Rádiá

Vyberte si z našej ponuky rádií, v ktorej nájdete malé prenosné rádiá, ako aj rôzne špecializované rádiá, napríklad kuchynské, dizajnové, retro alebo vysoko-odolné rádia vhodné do náročnejšieho prostredia.

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 6 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Rôzne typy rádií pre rôzne účely

Rádií je na trhu veľa. Orientovať sa medzi nimi preto nie je jednoduché. Aby sme vám uľahčili prácu, dali sme dokopy charakteristiky, ktoré u rádií hľadajú ostatný zákazníci. Aké to sú?

Retro rádio, staré rádio – Retro rádia sú v kurze. Mnohí zákazníci si obľúbili ich design, ktorý pripomína staré rádia z prvej polovice 20. storočia. Nenechajte sa zmiasť – tieto rádia mávajú rôzne funkcie, na ktoré sme zvyknutí u moderných modelov. Diaľkové ovládanie, výstup na slúchadlá, USB vstup alebo CD/MP3 prehrávač.

Malé rádio, prenosné rádio, rádio na baterky – Kompaktné rozmery, nízka váha. Čo viac chcieť od prenosného rádia? Aj tieto modely však ponúkajú výstup na slúchadlá, možnosť ukladania staníc alebo displej s časom. Malé prenosné rádia navyše patria medzi tie najlacnejšie.

Pracovné rádio, stavebné rádio – Vysoko-odolné rádia môžete v kľude zobrať aj na stavenisko alebo do dielne. Nevadí im prach ani drsnejšie zaobchádzanie.

Rádia do kuchyne – Tieto modely sú tak obľúbenými, že sme pre nich vytvorili samostatnú kategóriu Kuchynské rádiá. Vyznačujú sa jednoduchým používaním, malými rozmermi a možnosťou ukladať si stanice. Väčšinu z nich namontujete aj pod nábytok, takže ušetríte miesto na kuchynskej linke.

TIP: U jednotlivých modelov nájdete aj funkcie Bluetooth, USB výstup, CD prehrávač, hodiny, budík a ďalšie funkcie. Väčšinu z nich si v našom e-shope jednoducho nastavíte vo filtri vľavo.

 

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore