Popis produktu

Pokiaľ rady meníte účesy, ale nechce sa vám zakaždým chodiť ku kaderníkovi, máme pre vás riešenie. Je ním kužeľovitá kulma na prípravu krásnych a prirodzených kučier REMINGTON CI95 Pearl. Táto kulma patrí do kolekcie Pearl, čo je kolekcia nástrojov na vytvorenie skvelých a moderných účesov. Základom tejto kolekcie a teda aj kulmy REMINGTON CI95 Pearl je luxusný Pearl Ceramic povrch. Jedná sa o povrch s prímesou perál, ktorý je oveľa hladší a trvalejší ako klasické keramické povrchy. Kulma má kónický tvar pre dosiahnutie kvalitných kučier. O teplote vás bude informovať digitálny LCD displej. Môžete si ju nastaviť v rozmedzí 130 až 210 stupňov. Kulma tiež ponúka funkciu rýchleho zahriatia. Na prevádzkovú teplotu bude pripravená za 30 sekúnd. O bezpečnosť sa stará funkcia automatického vypnutia. Po 60 minútach nečinnosti sa kulma automaticky vypne.

Pearl Ceramic

Charakteristickým prvkom pri kulme REMINGTON CI95 Pearl je luxusný Pearl Ceramic povrch. Jedná sa o špeciálny povrch, ktorý je tvorený keramikou a prímesou pravých perál. Tento povrch zabezpečí, že sa teplota oveľa lepšie rozloží na pracovnej ploche. Tým pádom si dokážete vytvoriť ešte úžasnejšie a kvalitnejšie kučery a vlny. Takže neváhajte a doprajte si luxus. Doprajte si kvalitné účesy, presne také ako od profesionálneho kaderníka.

Funkcia zamknutia teploty

Pre dokonalejšiu úpravu vlasov ponúka kulma REMINGTON CI95 Pearl aj funkciu uzamykania teploty. Jednoducho si nastavíte požadovanú teplotu a pomocou tlačidla ju uzamknete. Na displeji sa vám zobrazí symbol uzamknutia. Týmto sa vyhnete napríklad nechcenej zmene teploty.

Bezpečnosť

O bezpečnosť v súvislosti s kulmou REMINGTON CI95 Pearl sa starajú viaceré funkcie. Napríklad funkcia automatického vypnutia, ktorá po nečinnosti 60 minút kulmu automaticky vypne. Čiže sa nemusíte obávať že kulmu zabudnete niekde položenú a odídete. Kulma nenarobí žiadne škody. Ďalšou funkciou ktorá sa stará o vašu bezpečnosť je studená špička. Nemusíte sa teda báť popálenia pri manipulácii s kulmou a jej držaní. A do tretice kulma ponúka aj puzdro odolné proti teplu.

Napájanie

Kulma REMINGTON CI95 Pearl využíva sieťové napájanie. Je vybavená funkciou celosvetového napätia, teda ju môžete používať aj v zahraničí. Napájací kábel má dĺžku 3 metre. Nebude vás teda veľmi obmedzovať pri práci a manipulácii s kulmou.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Remington

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Remington CI95 Pearl

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami