Razer Kraken X Lite

Zobraziť


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 12-28000 Hz, Impedancia: 32 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Nie, Konektor: 3,5 mm jack,


Cena 49,90 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 54,90 € Zobraziť nápoveď

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Herný headset Razer Kraken X Lite vám ponúkne čistý a kvalitný 7.1 kanálový priestorový zvuk. Ten poskytnú užívateľský nastaviteľné 40 mm meniče s frekvenciou od 12 Hz do 28 kHz. Pohodlie počas používania zabezpečí upraviteľný hlavový most s čalúnením a náušníky s pamäťovou penou potiahnutou kožou. Nechýba ani mikrofón s redukciou šumu a zvukov pozadia. Headset v čiernom vyhotovení pripojíte k počítačom alebo k herným konzolám cez kábel s 3,5 mm jack konektorom.

Ultra ľahký komfort

Čo keby sme vám povedali, že je možné zažiť úplne ponorenie do hry bez toho, aby ste cítili, že máte na hlave ťažký headset? Dajte si na hlavu Razer Kraken X Lite. Ultra ľahké slúchadlá vážia len 250 g a zároveň poskytujú 7.1 priestorový zvuk. Posaďte sa a hrajte celé hodiny – vaše herné maratóny majú byť hračkou.

 

Čistý zvuk

Herný headset je vybavený 7.1 priestorovým zvukom, vďaka ktorému jednoducho zistíte odkiaľ prichádza nepriateľ, výbuch či spoluhráč. Budete pripravený vtrhnúť do prestrelky. Razer Kraken X Lite s vlastnými 40 mm meničmi vytvára jasný a vyvážený zvuk z búrlivých explózii vo vojne.

 

Ergonomické prevedenie

Konštrukcia slúchadiel bola vyrobená s ľahkým tvarovaným nastavením pre takmer beztiažový pocit na hlave. Pamäťová pena a priedušné kanály prinášajú ideálny komfort a zvukovú izoláciu. Mäkká čelenka znižuje tlak na hlavu, čím zabraňuje rýchlej únave. Nastaviteľná veľkosť hlavového mostu vytvára pevný úchop hlavy a zároveň pohodlie.

 

Komunikácia so spoluhráčmi

Flexibilný a ohybný mikrofón využíva kadioidný vzor, ktorý zaznamenáva zvuk z oblasti, ktorá sa zameriava na ústa. To pomáha zachytiť váš hlas s jasnosťou a zároveň potlačiť hluk pozadia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 12-28000 Hz
Impedancia 32 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

4,8 / 5

5 recenzií Razer Kraken X Lite

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Daniel

23. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • pomer cena / výkon

Michal

30. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • ľahké
 • kvalitný mikrofón
 • labilná plastová konštrukcia
 • všetky plasty vŕzgajú
 • chýba ovládanie hlasitosti

Slúchadlá sú veľmi ľahké. Vydržíte ich mať na hlave dlhé hodiny. Mikrofón je hlavná devíza prečo som si ich zadovážil. Kvalitný, čistý. Nefiltruje až tak dobre okolitý ruch. Príjemné nastavovanie polohy mikrofónu. Konštrukcia je plastová, zdá dosť labilná, všetky plasty riadne vŕzgajú. Nastavovacia konštrukcia je plastová. Veľmi chýba ovládanie hlasitosti na kábli alebo slúchadlách. Nastavovať sa dá jedine cez win čo je nepraktické a nie moc rýchle. Zvuk je málo basový, dá sa to vykompenzovať ekvalizérom ale nieje to ideálne. Pri hraní kompetitívnych hier veľmi jasne počujete, z ktorej strany ide hráč. Perfektné na hranie. Perfektne sedia na hlave. Náušníky sú z príjemnej pamäťovej peny a kožené polstrovanie je príjemné. Nepotia sa pri nich uši. Kábel je drážkovaný nie opletený čo je škoda.


Katarína

27. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon

Veľká spokojnosť.


Jozef

23. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon