Razer DeathAdder Essential (2021) biela


Myš, Podsvietenie, Programovateľné tlačidlá myši, Typ senzora: optická, 6400 DPI, Prevedenie: Káblové, USB, Dĺžka kábla: 2,1 m, Podporovaný OS: Windows, biela. Viac info

Farba


Cena 44,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,90 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herná myš Razer DeathAdder Essential je v elegantnom bielom prevedení. Zachováva si pohodlné ergonomické spracovanie predchádzajúcich generácií. Elegantné a výrazné telo prináša vysoký komfort pri dlhých herných maratónoch. Pýši sa kvalitným optickým senzorom s rozlíšením 6400 DPI, zabezpečujúc tak spoľahlvú presnosť kurzora. Mechanické spínače Razer pod tlačidlami myši zvládnu nápor 10 miliónov kliknutí. Nezávislé programovateľné tlačidlá Hyperesponse uľahčia vykonávanie herných príkazov. O pripojenie sa postaá opletený USB kábel o dĺžke 2,1 metra. Podporuje program Razer Synapse 3 (Beta), kde si môžete nastaviť svoje makrá, DPI a mnoho ďalších funkcií. Vhodná je pre pravákov.

Obľúbená herná myš

Po viac ako desaťročie bola myš Razer DeathAdder neodmysliteľným spoločníkom na svetovej eSport scéne, vybojujúc si reputáciu spoľahlivej, ergonomickej a výkonnej periférie s mimoriadne vysokou odolnosťou. Jej nástupca, Razer DeathAdder Essential 2021 nie je žiadnou výnimkou a určí ďalší štandard herných myší.

Padne do ruky

Razer DeathAdder Essential udržiava klasické ergonomické prevedenie, ktoré bolo základným kameňon aj predošlých generácií. Jej úzke a unikátne telo bolo navrhnuté pre maximálne pohodlie a dovoľuje vám si zachovať rovnaký level ovládania myši aj pri dlhých herných maratónoch. Táto myš vhodná pre pravákov znižuje pocit únavy a bolesť v ruke, čím vám dá výhodu oproti vašim súperom.

Maximálna odolnosť

Vzhľad sa síce nemení, no technológie napredujú. Myš Razer DeathAdder Essential obsahuje 5 nezávislých programovateľných tlačidiel Hyperesponse s rýchlou odozvou stlačenia. To vám dáva značnú výhodu oproti súperom v online hrách. Mechanické spínače Razer v tlačidlách vydržia až 10 miliónov stlačení. Spoľahlivý optický senzor ponúka nastaviteľné rozlíšenie 6400 DPI pre rýchlejšie a presnejšie pohyby myši po obrazovke.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Typ senzora optická
Rozlíšenie senzoru 6400 dpi
Programovat.tlačidlá myši Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer DeathAdder Essential (2021) biela

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami