Profi Cook PC-WKS 1020 G


Rýchlovarná kanvica, Objem: 1700 ml, Materiál: Sklo, Príkon: 3000 W, Automatické vypnutie, Ochrana proti vyvar. vody, Ochrania proti prehriatiu, Nastaviteľná teplota, Podsvietenie, Uchovanie teploty. Viac info


Cena 64,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,30 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Rýchlovarná kanvica Profi Cook PC-WKS 1020 G s možnosťou prípravy čaju, vďaka vnútornému odnímateľnému sitku. Objem kanvice 1,7 litrov - vyrobená z veľmi pevného, zdravotne nezávadného skla. Jej kovový lem okolo hrdla kanvice vám zabezpečí väčšiu odolnosť pri neopatrnej manipulácii počas plnenia vodou. V rýchlovarnej kanvici môžete vodu ohriať v rôznych teplotách presne tak, ako si pripravovaný nápoj žiada. Samozrejmosťou je aj otočný podstavec 360 °, automatické vypnutie či manuálne vypnutie. Tlačidlo pre jednoduché otváranie veka a ukazovateľ množstva vody zjednodušujú používanie kanvice. Vďaka funkcii Keep Warm sa môžete spoľahnúť, že voda v kanvici tak rýchlo nevychladne.

Profi Cook PC-WKS 1020 G

Rýchlovarná kanvica Profi Cook PC-WKS 1020 G je navrhnutá nielen na ohrev vody ale aj na prípravu kvalitného čaju, čomu odpovedá nielen možnosť nastavenia teploty vody, ale ponúka aj unikátne sitko na čaj. Do neho stačí nasypať zmes, zasunúť do kanvice a nastaviť teplotu vody, (pri čaji si spravidla vystačíme s 85 °C). Po ohriatí vody na požadovanú teplotu kanvica ukončí ohrev. Tento kuchynský pomocník sa pýši objemom až 1,7 litra. Na ohriatie vody nebudete čakať dlho vďaka príkonu 3000 W. Nechýba ani informatívny indikátor úrovne vody.

Elektronické nastavenia

Rôzne druhy horúcich nápojov, či už sa jedná o čaj (zelený, biely, čierny) alebo kávu, najlepšie uvoľnia svoju chuť pri rôznom stupni teploty vody. Z tohto dôvodu má rýchlovarná kanvica Profi Cook PC-WKS 1020 G elektronické nastavenie teploty vody, aby váš obľúbený horúci nápoj chutil vždy lahodne. Umožňuje nastaviť teplotu vody v rozmedzí 70 - 100°C. Kanvica Vás upozorní akustickým signálom a voda je pripravená na teplotu, ktorú ste zvolili.

Funkcia KeepWarm

Ak si nápoj nezalejete hneď, nemusíte dať vodu variť odznova. Kanvica udrží dosiahnutú teplotu vody, a tak máte dostatok času na zaliatie. Váš čaj bude pripravený dokonale a vy si ho v pokoji a pohodlí vychutnáte.

360° kruhová základňa

Manipulácia s varnou kanvicou bude naozaj jednoduchá. Je vybavená kruhovou základňou, takže kanvicu môžeme uložiť na podstavec v akomkoľvek uhle a vždy to bude správne. Varná kanvica je vybavená skrytou vyhrievacou špirálou. Tým je zabezpečená dlhšia trvanlivosť telesa, pretože je chránené pre vodným kameňom. Okrem toho má ešte aj druhý význam: kanvicu  je možné prevádzkovať s minimálnym množstvom vody.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál sklo
Zvuková signalizácia Nie
Príkon 3000 W
Nastaviteľná teplota Áno
Objem 1700 ml

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Profi Cook PC-WKS 1020 G

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami