Razer Huntsman Mini Optical Purple čierna

  • Doprava zadarmo

Rozhranie: USB, Podsvietenie: Áno, Podporovaný OS: Windows, Typ použitia: herné, Prevedenie: Káblové, Ergonomické prevedenie: Nie, Programovateľné klávesy: Áno,


Cena 139,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Herná klávesnica Razer Huntsman Mini disponuje kompaktnou veľkosťou a kvalitnou hliníkovou konštrukciou v čiernom prevedení. Vybavená je spínačmi Razer Optical Purple so životnosťou až 100 miliónov stlačení, nastaviteľným RGB podsvietením Razer Chroma, multimediálnymi a programovateľnými klávesmi. Tvorba makier pre 5 profilov a funkcia N-Key rollover zaistia herné a užívateľské nastavenia podľa aktuálnej činnosti. Pripojenie zabezpečí odpojiteľný kábel s koncovkou USB-C. Klávesnica má US lokalizáciu.

Rýchlosť a spoľahlivosť

Opto-mechanické spínače Razer Optical Purple so životnosťou až 100 miliónov stlačení disponujú rýchlymi reakciami. Prispieva k tomu 1,5 mm aktivačná vzdialenosť. Sú vhodné pre hráčov, ktorí uprednostňujú hmatovú spätnú väzbu.

Odolná hliníková konštrukcia

Herná klávesnica Razer Huntsman Mini sa pýši štýlovým herným dizajnom. Vďaka hliníkovej konštrukcii je dostatočne silná na to, aby vydržala náročné používanie. Napriek kompaktnému spracovaniu bez numerickej časti vám užívateľské rozloženie a funkcie umožnia plnohotnotne využívať jej potenciál.

RGB podsvietenie

Nechajte sa ohromiť herným zážitkom, ktorý vám spestrí nastaviteľné RGB podsvietenie klávesov Razer Chroma. Nielenže zjednoduší ovládanie pri zhoršených svetelných podmienkach, ale jeho farebné schémy vytvoria pôsobivé svetelné efekty. Všetko je možné jednoducho nastaviť prostredníctvom softvéru Razer Synapse, v ktorom si budete môcť vybrať z prednastavených schém, alebo vytvoriť vlastné.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie USB
Podsvietenie Áno
Podporovaný OS Windows
Typ použitia herné
Prevedenie Káblové
Ergonomické prevedenie Nie
Programovateľné klávesy Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Razer Huntsman Mini Optical Purple čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené