa ozvať.

Režim Ambient mode

Inteligentná výbava zahŕňa viac než len obrazovú kvalitu. Televízor Samsung QLED 8KQ900R sa prispôsobuje vám a všetkým okolo vás. Nechajte splynúť farbu na pozadí obrazovky televízora s vašou stenou - jednoducho si vyberte z rôznych vzoriek. Váš televízor sa stane súčasťou vášho dokonale zladeného interiéru.

Q HDR 4000

Sledovanie televízora v novom svetle s väčším rozsahom jasu - s rozlíšením 8K je lepšia aj technológia HDR. Na televízore Samsung QLED 8K Q900R vidíte v tých najjasnejších i najtmavších scénach skryté detaily, ktoré si nedokážete ani predstaviť. Pri 4 000 nitoch uvidíte HDR obsah presne tak, ako si ho predstavovali režiséri. Je to absolútne dokonalý 8K HDR zážitok.

Podsvietenie Direct Full Array Elite

Technológia podsvietenia Direct Full Array Elite zdôrazní i malé detaily tým, že presne ovláda každú jednotlivú svetelnú jednotku. Tmavé oblasti budú tmavšie a svetlejšie oveľa jasnejšie.

100% farebný objem

Televízor Samsung QLED 8K Q900R zobrazuje 100% farebný objem. To znamená, že si na TV vychutnáte presné, bohaté a detailnejšie farby pri akejkoľvek úrovni jasu.

Vnímajte obraz, nie televízor

Jediný, takmer neviditeľný kábel teraz zvládne obstarať všetko - aj samotné napájanie. Nové pripojenie One Visible Connection vám umožní schovať zariadenia mimo dohľad tak, že ich pripojíte cez One Connect Box. Samsung QLED 8K Q900R zapadne do dizajnu vašej obývačky.

Inteligentný spôsob, ako si užiť smart TV

Bavte sa hneď a viac smart. Osobný asistent sa o vás postará, s ovládačom máte všetko pod kontrolou a jednoduchý ovládací hub vám umožní spravovať celé zariadenie. Strávite menej času hľadaním obsahu a viac času jeho sledovaním. Nikdy nebolo tak ľahké užiť si sledovanie TV.

Jediný diaľkový ovládač

Pohodlné ovládanie pripojených zariadení a obsahu jediným ovládačom One Remote Control. Okrem iného obsahuje funkciu automatickej detekcie zariadenia, ktorá ich sama pripojí a označí. Nikdy ho nehľadáte a veľmi ľahko sa používa.

Inteligentné riešenie SmartThings

SmartThings premení váš televízor na rozhranie, cez ktoré môžete ovládať všetky svoje "smart" domáce zariadenia, od chladničky po mobil. Umožňuje vám ľahko a efektívne riadiť a monitorovať vašu inteligentnú domácnosť.

Nastavenie v mobile

Nastavte televízor jednoducho cez svoj mobilný telefón. Väčšina krokov môže prebehnúť automaticky na základe údajov z vášho telefónu. Všetko, čo potrebujete, je mobilný telefón a celkové nastavenie bude vyžadovať len 4-5 krokov.

Steam Link

Hrajte hry na veľkej obrazovke s prvotriednou grafikou a mimoriadnou rýchlosťou. Aplikácia Steam Link vám umožňuje streamovať hry zo služby Steam, bez toho, aby ste museli používať samostatný set top box Steam Link.

 

Pozrieť 8K QLED televízory Samsung

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.