Remington S 6500

Ionizátor: Nie, Možnosť nastav. teploty: Áno, Čas nahriatia: 15 s, Automatické vypnutie: Áno, Keramický povrch: Áno. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

So stylerom REMINGTON S6500 si môžete vlasy ľahko a jednoducho, v pohodlí domova, narovnávať a natáčať. Je vám to umožnené vďaka špecificky zaobleným hranám a drážkam vedúcim pramene vlasov na vytvorenie rôznych typov účesov. Styler je vybavený zdokonaleným keramickým povrchom, ktorý je 2 x hladší a 3 x trvalejší. O nastavenie a informácie o prístroji sa stará digitálny displej. Je možné nastaviť teplotu v rozmedzí od 150 do 230 stupňov. Styler REMINGTON S6500 je tiež vybavený rýchlym zahriatím, na prevádzku je pripravený už počas 15 sekúnd. O samotnú úpravu vlasov sa starajú úzke a 110 mm dlhé plochy. Pri využití žehličky je možné uzamknúť kĺb žehliacich klieští. O bezpečnosť sa stará funkcia automatického vypnutia.

Zdokonalený keramický povrch

Charakteristickým prvkom u stylera REMINGTON S6500 je zdokonalený keramický povrch. Jedná sa o špeciálny, zdokonalený, keramický povrch, ktorý je 2 x hladší a 3 krát trvalejší. Tento povrch zabezpečí, že sa teplota oveľa lepšie rozloží na pracovnej ploche. Tým pádom si dokážete vlasy ešte dokonalejšie vyžehliť. Takže neváhajte a doprajte si luxus. Doprajte si kvalitné účesy, presne také ako od profesionálneho kaderníka.

Bezpečnosť

O bezpečnosť v súvislosti so stylerom REMINGTON S6500 sa starajú viaceré funkcie. Napríklad funkcia automatického vypnutia, ktorá po nečinnosti 60 minút styler automaticky vypne. Čiže sa nemusíte obávať že styler zabudnete niekde položený a odídete. Styler nenarobí žiadne škody. Styler ponúka aj puzdro odolné proti teplu. Toto sa hodí najmä pri prenášaní stylera. Nenastanú situácie, že sa o neho opriete a popálite.

Funkcia zamknutia teploty

Pre dokonalejšiu úpravu vlasov ponúka styler REMINGTON S6500 aj funkciu uzamykania teploty. Jednoducho si nastavíte požadovanú teplotu a pomocou tlačidla ju uzamknete. Na displeji sa vám zobrazí symbol uzamknutia. Týmto sa vyhnete napríklad nechcenej zmene teploty.

 • Zdokonalený keramický povrch
 • Dlhšie úzke 110 mm plochy
 • 2 x hladší sklz
 • 3 x dlhšia výdrž
 • Digitálny displej od 150 do 230 °C,
 • 120 - 240 V (možnosť rôzneho napätia - môžete používať i v zahraničí)
 • Rýchle zahriatie v priebehu 15 sekúnd
 • Uzamknuteľný kĺb žehliacich klieští
 • Automatické vypnutie po 60 minútach (pokiaľ nestlačíte žiadne tlačítko)
 • Otočný kábel- 2,5 m
 • Súčasťou je teplovzdorné puzdro a "Curl Secrets link" video pre inštrukcie k vytvoreniu rôznych štýlov

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Ionizátor Nie
Možnosť nastav. teploty Áno
Čas nahriatia 15 s
Automatické vypnutie Áno
Keramický povrch Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Remington S 6500

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami