Pro-Ject DAC Box E (čierny) - D/A převodník 24bit

  • Zľava 30 %

Prevodník. Viac info

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Pro-Ject DAC Box E D/A zabezpečuje naozaj kvalitný prevod digitálneho audio signálu na analógový. Predstavuje tak ideálne riešenie pre prepojenie s TV či PC a audio zostavou. Svojim elegantným čiernym prevedením navyše dokonale zapadne do každého interiéru, kde pôsobí nerušivo a nadčasovo zároveň. Svojim kompaktným prevedením zaberá len minimum priestoru. Vyznačuje sa špeciálnymi komponentmi s nízkou úrovňou šumu a vnútorným kovovým tienením.

Maximálna spokojnosť

S voľbou tohto prevodníka Pro-Ject DAC Box E D/A budete bez pochýb spokojný. Z jeho hlavných predností by sme mohli spomenúť napríklad prijateľnú cenu, kvalitné spracovanie i malé rozmery pre jednoduchšiu inštaláciu, čo zaručene mnohí z Vás ocenia. 

Prevádzka

Používanie i manipulácia s týmto zariadením je jednoduchá a intuitívna, takže z nej nemusíte mať žiadne obavy. Podporuje HD zdroje s hĺbkou kódovanie 24 bitov/192 kHz a pripojiť možno klasický koaxiálny alebo optický kábel cez S / PDIF. Následne na to je zvuk dekódovaný do analógu a vstupuje pozláteným RCA.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 250 g

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Pro-Ject DAC Box E (čierny) - D/A převodník 24bit

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Štefan

29. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Kvalitné prevedenie
  • Veľmi dobrá cena oproti konkurencii
  • Výrazne zlepšenie hudobnej dynamiky

Investoval som do tohto digitálneho prevodníka, lebo som robil upgrade mojej hudobnej zostavy NAD. Výsledkom je zvýšená dynamika (výšky a basy), priestor a čistota hudobného prejavu. Prepojenie je z digitálneho koaxiálneho výstupu prijímača (RCA) cez prevodník Pro-Ject DAC a následné analógové prepojenie do zosilňovača. Som nadšený z výsledného efektu. Odporúčam.