Princess 182037 Smart Aerofryer

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 19 %

Značka: Princess, Časovač: Áno, Príkon: 1500 W, Nepriľnavý povrch: Áno, Indik.dosiahnutia teploty: Áno, Kapacita fritézy: 4.5 L


Cena 129,00 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 159,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart teplovzdušná fritéza Princess 182037 Aerofryer s výkonom 1 500 W umožní zhrešiť aj tým, ktorí vyznávajú zdravotný životný štýl. Technológia vysokorýchlostného prúdenia horúceho vzduchu zaručuje rýchle varenie bez kvapky oleja. V ponuke má 8 prednastavených programov pre hranolky, mäso, kuracie mäso, chlieb a koláč. Je vybavená celou radou praktických funkcií ako je LCD dotykový displej, časovač, funkcia udržiavania teploty. Kapacita nádoby ponúka objem 4,5 l. Termostat je nastaviteľný podľa potreby od 80°C-200°C. Fritézu viete ovládať pomocou aplikácie HomeWizard Kitchen.

Fritéza Princess 182037 Smart Aerofryer

 • Horkovzdušná fritéza
 • Príkon: 1 500W
 • Kapacita fritézy: 4,5L
 • Ovládanie pomocou aplikácie HomeWizard Kitchen
 • 8 prednastavených programov 
 • Nastavenia teploty 80 – 200 °C
 • LCD displej
 • Časovač
 • Dotykové ovládanie
 • Funkcia udržiavania teploty
 • Protišmykové nožičky
 • Farba: čierna/strieborná

Fritovanie bez oleja

Vďaka jedinečnej kombinácii horúceho cirkulujúceho vzduchu a ľahko nastaviteľnej teploty je varenie s horkovzdušnou fritézou Smart Aerofryer zdravé a s nízkym obsahom tuku. Fritézu môžete použiť na vyprážanie, pečenie, grilovanie a opekanie, viete v nej pripraviť aj mäso, ryby a dokonca aj koláče. Technológia vysokorýchlostného prúdenia vzduchu zaisťuje, že na dosiahnutie perfektného a chrumkavého výsledku nepotrebujete ani kvapku oleja. Teplovzdušná fritéza Princess 182037 Smart Aerofryer s výkonom 1 500 W je zdravou alternatívou k tradičnému spôsobu vyprážania. 

Jednoduché použitie a užitočné funkcie

Kapacita fritézy je 4,5L a jej fritovacia nádoba je zhotovená s nepriľnavého povrchu. Vďaka pohodlným predprogramovaným nastaveniam môžete ľahko zvoliť správnu teplotu a čas pečenia pre rôzne druhy potravín. Princess Aerofryer má 8 prednastavených programov pre hranolky, mäso, kuracie mäso, chlieb a koláč. Aerofryer teda nemusíte používať iba na pečenie hranoliek alebo občerstvenia. Teplotu fritovania jednoducho nastavíte od 80 °C až do 200 °C. Súčasťou fritézy je jeden fritovací kôš, v ktorom behom pár minút pripravíte akýkoľvek pokrm.

Inteligentná fritéza

V dnešnej modernej dobe sa stále viac a viac stretávame s inteligentnými výrobkami. Ani fritéza Aerofryer nemohla ostať pozadu. K svojmu smartfónu si jednoducho pripojíte pomocou aplikácie aj svoju fritézu. Vyhľadajte chutnú receptúru na cookwithprincess.com, pošlite teplotu a čas pečenia cez aplikáciu do Aerofryera a jediné, čo potrebujete, sú prísady. Vytvorte si vlastné predvoľby v aplikácii HomeWizard KitchenTýmto spôsobom môžete ľahko pripraviť svoj obľúbený recept. Ste uprostred vášho obľubeného seriálu, ale už ste dostali upozornenie na  smartfón, že vaše jedlo je pripravené? V aplikácii stlačte funkciu „udržiavať v teple“ a pol hodinu neskôr si užite teplú večeru. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Princess
Časovač Áno
Príkon 1500 W
Nepriľnavý povrch Áno
Indik.dosiahnutia teploty Áno
Kapacita fritézy 4.5 L

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Princess 182037 Smart Aerofryer

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené