Princess 236017


  Materiál: plast, Zvuková signalizácia: Nie, Príkon: 2200 W, Nastaviteľná teplota: Nie, Objem: 1700 ml,


  Cena 19,99 €

  0,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Štýlová rýchlovarná kanvica Princess 236017 v leskej čiernej farbe sa hodí do každej modernej kuchyne. Vďaka skrytému vyhrievaciemu telesu a vysokému výkonu až 2200W sa postará o to že nebudete musieť na ohriatie vody čakať dlho. Aby ste mali dobrý prehľad o celkovom obsahu vody, nechýba tu ani vodoznak umiestnený na bočnej časti kanvice. Kanvicu s objemom 1,7 l, pred plnením vodou otvorte jednoduchým stlačením tlačidla. 360 stupňová základňa umožňuje ľahko umiestniť kanvicu späť na základňu. Konektorom značky STRIX, ktorý je zárukou vysokej kvality a predlžuje životnosť spotrebiča. O bezpečnosť sa postará trojitý bezpečnostný systém. Farba: čierna

  Rýchlovarná kanvica Princess 236017

  • Príkon: 2200 W
  • Objem kanvice: 1,7L
  • Prehľadný vodoznak
  • Značkový konektor STRIX
  • Skryté vyhrievacie teleso
  • Otočná základňa o 360°C
  • Trojitý bezpečnostný systém
  • Materiál: plat
  • Farba: čierna

  Štýlová a výkonná 

  Štýlová rýchlovarná kanvica Princess 236018 v leskej čiernej farbe je nielen moderná, ale aj výkonná. S mimoriadne veľkým objemom 1,7 litra si jednoducho uvarite vodu na čaj lebo kávičku pre celú rodinu. Jednoduchú manipuláciu zabezpečí tlačidlo na rukoväti pre rýchle otváranie veka. 

  Jednoduchá manipulácia

  Rýchlovarná kanvica je vybavená kruhovou základňouTúto kanvicu môžeme uložiť na podstavec v akomkoľvek uhle a vždy to bude správne! Vďaka ukazovateľu hladiny vody môžete vidieť, koľko vody je v kanvici. Týmto spôsobom môžete vidieť, koľko vody sa v kanvici nachádza, a tiež ušetriť energiu, ak si len chcete uvariť jednu šálku čaju.

  Bezpečnosť

  Trojité bezpečnostné opatrenie zabezpečí, že sa kanvica automaticky vypne po dosiahnutí bodu varu, pokiaľ ju zoberiete z podstavca alebo v prípade, že ju omylom zapnete prázdnu. Vypínač umiestnený pod rukoväťou slúži súčasne ako kontrolka prevádzky.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Materiál plast
  Zvuková signalizácia Nie
  Príkon 2200 W
  Nastaviteľná teplota Nie
  Objem 1700 ml

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Princess 236017

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené