Remington CI9532 Styler Pearl Pro Curl

3 Všetky hodnotenia (1)

Predaj tohto produktu bol ukončený

Cena v predajni:

25,99 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 32,90 €
Ušetríte: 21 %
Späť na NAY Extra kartu 0,52 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Cena v e-shope:

25,99 €

Doprava už od 6,60 €

Pôvodná cena: 32,90 €
Ušetríte: 21 %
Späť na NAY Extra kartu 0,52 €

Vypredané v e-shope

Popis produktu

Pearl Ceramic

Charakteristickým prvkom pri kulme REMINGTON CI9532 Styler Pearl Pro Curl je luxusný Pearl Ceramic povrch. Jedná sa o špeciálny povrch, ktorý je tvorený keramikou a prímesou pravých perál. Tento povrch zabezpečí, že sa teplota oveľa lepšie rozloží na pracovnej ploche. Tým pádom si dokážete vytvoriť ešte úžasnejšie a kvalitnejšie kučery a vlny. Takže neváhajte a doprajte si luxus. Doprajte si kvalitné účesy, presne také ako od profesionálneho kaderníka.

Funkcia zamknutia teploty

Pre dokonalejšiu úpravu vlasov ponúka kulma REMINGTON CI9532 Styler Pearl Pro Curl aj funkciu uzamykania teploty. Jednoducho si nastavíte požadovanú teplotu a pomocou tlačidla ju uzamknete. Na displeji sa vám zobrazí symbol uzamknutia. Týmto sa vyhnete napríklad nechcenej zmene teploty.

Bezpečnosť

O bezpečnosť v súvislosti s kulmou REMINGTON CI9532 Styler Pearl Pro Curl sa starajú viaceré funkcie. Napríklad funkcia automatického vypnutia, ktorá po nečinnosti 60 minút kulmu automaticky vypne. Čiže sa nemusíte obávať že kulmu zabudnete niekde položenú a odídete. Kulma nenarobí žiadne škody. Ďalšou funkciou ktorá sa stará o vašu bezpečnosť je studená špička. Nemusíte sa teda báť popálenia pri manipulácii s kulmou a jej držaní. A do tretice kulma ponúka aj puzdro odolné proti teplu.

Napájanie

Kulma REMINGTON CI9532 Styler Pearl Pro Curl využíva sieťové napájanie. Je vybavená funkciou celosvetového napätia, teda ju môžete používať aj v zahraničí. Napájací kábel má dĺžku 3 metre. Nebude vás teda veľmi obmedzovať pri práci a manipulácii s kulmou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Remington

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

60%
Priemerný

Všetky hodnotenia (1)

  • funkcie / výbava
  • jednoduchosť ovládania

Zbaliť hodnotenia

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore