Princess 236017

Rýchlovarná kanvica, Objem: 1700 ml, Materiál: plast, Príkon: 2200 W, Automatické vypnutie, Ochrana proti vyvar. vody, Ochrania proti prehriatiu. Viac info


Cena 19,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlová rýchlovarná kanvica Princess 236017 v leskej čiernej farbe sa hodí do každej modernej kuchyne. Vďaka skrytému vyhrievaciemu telesu a vysokému výkonu až 2200W sa postará o to že nebudete musieť na ohriatie vody čakať dlho. Aby ste mali dobrý prehľad o celkovom obsahu vody, nechýba tu ani vodoznak umiestnený na bočnej časti kanvice. Kanvicu s objemom 1,7 l, pred plnením vodou otvorte jednoduchým stlačením tlačidla. 360 stupňová základňa umožňuje ľahko umiestniť kanvicu späť na základňu. Konektorom značky STRIX, ktorý je zárukou vysokej kvality a predlžuje životnosť spotrebiča. O bezpečnosť sa postará trojitý bezpečnostný systém. Farba: čierna

Rýchlovarná kanvica Princess 236017

  • Príkon: 2200 W
  • Objem kanvice: 1,7L
  • Prehľadný vodoznak
  • Značkový konektor STRIX
  • Skryté vyhrievacie teleso
  • Otočná základňa o 360°C
  • Trojitý bezpečnostný systém
  • Materiál: plat
  • Farba: čierna

Štýlová a výkonná 

Štýlová rýchlovarná kanvica Princess 236018 v leskej čiernej farbe je nielen moderná, ale aj výkonná. S mimoriadne veľkým objemom 1,7 litra si jednoducho uvarite vodu na čaj lebo kávičku pre celú rodinu. Jednoduchú manipuláciu zabezpečí tlačidlo na rukoväti pre rýchle otváranie veka. 

Jednoduchá manipulácia

Rýchlovarná kanvica je vybavená kruhovou základňouTúto kanvicu môžeme uložiť na podstavec v akomkoľvek uhle a vždy to bude správne! Vďaka ukazovateľu hladiny vody môžete vidieť, koľko vody je v kanvici. Týmto spôsobom môžete vidieť, koľko vody sa v kanvici nachádza, a tiež ušetriť energiu, ak si len chcete uvariť jednu šálku čaju.

Bezpečnosť

Trojité bezpečnostné opatrenie zabezpečí, že sa kanvica automaticky vypne po dosiahnutí bodu varu, pokiaľ ju zoberiete z podstavca alebo v prípade, že ju omylom zapnete prázdnu. Vypínač umiestnený pod rukoväťou slúži súčasne ako kontrolka prevádzky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál plast
Zvuková signalizácia Nie
Príkon 2200 W
Nastaviteľná teplota Nie
Objem 1700 ml

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Princess 236017

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami