Remington S 8500 Shine Therapy Straightener


Žehlička na vlasy, Počet teplotných nastavení: 9, Možnosť nastavenia teploty, Čas nahriatia: 15 s, Príkon: 50 W, Hmotnosť: 450 g. Viac info


Cena 33,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,68 € Zobraziť nápoveď


4,5 / 5

15×

82.9% Kvalita
Výborná

82.9% Hodnota za peniaze
Výborná

15 + nakupů

Zobraziť 15 recenzií

Popis produktu

Žehlička na vlasy Remington S 8500 Shine Therapy Straightener vám dopraje až o 86 % lesku viac pri využití Shine Therapy systému. Žehlička využíva žehliace plochy zo zdokonalenej keramiky napustené marockým arganovým olejom. Žehlička využíva aj digitálny displej, s ktorým si nastavíte až 9 teplotných nastavení. Jedná sa o rozmedzie 150 – 230 stupňov, takže naozaj široký výber. Do stavu ideálnej prevádzky je žehlička zahriata len za 15 sekúnd. O kvalite žehličky hovoria aj plávajúce plochy, resp. funkcia Turbo Boost. Pre jednoduchšie ovládanie je žehlička na vlasy REMINGTON S8500 vybavená zámkom teplotného nastavenie, a tiež uzamykateľnými žehliacimi plochami. Samozrejmosťou je aj funkcia automatického vypnutia doplnená žiaruvzdorným puzdrom. Tým je postarané o bezpečnosť.

Remington S 8500 Shine Therapy Straightener

 • o 86% viac lesku*
 • Žehliace plochy zo zdokonalenej keramiky napustené marockým arganovým olejom
 • Digitálny displej
 • 9 teplotných nastavení od 150°C - 230°C
 • Rýchle 15sekundové zahriatie
 • Plávajúce plochy pre dokonalý tlak na vlasy
 • Funkcia Turbo Boost
 • Zámok teplotného nastavenia
 • Automatické vypnutie po 60 minútach
 • Uzamykateľné žehliace plochy
 • Žiaruvzdorné puzdro
 • Celosvetové napätie
 • Otočný kábel

Shine Therapy

Shine Therapy je moderný systém ktorým je žehlička na vlasy REMINGTON S8500 vybavená. Jedná sa vlastne o keramické plochy novej generácie. Tieto plochy sú napustené vitamínovým kondicionérom, ktorý zanecháva Vaše vlasy ultrahladké, lesklé ako zrkadlo, a ešte ich aj chráni pred poškodením tým, že po zahriatí rovnomerne uvoľňuje do vlasov mikročiastočky. Životnosť tohto systému je počas trvanlivosti celého produktu.

Keramické vyživujúce plochy

Žehlička REMINGTON S8500 ponúka jednu kvalitnú funkciu za druhou. Keramické plochy obsahujú kondicionér, ktorý obsahuje marocký arganový olej bohatý na vitamín E. Tento olej je špeciálne vyrobený pre to aby zanechal vaše vlasy zdravé, žiarivo lesklé a ultrahladké. Jednoducho, so žehličkou dosiahnete úžasné efekty. Krásne hladké vlasy, upravené profesionálne a s dôrazom na šetrnosť a výživu vlasov.

Fukcia nastavenia teploty

S možnosťou rôznych natavení teploty vás žehlička vlasov REMINGTON S8500 postaví do pozície panovníka nad teplotou. Môžete si nastaviť presne teplotu vhodnú pre vaše vlasy, spôsob úpravy vašich vlasov. Pre farbené, resp. odfarbené, alebo jemné vlasy použite nižšiu teplotu, strednú teplotu pre prirodzené vlasy, a najvyššiu teplotu pre husté nepoddajné, veľmi kučeravé a ťažko tvarovateľné vlasy. Vyjadrené v číslach, máte na výber až 9 nastavení teploty. Tieto si ľahko nastavíte a zobrazíte pomocou digitálneho displeja. Maximálna teplota je 230 stupňov.

Bezpečnosť

O bezpečnosť sa stará hlavne funkcia automatického vypnutia po 60 minútach nečinnosti. To znamená že ak žehličku na vlasy REMINGTON S8500 ponecháte bez dozoru, a nestlačíte nejaké tlačidlo alebo nastavenie počas 60 minút, automaticky sa vypne. Nemusíte sa teda obávať v prípadoch že si upravíte vlasy a odložíte ju a odídete. Žehlička nespôsobí škodu ale sa sama vypne. Môžete byť spokojní. Pre bezpečnosť slúži aj žiaruvzdorné puzdro ktoré kvalitne a bezpečne poslúži pri prenášaní žehličky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Ionizátor Nie
Možnosť nastav. teploty Áno
Čas nahriatia 15 s
Automatické vypnutie Áno
Počet teplotných nastavení 9
Keramický povrch Áno

Hodnotenie

4,5 / 5

15 recenzií Remington S 8500 Shine Therapy Straightener

82.9% Kvalita
Výborná

82.9% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Juraj

25. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Odskúšaná a pravidelne používaná žehlička na vlasy. Značka je veľmi dobrá a žehlička praktická do ruky. Výborne sa s ňou žehlia vlasy. Určite odporúčam.


Anna

8. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nízka

Hodnota za peniaze Nízka


 • Uplné sklamanie.
 • Zehlička nebola zabalená ako na unboxingu, namiesto originál balenia v zazváranom sáčku, s ochrannými foliami na žehličke i na platničkách bola žehlička zabalená len v bielom papieri na kvety !! Dokonca ani etiketa Remington nebola na žehličke, išla som ju ihned vrátit no dalšiu žehličku mali zabalenu rovnako!!!
 • Ani som ju nevyskušala kedže bola zabalená ako zo servisu, a na hrane jednej platničky bola daka špina akoby bola používana.

Janka

25. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • malá a praktická
 • zatiaľ som nenašla

Praktická otočná šnúra


Pavol

26. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Dizajn a výkon